Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμάμαι ότι πήρα τα πρώτα airmax 360 πριν από κάποια χρόνια αυθεντικά μέσω ίντερνετ από Αμερική.

Λοιπόν με πολλή ήπια χρήση η αερόσολα έσκασε στο ένα παπούτσι σε λιγότερο από ένα μήνα και μετά είχε γίνει σακούλα το παπούτσι.

Άνοιξε στην ένωση της αερόσολας με το υπόλοιπο παπούτσι στην έξω πλευρά στο ύψος της ποδικής καμάρας.

Ευτυχώς μετά από χρόνια κατάλαβα ότι η αερόσολα συνήθως προσθέτει μόνο βάρος και υπάρχουν πολύ καλύτερα,ανετότερα και μαλακότερα παπούτσια χωρίς αερόσολα.

(Τα rebook zig μακράν από τις μεγαλύτερες απογοητεύσεις που έχω φορέσει τα τελευταία χρόνια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θυμάμαι ότι πήρα τα πρώτα airmax 360 πριν από κάποια χρόνια αυθεντικά μέσω ίντερνετ από Αμερική.

Λοιπόν με πολλή ήπια χρήση η αερόσολα έσκασε στο ένα παπούτσι σε λιγότερο από ένα μήνα και μετά είχε γίνει σακούλα το παπούτσι.

Άνοιξε στην ένωση της αερόσολας με το υπόλοιπο παπούτσι στην έξω πλευρά στο ύψος της ποδικής καμάρας.

Ευτυχώς μετά από χρόνια κατάλαβα ότι η αερόσολα συνήθως προσθέτει μόνο βάρος και υπάρχουν πολύ καλύτερα,ανετότερα και μαλακότερα παπούτσια χωρίς αερόσολα.

(Τα rebook zig μακράν από τις μεγαλύτερες απογοητεύσεις που έχω φορέσει τα τελευταία χρόνια).

 

Σιγουρα ηταν αυθεντικα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια θα ηθελα να ρωτησω πληροφοριες οσον αφορα παπουτσια απο το sportsdirect.com....Ειδα στον οδηγο οτι το νουμερο 46 αντιστοιχει σε uk σε νουμερο 11. Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για reebok. Το προβλημα ομως ειναι στα reebok που ηδη εχω γραφει πανω uk size 11 1/2 !!! εχετε παρομοια εμπειρια?? μπορει να βοηθησει καποιος γιατι μεσα στις επομενες ημερες θα παραγγειλω! Σε περιπτωση που δεν κανουν γινονται αλλαγεσ?? Κθε πληροφορια δεκτη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΟΛΕΣ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 100 ΔΟΛΛΑΡΙΑ ΑΡΧΙΚΗ ΤΙΜΗ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΤΕΛΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ 7 ΜΕΡΕΣ!ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΩ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΚΑΝΑ 2 ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΦΤΑΣΑΝΕ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ TRACKING NUMBER ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΥ ΚΟΛΛΟΥΣΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΕΙ ΛΟΓΙΚΑ ΛΟΓΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ



Α ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΟ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ SPORTSDIRECT.COM!ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΕ ΡΟΥΧΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγω που θελω να παρω Link.png Site: http://www.eastbay.com/product/model:94651/sku:256078/adidas-originals-superstar-2-mens/black/grey/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH#sku=259107&size=12.0">αυτα αλλα η τιμη τους ειναι κατω απο 75$ και δεν βρισκω κουπονια τι γινετε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που θελω να παρω Link.png Site: http://www.eastbay.com/product/model:94651/sku:256078/adidas-originals-superstar-2-mens/black/grey/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH#sku=259107&size=12.0">αυτα αλλα η τιμη τους ειναι κατω απο 75$ και δεν βρισκω κουπονια τι γινετε??

 

Αυτά δεν δουλεύουν; http://www.eastbay.com/coupons/

 

10% off $50, Expires: 3/1/2013, URLEB27B

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή γενικά στα παπούτσια, μια φορά πήρα από ebay all-star και ενώ δεν ελεγε ΠΟΥΘΕΝΑ ότι είναι μαϊμού, τελικά μου χαλάσανε μετα από ενα μηνα, που παει να πει ντιπ για ντιπ μούφα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα $60 που κοστίζουν τα παπούτσια, δεν πρόκειται να βρεις μεγαλύτερη έκπτωση. Τα κουπόνια του EB είναι συγκεκριμένα:

  • -10% στα $50
  • -15% στα $75
  • -20% στα $99 (ή τώρα τελευταία $120)

Αυτό που κάνω εγώ, όταν παίρνω παπούτσια των $60-65, συνήθως είναι να βάλω και ένα-δυο ζευγάρια κάλτσες ώστε να ξεπεράσω τα $75 και να πάρω τη μεγαλύτερη έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα, θα παρω 2 ζευγαρια (ενα για εμενα και ενα για τον αδελφο μου ) , οπου η τελικη τους τιμη με τα μεταφορικα και με το  κουπονι 20% 164$. Υπαρχει περιπτωση να εκτελωνιστουν ή θα πληρωσω απλα τα 3 ευρω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπόνι δεν μετράει στο τελωνείο. Αν $164 είναι η τιμή χωρίς τα μεταφορικά και με βάση τα όσα γίνονται τελευταία, το πιθανότερο είναι να πληρώσεις κανα 70άρι έξτρα ως έξοδα εκτελωνισμού. Αλλά με το τελωνείο ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση όσα έχουμε ακούσει τον τελευταίο καιρό, είσαι οριακά ή μάλλον προς τα πάνω. Αν νομίζεις ότι τα συγκεκριμένα παπούτσια δεν μπορείς να τα βρεις στην Ελλάδα (ή είναι σημαντικά ακριβότερα εδώ) ίσως να μην είναι άσχημη ιδέα να το ρισκάρεις. Αν όμως τα παπούτσια σταματήσουν στο τελωνείο, υπολόγισε ότι θα δώσεις περίπου 40-60 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Να καταθέσω κι εγώ την πρόσφατη εμπειρία μου από eastbay.Παραγγελία που δόθηκε 19/2, ήρθε μετά από 20 μέρες χωρίς επιβάρυνση τελωνείου.Συνολική αξία μαζί με τα έξοδα αποστολής 126$.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καταλαβει κατι, με το eastbay, μου βγαζει εξοδα αποστολης

 
Standard, $39.99
 
Χρησιμοποιω το κουπονι που εχει στη σελιδα για free shipping αλλα παλι τα ιδια βγαζει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...