Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε να δούμε. Με το καλό να σου έρθουν. Ψήνομαι κι εγώ να πάρω κανα παπουτσάκι αυτό τον καιρό, οπότε αν πάει καλά η αγορά θα κάνω άλλη μια προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απο eastbay πανε τελωνιο?


παιδια θελω μια χαρη να μου βρειτε αυτο το παπουτσι σε νουμερο 42 η 42 μισο η 43

στην καλυτερη τιμη του νετ

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00IBZPH0Y/ref=s9_simh_gw_p309_d0_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=09VHQ8QN4EJRFASTXW24&pf_rd_t=101&pf_rd_p=455344027&pf_rd_i=468294

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το eastbay στέλνει από Αμερική οπότε προφανώς τα δέματα θα περάσουν σίγουρα από τελωνείο. Το θέμα είναι αν εκεί θα τα προσπερασουν στο ντούκου ή αν θα χρεώσουν έξοδα διασάφησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για EASTBAY

 

 

Έχω πάρει πολλές φορές. Απο το 2010 κ μετα. Μονο τα μεταφορικά κοιτα. Αξιόπιστο με γνήσια προϊόντα καλές τιμές (10% - 20% τουλάχιστον κάτω σε σχέση μ εδω). το νούμερο μονο να ναι σωστό. Σε US που θα διαλέξεις κοιτα το δικό μν κανεις λάθος. Δεν έχεις θέμα με τελωνεία κλπ. Αυτα. Καλές αγορές

Για EASTBAY<br><br><br>

 

Έχω πάρει πολλές φορές. Απο το 2010 κ μετα. Μονο τα μεταφορικά κοιτα. Αξιόπιστο με γνήσια προϊόντα καλές τιμές (10% - 20% τουλάχιστον κάτω σε σχέση μ εδω). το νούμερο μονο να ναι σωστό. Σε US που θα διαλέξεις κοιτα το δικό μν κανεις λάθος. Δεν έχεις θέμα με τελωνεία κλπ. Αυτα. Καλές αγορές

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21run.com

Άλλη μία καλή-όπως φαίνεται-ενναλακτική για δρομείς. Δεν έχω αγοράσει ακόμη (και ούτε προβλέπεται σύντομα), αλλά οι τιμές του είναι στα χαμηλά επίπεδα των sportsshoes και startfitness.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια! Ξερει κανεις αν υπαρχει περιπτωση να βρω air max 2014 απο ebay γυρω στα 100 ευρο? αυθεντικα ετσι! Γενικος ψαχνω κανα καλο παπουτσακι για πολυωρη ορθοστασια αν εχει καποιος να προτεινει κατι καλο 50-100 θα τον ευχαριστουσα πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια! Ξερει κανεις αν υπαρχει περιπτωση να βρω air max 2014 απο ebay γυρω στα 100 ευρο? αυθεντικα ετσι! Γενικος ψαχνω κανα καλο παπουτσακι για πολυωρη ορθοστασια αν εχει καποιος να προτεινει κατι καλο 50-100 θα τον ευχαριστουσα πολυ!

πέρα από τα Air Max αν θέλεις κάτι πάλι σε Nike θα σου πρότεινα την σειρά Shox....απίστευτα ξεκούραστο trainer.

nike-shox.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες ψαχνω και εγω τα air 2014,εχω τα 2013 αυτη την στιγμη αλλα τα εχω σκισει και απο ασπρα εχουν γινει μαυρα [οσο και να το πληνεις δεν φευγει B) ]

Ειδα αυτα

http://www.eastbay.com/product/model:208184/sku:21077006/nike-air-max-2014-mens/grey/white/?cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH#sku=21077100

παιζει τετοια τιμη απο αλλου που να μην περναει τελωνειο>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να παρω http://www.sportsdirect.com/nike-air-max-skyline-mens-running-shoes-121250?colcode=12125046

 

στα nike φοραω 44! βαζω το 9 στο sportsdirect?? μπερδευτηκα γιατι δεν ξερω αν εκει που επιλεγεις size ειναι σε uk η usa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα αυτο το παπουτσακι απο το newsletter του sportsdirect

http://www.sportsdirect.com/adidas-daily-team-suede-mens-trainers-113059?colcode=11305908&utm_source=sd-daily-140504&utm_medium=email&utm_campaign=Sunday-Evening-Euro#customerreviews

 

η απορια μου ειναι η εξης

στο κοκκινο, εχει τα νουμερα μονο σε αγγλικα μεγεθη (ή αμερικανικα δε ξερω τι απτα 2 ειναι) και τα αλλα τα εχει απενεργοποιημενα

αντιθετα στο μαυρο με τις μπλε λωριδες εχει ενεργοποιημενα τα νουμερα που και στην παρενθεση εχουν ευρωπαικα μεγεθη

τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πολύ καλά τα τελευταία Shox, με ψήνουν τρελά για νέα αγορά από ΕΒ.

 

edit: όπερ και εγένετο, περιμένω τώρα αν θα λουστώ πάλι τα κερατιάτικα του τελωνείου. Τελική τιμή ~$125.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...