Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eγω και η καχυποψια μου θα μου πει κανεις..

Να υποθεσω πως τυχαια εκανες το πρωτο ποστ σου σ αυτο το thread και κατα τυχη αναφερεσαι στο cleverpurchases?Μια και το διαβασες το θεμα,φανταζομαι πως ειδες τον nick1974,(εαν δεν εισαι ο ιδιος) ο οποιος μας τα ειπε κ αυτος 4 φορες(ολα του τα post δηλαδη) για το cleverpurchases.

Κ αντε ας την ξανακανουμε την συζητηση.Προφανως και θα παρω τα παπουτσια μου απο κει που ειναι καλυτερες οι τιμες.Την πιθανοτητα να μην τα βρισκω πουθενα αλλου(ουτε καν στο cleverpurchases!)την σκεφτηκες?

(ps.ευρω τα λενε,οχι εβρο)

 

να παω τραπεζα να ακυρωσω τη χρεωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Καλησπέρα. Εχει αγοράσει κανείς από το Pooz.com να μας πει εμπειρία ? Ειναι αξιόπιστο ?

 

Προσωπικά δεν έχω παραγγείλει. Είναι όλα αντιγραφές απ'ότι διάβασα σε μερικά forum (έχει και εδώ στο insomnia θέμα για το συγκεκριμένο κατάστημα: http://www.insomnia.gr/forum/archive/index.php/t-260581.html). Το θέμα είναι ότι είναι πολύ ποιοτικά τα προϊόντα τους οπότε αν δεν σε πολυενδιαφέρει το θέμα της γνησιότητας προχώρα!

Επεξ/σία από Stoyo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
να παω τραπεζα να ακυρωσω τη χρεωση?

Δεν εχω δει καποιον εδω μεσα να εχει παρει απο εκει(περα απο αυτους που αναφερω στο quote που εκανες και δεν εμπιστευομαι).Στην θεση σου θα την ακυρωνα και θα επαιρνα απο καποιο μαγαζι που εχει μπολικο feedback(πχ eastbay) ακομα και αν ειναι λιγο ακριβοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μία ερώτηση:

 

Πού μπορώ να βρω μετρητή χιλιομέτρων για τρέξιμο?

Ψάχνω στο http://www.eastbay.com αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι...

Εχετε κάτι υπόψιν σας?

Επίσης βάζω 2 προϊόντα με συνολικό κόστος άνω των 100 ευρώ και πάλι χρεώνομαι με shipping, συγκεκριμένα:

 

Subtotal: $124.98

Estimated Shipping & Handling: $31.24

 

Τι κάνω ? Οέο?

 

Εάν αγοράσω 2 παπούτσια ή άνω του ενός προϊόντα το ίδιο τελωνείο θα χρεωθώ? (3 €)?

 

Εμπειρίες από πρόσφατες αγορές σας? Εγώ θα αγοράσω 2 ζευγάρια παπούτσια,1 για τρέξιμο και 1 για μπάσκετ.Είναι γνήσια όντως?

Πόσο χρόνο κάνουν να έρθουν?

Επεξ/σία από jeanthira7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχουμε πει 100αδες φορές, λιγο ψαξημο στις προηγουμενες σελιδες δε βλαπτει

- Για να γλυτώσεις τα εξοδα αποστολής ο μονος τροπος ειναι να χρησιμοποιησεις εκπτωτικό κουπονι, μια καλή λυση για να βρίσκεις τετοια κουπονια ειναι να γραφτεις στη σελιδα του eastbay στο facebook ή στο twitter, πχ εχθες ειχε ανακοινωση για 25% εκπτωση

- Τα προιοντα ειναι γνησια και θα κανουν γυρω στις 10 μερες να φτασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες ιδου έλληνας πίσω απο την κομπίνα!!

Έχει και τηλ. για όσους την πάτησαν

http://www.ad-mart.co.uk/page-283726.html

 

Description:

Nike Air Max 360 Color: Grey and Light Green Size: All Sizes Available Email: [email protected]

City: AGHIA PARASKEVI

County: AGHIA PARASKEVI

Country: Greece

Contact person: Nassos Perivoliotis

Phone: 210-6018754

Web-site: http://www.cleverpurchases.com

 

 

http://www.hotnikeshop.com για το site αυτο κανείς?

δεν είναι στην Black list που προαναρτήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κανε μια βολτα στις πρωτες σελιδες,το αναφερω για τον συγκεκριμενο.

Γενικα οσοι θελουν να κανουν την πρωτη τους αγορα,ριχτε μια ματια σε ολο το thread κ ας ειναι μπολικες σελιδες.Αξιζει τον κοπο αν δεν θελετε να πεσετε σε κουτοπονηρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πραγματοποίησα αγορά από το eastbay για 2 ζευγάρια παπούτσια NIKE:

 

NIKE DART 8-BK/BK/WH/SL - Size 13.0

JRDN COVER 3-BK/SL - Size 13.0

 

...και είμαι στην αναμονή...

ααα βρήκα και κωδικό και τελικώς θα χρεωθώ 4 ευρώ έξοδα αποστολής, ελπίζω πως και το τελωνείο θα είναι 3 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηγα χτες και τα παρελαβα απ το ταχυδρομειο και δεν πληρωσα τιποτα!!!

 

Εγω τα στέλνω όλα στη Διεύθυνση της εργασίας μου και πηγαίνουν όλα εκεί.Ο,τι αγορές δηλαδή έχω κάνει μέσω ebay μου τα έφεραν κανονικά στο γραφείο μου.

Τώρα θα μου δώσουν σημείωμα να πάω στο ταχυδρομείο να τα πάρω (λόγω τελωνείου) ή τα παιδιά που μας εξυπηρετούν στη δουλειά θα πάνε να τα πάρουν? Οέο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τα στέλνω όλα στη Διεύθυνση της εργασίας μου και πηγαίνουν όλα εκεί.Ο,τι αγορές δηλαδή έχω κάνει μέσω ebay μου τα έφεραν κανονικά στο γραφείο μου.

Τώρα θα μου δώσουν σημείωμα να πάω στο ταχυδρομείο να τα πάρω (λόγω τελωνείου) ή τα παιδιά που μας εξυπηρετούν στη δουλειά θα πάνε να τα πάρουν? Οέο?

Στο δικό σου όνομα δεν είναι; Αν ναι, πρέπει να πας εσύ, εκτός αν ετοιμάσεις εξουσιοδότηση.

 

ΥΓ: Χρησιμοποιούμε τους υπαλλήλους και για δικές μας δουλειές ... εν γνώση μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...