Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ επίσης και εγώ. Μόλις πήρα το πακέτο με τα δύο ζευγάρια παπούτσια που είχα παραγγείλει από την Κουμουνδούρου στο κέντρο διαλογής δεμάτων ΕΛΤΑ και πλήρωσα 3 ευρώ τελωνείο. Η ερώτηση που θα ήθελα να κάνω είναι η εξής: Εγώ ό,τι παραγγελίες κάνω στη διεύθυνση που δίνω πάνε στο κέντρο διαλογής στα Σεπόλια. Αυτό το πακέτο από USA γιατί πήγε Αθήνα-Κέντρο? Εχει να κάνει με χώρα προέλευσης ή με βάρος (2,4 kg) ή μήπως επειδή δεν είχα δώσει Τ.Κ. και καθυστέρησε ένα μήνα για να έρθει στα χέρια μου?

 

Ευχαριστώ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε φίλε είσαι σοβαρός όμως? Δεν έδωσες τον ΤΚ και ρωτάς τί έφταιξε και πήγαν στο κέντρο και δεν ήρθαν στο γειτονικό σου ΕΛΤΑ?

 

Είναι σα να σου δίνω τον αριθμό του κινητού μου και να μην σου δώσω τα 3 τελευταία νούμερα. Θα κάνεις ένα μήνα να βρείς πιο είναι το σωστό. Έλεος. Αν ξανα πάρεις, να προσέχεις ΠΑΡΑ πολύ τις πληροφορίες που δίνεις, βασικά μπες στο eastbay και βάλε το ΤΚ στην κύρια διεύθυνση αποστολής πάρεις δεν πάρεις ξανά, έτσι ώστε να μην ξεχάσεις να το βάλεις πάλι σε μελλοντική παραγγελία. Τα νούμερα είναι εντάξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε συ traga μη βαράς. Μάλλον θα ήταν ο TK....................

Τα νούμερα είναι κομπλέ... Πιο κομπλέ δεν γίνεται......................

Επι τη ευκαιρία έχουμε κανένα site για οικονομικά πουκάμισα + μάρκες ταυτόχρονα (bostonians κυρίως)

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε αυτό http://www.dress-for-less.de/tmpl/de/index.tmpl απο Γερμανία χωρίς τελωνεία. Αν στα έχει στα Γερμανικά κάτω δεξιά αλλάζεις σε Αγγλικά! Προσοχή με το ΤΚ.

 

(αυθεντικά είναι όλα, είναι στοκ γιαυτό είναι τόσο φτηνά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε αυτό http://www.dress-for-less.de/tmpl/de/index.tmpl απο Γερμανία χωρίς τελωνεία. Αν στα έχει στα Γερμανικά κάτω δεξιά αλλάζεις σε Αγγλικά! Προσοχή με το ΤΚ.

 

(αυθεντικά είναι όλα, είναι στοκ γιαυτό είναι τόσο φτηνά)

 

Ευχαριστώ για την πληροφορία αλλά για bostonians δεν έχει, αλλά και πάλι και σε wrangler που βλέπω jean δεν μου κάνει και τρελή αίσθηση τα 60 €, ίδια τιμή ακριβώς έχει και ο notos. Τρελή φτήνια τι να σου πω... Δεν είμαι της φίρμας αλλά κάτι φθηνό παλεύω να το βρω δηλαδή...

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτο

http://www.ck-underwears.com/index.php?main_page=index

πως το βελουμε? original η θα τα κλαιω?

 

ειναι για εσωρουχα

 

φιλε αυτα τα εχω παρει εγω απο ebay και εχω παρει επισης σε ολοι τη παρεα ειναι αρκετα καλη ποιοτητα και αξιζει γιατι ειναι ακριβως ιδια με τα γνησια και με 45ευρω παιρνεις 14 εσωρουχα(ebay):-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτο

http://www.ck-underwears.com/index.php?main_page=index

πως το βελουμε? original η θα τα κλαιω?

 

ειναι για εσωρουχα

 

Εσύ βάζεις εσώρουχα στα παπούτσια σου; Στο συγκεκριμένο topic μιλάμε για αγορές παπουτσιών μέσω Intenet.

 

Τεσπα...

Από το παρακάτω

>Dear friends, our support email is [email protected], please feel free to contact us. we will reply you as soon as possible

και από την έλλειψη πραγματικής διεύθυνσης σημαίνει οτι στην καλύτερη περίπτωση θα λάβεις προϊόντα μαιμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ 2 ζευγάρια απο ebay ρισκάροντας την γνησιότητα τους και σήμερα βλέπω πως το eastbay τα έχει και 5 δολλάρια πιο φτηνά έκαστο! Ελπίζω να μη πέσω σε μούφα αν και το description με τις αξιολογήσεις δεν προιδεάζουν για κάτι τέτοιο.

 

Το eastbay τι μεταφορικά χρεώνει για Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ποια είναι η απορία σου;

Το eastbay είναι eshop και βλέπω ότι αρκετοί αγόρασαν παπούτσια απο κει οπότε θα μπορούσαν να μοιραστούν τις εμπειρίες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα τον κόπο και διάβασα μέχρι 3 σελίδες πίσω και δε βρήκα κάτι.Τώρα αν κάποιου θα του πέσει ο κώλος ν' απαντήσει να στείλουμε κάποιον να του τον σηκώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...