Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ αγοραζω από το: www.cleverpurchases.com παπούτσια. Δέχονται και Paypal οπότε είμαι πιο σίγουρος για την συναλλαγή. Με το τελωνείο δεν πληρώνω τίποτα... Και τα παπούτσια είναι σε πολύ καλές τιμές

 

 

Επειδή οι τιμές στα καταστήματα είναι κάπως τσιμπημένες και δεν υπάρχει μεγάλη ποικιλία στα μοντέλα σκέφτομαι να κάνω online αγορά. Με λίγο ψάξιμο βρήκα το eastbay το οποίο έχει ό,τι θέλω και είδα να το προτείνουν αρκετοί. Έχω κάποιες απορίες όμως.

 

Με το τελωνείο τι γίνεται; Έχω παραγγείλει μόνο μια φορά από Αμερική στο παρελθόν, κάτι βιβλία και δεν υπήρξε πρόβλημα. Τι γίνεται με τα παπούτσια όμως; Υπάρχει περίπτωση να με χρεώσουν παραπάνω; Υπάρχει κάποιο ανώτερο όριο χρημάτων για να ψωνίζω δίχως να ανησυχώ;

Επίσης, υπάρχει κάποιος που να έχει αγοράσει προϊόντα από το εν λόγω site να μου πει εντυπώσεις;

 

Ενδιαφέρομαι για αθλητικά μόνο. Εννοείται πως έχω κοιτάξει και τα online shops των εταιριών αλλά προτιμώ ένα μαγαζί που να τα διαθέτει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στην περίπτωση που δεν μου αρέσουν ή δεν με βολεύουν, μπορώ να τα επιστρέψω;

 

http://www.eastbay.com/customerserv/help:returnPolicy/

 

...προφανως ειναι αρκετα χρονοβορο αν αποφασισεις κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοραζω από το: www.cleverpurchases.com παπούτσια. Δέχονται και Paypal οπότε είμαι πιο σίγουρος για την συναλλαγή. Με το τελωνείο δεν πληρώνω τίποτα... Και τα παπούτσια είναι σε πολύ καλές τιμές

 

Αυτό δεν γράφει ούτε διεύθυνση ούτε τίποτα... Και στην επικοινωνία έχει 2 mail και το ένα hotmail!

85$ για nike air max και μαζί τα μεταφορικά;

Μακριά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν Θέλετε κοιτάξτε και αυτό το site: www.cleverpurchases.com

 

Έχει Ποιό Φτηνά Παπούτσια από το eastbay.com και δεν πλήρωσα και τίποτα στο τελωνείο... Και μου ήρθαν και σε 10 μερες!!

 

 

 

3 ευρώ τελωνείο δεν είναι καθόλου άσχημα :-).Πόσο ήταν όμως το συνολικό κόστος της παραγγελίας σου(παίζει ρόλο και αυτό για το τελωνείο) και πόσο καιρό έκαναν να σου έρθουν?Ενδιαφέρομαι και εγώ να πάρω παπούτσια από το net αυτό το καιρό και μου φαίνεται πολύ καλό αυτό το site.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.eastbay.com/customerserv/help:returnPolicy/

 

...προφανως ειναι αρκετη χρονοβορο αν αποφασισεις κατι τετοιο.

 

Αυτό λέει ότι μετά τις 90 μέρες δίνει "δωροεπιταγή". Οπότε δεν νομίζω να έχω πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν το βρήκα πολύ φθηνό, αντίθετα αγόρασα από το www.cleverpurchases.com

 

Που έχει καλύτερες τιμές και δεν πλήρωσα και καθόλου τελωνείο

 

δεν το ειδα και για πολυ φθηνο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγοραζω από το: www.cleverpurchases.com παπούτσια. Δέχονται και Paypal οπότε είμαι πιο σίγουρος για την συναλλαγή. Με το τελωνείο δεν πληρώνω τίποτα... Και τα παπούτσια είναι σε πολύ καλές τιμές

 

Εάν Θέλετε κοιτάξτε και αυτό το site: www.cleverpurchases.com

 

Έχει Ποιό Φτηνά Παπούτσια από το eastbay.com και δεν πλήρωσα και τίποτα στο τελωνείο... Και μου ήρθαν και σε 10 μερες!!

 

Και εγώ δεν το βρήκα πολύ φθηνό, αντίθετα αγόρασα από το www.cleverpurchases.com

 

Που έχει καλύτερες τιμές και δεν πλήρωσα και καθόλου τελωνείο

 

 

 

Το καταλάβαμε! παρήγκειλες από το cleverpurchases.com!!! Το είπες 3 φορές! φτάνει! :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το site του slipknot αλλά εαν θες τσέκαρε και αυτό, έχει καλύτερες τιμές και κάνουν μόνο 10 μέρες να έρθουν. http://www.cleverpurchases.com

 

Δεν ξέρω τι παπούτσια ψάχνεις αλλά εγώ αγόρασα ένα Millenium και έαν αιρ μαχ 2009

 

slipknot mate,ενα ευχαριστω για το ευρημα,επιτελους βρηκα τα παλια μου max και αυριο πανε για παραγγελια!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Και εγώ δεν το βρήκα πολύ φθηνό, αντίθετα αγόρασα από το www.cleverpurchases.com

 

Που έχει καλύτερες τιμές και δεν πλήρωσα και καθόλου τελωνείο

Οπως λεει και ο dermitzos,οκ το καταλαβαμε.Αυτα που ηθελα παντως δεν τα βρηκα.Οποτε και παλι απο το eastbay θα επαιρνα.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:36 ----------

 

nick1974 εχεις καποια σχεση με τον κ. Athanasio Perivolioti ο οποιος εχει κανει register το site που τοσο ενθερμα εκανες register για να υποστηριξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως λεει και ο dermitzos,οκ το καταλαβαμε.Αυτα που ηθελα παντως δεν τα βρηκα.Οποτε και παλι απο το eastbay θα επαιρνα.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:36 ----------

 

nick1974 εχεις καποια σχεση με τον κ. Athanasio Perivolioti ο οποιος εχει κανει register το site που τοσο ενθερμα εκανες register για να υποστηριξεις?

 

lol... busted :lol:

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:45 ----------

 

Να υποθέσω οτι χωρίς πιστωτική δεν γίνεται τίποτα ε?

Ούτε συζήτηση για αντικαταβολή?

 

Για ποιό site λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...