Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδιά...δεν νομίζω να άλλαξε κάτι...απλά πλεόν πρέπει να στοχεύουμε σε παραγγελίες έως 100δολλάρια το πολύ...δεν ξέρω τι τους πιάνει,όταν όμως δουν δέμα πάνω από αυτό το ποσό βαράνε για πλάκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες θέλω να πάρω τα συγκεκριμένα (Nike Hyperdunk 2012) http://store.nike.com/gr/en_gb/?l=shop,pdp,ctr-inline/cid-300/pid-638209/pgid-553354 αλλά από Eastbay τη φοβάμαι τη δουλεία... Πουθενά αλλού οικονομικά μπορούμε να τα βρούμε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα πρόσφατα τα γκρίζα και είναι πολύ ωραία παπούτσια.Το συγκεκριμένο χρώμα δεν το έχω δει σε ελληνικό κατάστημα αλλά αν δεν έχεις πρόβλημα να πάρεις άλλο χρώμα,αυτή την περίοδο που έχει και εκπτώσεις θα βρεις καλή τιμή.Εγώ τα πήρα το φθινόπωρο 120 ευρώ από zackret.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις basket φιλαράκι και εαν ναι ειναι αρκετα ελαφρια οπως νομιζω και εχω διαβάσει?

Το πρόβλημα είναι ότι τα θελω ειτε στο μπλε πρασινο είτε στο πράσσινο μαύρο και δεν τα εχω βρει καπου εδω Ελλάδα σε αυτα τα χρώματα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι πολύ καλά αλλά να πας να τα δοκιμάσεις γιατί άλλο γούστο και άλλη αίσθηση έχω εγώ και άλλη εσύ!

Όσο για το χρώμα,βάλε λίγο νερό στο κρασί σου  ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok,δεκτό!Επομένως είτε ρισκάρεις κάτι από εδώ

 

http://www.eastbay.com/product/model:180712/sku:24934009/nike-hyperdunk-mens/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH#sku=24882002

 

ή από το store της nike είτε πηγαίνεις μια βόλτα από κάποιο μεγάλο μαγαζί με μπασκετικά(πχ house of hoops στο footlocker της ερμού) και κοιτάς να δεις αν και πόσο το έχει ή αν μπορείς να το παραγγείλεις στο νούμερό σου σε ένα από τα δύο χρώματα σε φυσιολογική τιμή.

Πάντως τα 119$ αρχική του eastbay δεν είναι απαγορευτική τιμή αλλά δεν είσαι και σίγουρος ότι θα περάσουν  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, ψαχνοντας λιγο τα Lebron 9 Low, τρακαρα πανω σε ενα e-shop με εδρα την αγγλια. Ειναι Link.png Site: http://swishbasketball.co.uk/">αυτό . Πως το βλεπετε? Οι τυποι φαινονται οργανωμενοι παντως και δε νομιζω να πουλανε μαιμουδες.. Βλεπω οτι εχουν εδρα, τηλεφωνικη γραμμη για εξυπηρετηση πελατων και σιγουρα οι τιμες δε θυμιζουν μαιμουδες. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δε θελω να την πατησω με μαιμουδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην διαβάζω 175 pages θέμα...

στα γρήγορα...

Έχει ασχοληθεί κανείς με TIMBERLAND? Αν ναι από που είναι η πιο συμφέρουσα αγορά? Ενδιαφέρομαι κυρίως για το " Timberland Euro Sprint " μοντέλο

Ευχαριστώ !

Επεξ/σία από LuNaTiC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok,δεκτό!Επομένως είτε ρισκάρεις κάτι από εδώ

 

http://www.eastbay.com/product/model:180712/sku:24934009/nike-hyperdunk-mens/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH#sku=24882002

 

ή από το store της nike είτε πηγαίνεις μια βόλτα από κάποιο μεγάλο μαγαζί με μπασκετικά(πχ house of hoops στο footlocker της ερμού) και κοιτάς να δεις αν και πόσο το έχει ή αν μπορείς να το παραγγείλεις στο νούμερό σου σε ένα από τα δύο χρώματα σε φυσιολογική τιμή.

Πάντως τα 119$ αρχική του eastbay δεν είναι απαγορευτική τιμή αλλά δεν είσαι και σίγουρος ότι θα περάσουν  B)

δεν ειμαι απο Αθήνα για να μπορέσω να κοιτάξω στο footlocker οπότε μένουν οι άλλες 2 επιλογές. Από Eastbay δεν ειμαι να το ρισκάρω οπότε αν τα παραγγείλω από το Nike Store σε πόσες μέρες έρχονται περίπου? Περνάνε τελωνείο απο εκεί ή έρχονται από Ευρώπη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα!!απλά να κάνω μια ενημέρωση και για μια 2η παραγγελία που έχω κάνει η οποία και αυτή μου ήρθε κανονικά σήμερα!!!και αυτή κάτω από 100$!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες καλησπέρα!!απλά να κάνω μια ενημέρωση και για μια 2η παραγγελία που έχω κάνει η οποία και αυτή μου ήρθε κανονικά σήμερα!!!και αυτή κάτω από 100$!

 

Άντε, με γειά τα t-shirt ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε παιδια στη κεντρικη σελιδα λεει δωρεαν αποστολη με τον κωδικο ταδε αλλα οταν το βαζω στο 4 βημα δεν το δεχεται;Επισης λετε οτι το οριο για ασφαλη αγορα(οσο γινεται) διχως τελωνειο ειναι εως 100$,αν δηλαδη τα παπουτσια εχουν 99$ και δεν βρω κωδικο και μετρησει τα μεταφορικα που ειναι 40$ η βρω καποια εκπτωση 10% off που παλι το Total Amount θα λεει 110-140$ πχ.Στο κουτι ποια τιμη θα εχει;τι θα δει ο τελωνιακος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...