Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γι αυτο να πας στο λογαριασμο σου και να το βαλεις. αν ειναι και χρειαστει να ανατρεξουν, να το βρουν. αλλιως απο την επομενη αγορα να εισαι κομπλε

 

Το έκανα από το πρωί αυτό, νομίζω τώρα δεν θα έχω πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν σου περισσευουν €30 παρε και πες μας. αλλα να μην περιμενεις. παρε με το σκεπτικο οτι χαριζεις €30 κι αν σου ερθει ποτε τπτ και original πες το μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βρει δυο ζευγαρια παπουτσια που θα παραγγειλω και θελω να μου πειτε ποσες μερες κανουν να ερθουν απο eastbay και αν θα χρεωθω μεταφορικα

 

Μπορει να παρει και 2 εβδομαδες. Φυσικα και θα χρεωθεις μεταφορικα. Με κουπονι μπορεις να εχεις εκπτωση.

 

Για περισσοτερες πληροφοριες διαβασε το topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βρει δυο ζευγαρια παπουτσια που θα παραγγειλω και θελω να μου πειτε ποσες μερες κανουν να ερθουν απο eastbay και αν θα χρεωθω μεταφορικα

 

Μπορει να παρει και 2 εβδομαδες. Φυσικα και θα χρεωθεις μεταφορικα. Με κουπονι μπορεις να εχεις εκπτωση.

 

Για περισσοτερες πληροφοριες διαβασε το topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα πριν λιγο.λετε αν παραγγειλω και τα δυο ζευγαρια με αξια 225$ να πληρωσω τελεωνειο?επισης υπαρχει καποια επιλογη ωστε να μου το στειλουν σαν gift?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα πριν λιγο.λετε αν παραγγειλω και τα δυο ζευγαρια με αξια 225$ να πληρωσω τελεωνειο?επισης υπαρχει καποια επιλογη ωστε να μου το στειλουν σαν gift?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα πριν λιγο.λετε αν παραγγειλω και τα δυο ζευγαρια με αξια 225$ να πληρωσω τελεωνειο?επισης υπαρχει καποια επιλογη ωστε να μου το στειλουν σαν gift?

Ρίξε μια ματιά στις υπόλοιπες σελίδες του topic! Η απάντηση σου ειναι 3 σελίδες πίσω στο #527

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διαβασα πριν λιγο.λετε αν παραγγειλω και τα δυο ζευγαρια με αξια 225$ να πληρωσω τελεωνειο?επισης υπαρχει καποια επιλογη ωστε να μου το στειλουν σαν gift?

Ρίξε μια ματιά στις υπόλοιπες σελίδες του topic! Η απάντηση σου ειναι 3 σελίδες πίσω στο #527

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως αγοράζω και από ελληνικά e-shops..Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές.Πρόσφατα αγόρασα αθλητικά με δωρεάν μεταφορικά και σε μία μέρα στο σπίτι μου..και σε καλή τιμή..χαζεψα λίγο και το eastbay..Δεν το ήξερα..καλές τιμές έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως αγοράζω και από ελληνικά e-shops..Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές.Πρόσφατα αγόρασα αθλητικά με δωρεάν μεταφορικά και σε μία μέρα στο σπίτι μου..και σε καλή τιμή..χαζεψα λίγο και το eastbay..Δεν το ήξερα..καλές τιμές έχει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...