Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεός ο dark.Είμαι λίγο παραπονιάρης ε :cry:?Το αλατοπίπερο του thread :-D

 

Τα DARK πετάνε... Ετρεχα χθες και έφευγα άνεμος....Τρελό παπούτσι....

Τα Jordan δεν τα δοκίμασα ακόμη στο μπάσκετ.

Δεν ακούω τον καθένα μη έγκυρο, απλά παρέθεσα τη γνώμη τους χωρίς να δυσφημίσω το eastbay.

Καλή εξυπηρέτηση, παρά των λαθών των δικών μου στο ΤΚ και καλή επικοινωνία.

Ολοι οι users του insomnia στο συγκεκριμένο thread με βοήθησαν και με το παραπάνω τόσο στην επιλογή site, όσον και σε επιπλέον πληροφορίες αναφορικά με παρακολούθηση δέματος και πολλά άλλα.

Μήπως έχετε υπόψιν πού μπορώ να βρω ρολόι-χρονόμετρο-χιλιομετρητή αποστάσεων, ή έστω ένα εξάρτημα που να προσαρμόζεται στο μπράτσο και να γράφει χιλιόμετρα που διανύεις όταν περπατάς ή τρέχεις???

 

http://www.amazon.co.uk βρες πως λέγεται στα αγγλικά και πάρτο απο κει! Χωρίς τελωνείο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ τα πήρα στο κρανίο σήμερα γιατί 2 φίλοι μου που είδαν τα ζευγάρια παπούτσια που πήρα από το eastbay μου είπαν ότι "αυτά είναι πλαστικά"...

Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να τα διακρίνω ως πλαστικά αλλά αυτοί μου λένε ότι μυρίζουν πλαστικό και οι ραφές είναι διαφορετικές...

 

Όλοι γίνανε ξερόλες!

Το σύνδρομο του αλβανού - τα ξέρω όλα , τα κάνω όλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Όλοι γίνανε ξερόλες!

Το σύνδρομο του αλβανού - τα ξέρω όλα , τα κάνω όλα.....

 

Δεν ξερω για αλβανους,αλλα ο ελληναρας το χει σιγουρα το συγκεκριμενο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα

Μια βοηθεια και για μενα αν ειναι δυνατο.

Παραγγελια απο Ην Πολιτειες στις 7-10-10 (1 ζευγαρι αθλητικα παπουτσια αξιας 85 δολλαρια συν 14 μεταφορικα), αποστολη απο τον πωλητη την επομενη ημερα.Βαζοντας το tracking number στη usps μου δειχνει οτι 13-10-10 ειναι στην Ελλαδα.Τωρα ειναι ηδη 30 ημερες απο την παραγγελια χωρις καμμια ειδοποιηση,εχω κανει 1-2 ερευνες στο τοπικο ταχυδρομειο,τους εδωσα και το tracking number να το ψαξουν αλλα τιποτα,δεν εμφανιζεται καμμια καταχωρηση.Τι αλλο πρεπει να κανω.Εχω βεβαια ακομα 15 ημερες πριν ανοιξω dispute στο paypal,αλλα απο τη στιγμη που εμφανιζεται ο πωλητης να εχει κανει σωστα την αποστολη του πως μπορω να του ζητησω κατι.

USPS

Into Foreign Customs, Oct-13-10, 16:39 PM

Arrived Abroad, Oct-13-10, 16:31 PM

International Dispatch, Oct-09-10, 17:14 PM, ISC CHICAGO IL (USPS)

Arrival

Processed through Sort Facility, Oct-08-10, 15:53 PM, CLEVELAND, OH, 44101

Acceptance, Oct-08-10, 13:06 PM, CLEVELAND, OH, 44118

Electronic Shipping Info Received

 

Ευχαριστω

 

1-2.jpg

 

Λοιπον τελευταια νεα ...το πακετο εφθασε κανονικα χωρις εχτρα χρεωση,αλλα εχομε δυστυχως και αλλα που ελπιζω να γινουν μαθημα και σε αλλους

Τα παπουτσια τελικα ειναι μαιμου και δεν εχουν καμμια σχεση με αυτα που ειχε ο αθεοφοβος στη σελιδα του,ραφη στο μπροστινο μερος ενω σε αυτα που εστειλε, πλαστικο,κατι που μετα απο ερυενα στα επισημα site και στο νετ ειναι ενα απο τα μαιμουδοχαρακτηριστικα σε αυτο το μοντελο.Ασε που μεχρι να γυρισω απο δουλεια ο γιος μου ειχε κανει ηδη τεστ drive και ειχε πεταξει και τη κουτα μαζι με τα συνοδευτικα:mad:

Επικοινωνω λοιπον αμεσως με το πωλητη στελνω και τη φωτο και τι μου απαντα?Δεν ειναι λεει αυτα δικα του και οτι αυτος πουλαει μονο αυθεντικα!Τελος παντων για να μη μακρυγορουμε του ζητησα μερικη απωζημιωση και να τα κρατησω αφου τα χρησιμοποιησα αλλα αρνηθηκε και τα θελει πισω για να μου δωσει πληρη επιστροφη.

Πως τα στελνεις ομως πισω χωρις κουτα και χρησιμοποιημενα(ελαφρως)?

Σκεφτομαι να κανω καταγγελια στο e-bay η στο paypal στελνοντας και φωτο μαζι ,τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ένα ζευγάρι παπούτσια απο yoox και το στέλνουν με ups. Σε εμένα ποια εταιρεία θα μου το φέρει???

 

Ευρώπη είναι από ότι βλέπω οπότε δεν θα σε κολλήσει τελωνείο

Η ίδια η UPS θα στο φέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να παρω le coq sortif

αλλα απ´οτι βλεπω στο ιντερνετ οι τιμες που εχει ειναι πιο ακριβες απο αυτες που κανουν τα μαγαζια στις εκπτωσεις..

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ' αρεσει που μερικοί πληρώνουν για air max 85$ (ουτε καν €) και μετά οταν τα παραλαμβανουν πεφτουν απ' τα συννεφα γιατί ειναι τελικά μαιμούδες, ηηηημαρτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ' αρεσει που μερικοί πληρώνουν για air max 85$ (ουτε καν €) και μετά οταν τα παραλαμβανουν πεφτουν απ' τα συννεφα γιατί ειναι τελικά μαιμούδες, ηηηημαρτον

 

Κανα tip για να μη την πατάμε; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. δεν αγοράζεις απο ebay

2. τσεκάρεις πόσο καλοστημένο ειναι το σάιτ κι αν δινει κανονική διευθυνση

3. φυσικά την τιμή, οταν η κανονική τιμη των air max ειναι 160$ κι ο άλλος στο προσφέρει στα 80$ ε τότε κατι υποπτο παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...