Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καμια κριτικη για shoesonsale.gr 

 

Πολυ καλες τιμες για να ειναι αληθινο... κυριως σε Nike Air Force 1 Ultra και Adidas Ultra Boost η διαφορα ειναι  50 ευρω+ 

τερμα για τερμα μουφα...καλα δε το βλεπεις;; αν θες ultra boost (για τα nike δεν ξερω) θα βαλεις το χερι βαθιααααα στην τσεπι. To καλητερο αθλητικο που κυκλοφορει στην αγορα τα τελευταια 2 χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To mybrand.shoes θεωρείται έμπιστο;

Θέλω να αγοράσω πρώτη φορά Timberland, οπότε δεν είμαι σε θέση να καταλάβω αν θα μου φέρουν μούφα ή γνήσια.

Απ'οσα εχω διαβασει θεωρειται εμπιστο.

Εχω κανει παραγγελια παπουτσια απο εκει και τα περιμενω σημερα......μολις τα παραλαβω θα σου πω.

 

edit1:Τελικα θα τα παραλαβω την Δευτερα και θα ενημερωσω.

 

edit2:Αυτο εδω http://smartshoes.gr/ ειναι μπανανια γνωριζει κανεις?

Επεξ/σία από HERTHAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στοιχεία επικοινωνίας και διεύθυνση οπότε...ίσως να μην είναι μούφες.

Πάντως έχει υπόπτως χαμηλές τιμές.

Ναι τα ειδα τα στοιχεια επικοινωνιας αλλα κι εμενα οι τιμες μου φανηκαν λιγο περιεργες σε μερικα προιοντα.

Αν εχει παρει κανεις απο εκει η αν γνωριζει ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

edit2:Αυτο εδω http://smartshoes.gr/ ειναι μπανανια γνωριζει κανεις?

Μου φαίνεται πολύ ύποπτο για να ειναι αληθινό. Πέρα απο τις τιμές και το γενικό στήσιμο που παραπέμπει σε μουφομάγαζο, η διευθυνση που δίνει, πρώτον ειναι στον αγύριστο και δευτερον ειναι δίπλα στο myshoe.gr (57 το myshoe, 59 το smart). Εκφράζοντας προσωπική γνώμη δεν θα έδινα χρήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται πολύ ύποπτο για να ειναι αληθινό. Πέρα απο τις τιμές και το γενικό στήσιμο που παραπέμπει σε μουφομάγαζο, η διευθυνση που δίνει, πρώτον ειναι στον αγύριστο και δευτερον ειναι δίπλα στο myshoe.gr (57 το myshoe, 59 το smart). Εκφράζοντας προσωπική γνώμη δεν θα έδινα χρήματα. 

Αυτό με το myshoes, θεωρείται ύποπτο; γιατι κι αυτουνου η διευθυνση στον αγυριστο ειναι τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το myshoes, θεωρείται ύποπτο; γιατι κι αυτουνου η διευθυνση στον αγυριστο ειναι τοτε.

Λάθος τρόπος σκέψης και συμπεράσματος βασιζόμενος σε σχόλιο που αφορούσε άλλο μαγαζί.

 

Το myshoes μπορεί να ειναι στα οινόφυτα αλλά εχει πραγματικό χώρο, μια ταμπένα "ΝΑ" (το έχω δει) και στο site εχει σοβαρά στοιχεία της εταιρείας και τηλέφωνό 801. 

 

Ο smart πέρα απο το στήσιμο, έχει σαν βασική επικοινωνία μια φόρμα και ένα κινητό και θεώρησα περιεργο που η δηλωμένη διεύθυνση ειναι δίπλα σε ένα αλλο γνωστό internetiko μαγαζί με παπουτσια. Μήπως απλά η διεύθυνση δεν ισχύει και απλά την έβαλε για να εχει αληθοφανή στοιχεία; Λέω εγώ τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To mybrand.shoes θεωρείται έμπιστο;

Θέλω να αγοράσω πρώτη φορά Timberland, οπότε δεν είμαι σε θέση να καταλάβω αν θα μου φέρουν μούφα ή γνήσια.

Σημερα τελικα παρελαβα την παραγγελια μου απο το mybrand.shoes και ειναι γνησια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνει Ελλάδα; Γιατί θυμάμαι παλιότερα έλεγαν εδώ μέσα ότι στέλνουν μόνο Αμερική.

 

edit: απαντάω μόνος μου στην ερώτηση, το λένε στο Shipping FAQ:

 

Q: Do you ship internationally?
A: We do not ship to international locations other than U.S. Territories and Military APO/FPO addresses.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στέλνει Ελλάδα; Γιατί θυμάμαι παλιότερα έλεγαν εδώ μέσα ότι στέλνουν μόνο Αμερική.

 

edit: απαντάω μόνος μου στην ερώτηση, το λένε στο Shipping FAQ:

Crap, εχεις δικιο. Ειχα κανει αναζητηση στο google και στα αποτελεσματα φαινοταν σα να στελνει, αλλα μαλλον ηταν λαθος keywords. Ευχαριστω οπως και να εχει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...