Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά πραγματοποίησα αγορά από το eastbay για 2 ζευγάρια παπούτσια NIKE:

 

NIKE DART 8-BK/BK/WH/SL - Size 13.0

JRDN COVER 3-BK/SL - Size 13.0

 

...και είμαι στην αναμονή...

ααα βρήκα και κωδικό και τελικώς θα χρεωθώ 4 ευρώ έξοδα αποστολής, ελπίζω πως και το τελωνείο θα είναι 3 ευρώ...

 

Ποιος είναι ο κωδικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα διαβάσεις επιτέλους καμιά σελίδα στο thread οεο?

 

Τις έχω ξεσκονίσει όλες :)

 

---------- Προσθήκη στις 08:19 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 08:17 ----------

 

Στο δικό σου όνομα δεν είναι; Αν ναι, πρέπει να πας εσύ, εκτός αν ετοιμάσεις εξουσιοδότηση.

 

ΥΓ: Χρησιμοποιούμε τους υπαλλήλους και για δικές μας δουλειές ... εν γνώση μας;

 

Φίλε μου, πάω και το παραλαμβάνω στο ταχυδρομείο ή κολλάει σε κανά τελωνείο?

 

---------- Προσθήκη στις 08:31 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 08:19 ----------

 

Ποιος είναι ο κωδικός;

 

Ο κωδικός είναι PKEBTN97

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε eki, 53 σελιδες -που αμφιβαλω αν κοιταξες- αυτο καταλαβες?

 

ΓΝΗΣΙΑ ΜΟΝΟ...

 

δεν προλαβα να τις διαβασω ολες σορρυ,, απλα ηθελα να σιγουρευτω.. εχει tracking code?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
δεν προλαβα να τις διαβασω ολες σορρυ,, απλα ηθελα να σιγουρευτω.. εχει tracking code?

Οχι.Κανε τον κοπο να διαβασεις μερικες ακομα σελιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρά!

χθες εκανα παραγγελία απο eastbay 2 ζευγη παπουτσια αξιας περιπου 200euro. ξερει κανεις αν θα πληρωσω τελωνείο? Στις προηγούμενες σελιδες λεει για 3 euro ταριφα αλλα για αξια μεχρι 130-140 euro. το κακο ειναι οτι πρώτα εκανα την παραγγελια και μετα διαβασα το forum....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκπτωτικο κουπονι απο eastbay:

 

37185_483223967742_76903097742_6900583_4802271_n.jpg

 

γεια χαρά!

χθες εκανα παραγγελία απο eastbay 2 ζευγη παπουτσια αξιας περιπου 200euro. ξερει κανεις αν θα πληρωσω τελωνείο? Στις προηγούμενες σελιδες λεει για 3 euro ταριφα αλλα για αξια μεχρι 130-140 euro. το κακο ειναι οτι πρώτα εκανα την παραγγελια και μετα διαβασα το forum....

μην ανησυχεις. €3 ειναι παλι. ειναι μικρα τα πακετα. εγω ειχα παρει €380-€390 (4 ζευγαρια παπουτσια, 2 φουτερ, 2 κοντομανικες μπλουζες) και εδωσα €3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκπτωτικο κουπονι απο eastbay:

 

37185_483223967742_76903097742_6900583_4802271_n.jpg

 

γεια χαρά!

χθες εκανα παραγγελία απο eastbay 2 ζευγη παπουτσια αξιας περιπου 200euro. ξερει κανεις αν θα πληρωσω τελωνείο? Στις προηγούμενες σελιδες λεει για 3 euro ταριφα αλλα για αξια μεχρι 130-140 euro. το κακο ειναι οτι πρώτα εκανα την παραγγελια και μετα διαβασα το forum....

μην ανησυχεις. €3 ειναι παλι. ειναι μικρα τα πακετα. εγω ειχα παρει €380-€390 (4 ζευγαρια παπουτσια, 2 φουτερ, 2 κοντομανικες μπλουζες) και εδωσα €3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...