Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με τις μαϊμούδες παπούτσια για όσους τα φοράνε για να πάνε

τη βόλτα τους και να πίνουνε το καφέ τους σε αντίθεση με αυτούς που σκοπό έχουν να κάνουν

5000 χιλιόμετρα τρέχοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παδια θελω να παρω σε μαυρο χρωμα τα

1)salomon xt wings 2 gtx ή

2)salomon speedcross 2 gtx

αν εχει κανεις να προτεινει κανα αλλο σαιτ εκτος eastbay γιατι δυστυχως δεν τα εχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα με τις μαϊμούδες παπούτσια για όσους τα φοράνε για να πάνε

τη βόλτα τους και να πίνουνε το καφέ τους σε αντίθεση με αυτούς που σκοπό έχουν να κάνουν

5000 χιλιόμετρα τρέχοντας.

Ναι τα παπουτσια δεν έχουν πρόβλημα. Το πρόβλημα το έχουν οι ιδιοκτήτες τους.

(ανασφαλείς show-off)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει από το eastbay.com στις 30 Νοεμβρίου παπούτσια αξίας 100ε και ακόμα να έρθουν. Έχω πάρει tracking number μου γράφει

 

 

Στο track & trace των ελτά μου γράφει "No information was found". Θα έπρεπε να φαίνεται στο track & trace ή είναι μόνο για συστημένα;

 

Από ότι διάβασα κάποιοι έχουν κάνει παραγγελία μετά από εμένα και την έχουν παραλάβει... Λέτε να κλάπηκε το δέμα? Τι ενέργειες πρέπει να κάνω;

 

Κάνε υπομονή κάπου στο τελωνείο είναι, όχι ότι θα πληρώσεις πολλά, αλλά θα σε χρεώσουν 3 ευρώ στο ταχυδρομείο. Μετά τις 45 μέρες πρέπει να αρχίσεις να ανησυχείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μοιραστώ κι εγώ την θετική εμπειρία μου από το eastbay.com

Έκανα μία παραγγελία για ένα ζευγάρι μποτάκια UGG που βρήκα σε εξαιρετική τιμή ($ 175 με τα μεταφορικά) στις 10/12 και η ειδοποίηση από το ταχυδρομείο έφθασε στις 31/12 (μεσολάβησαν οι γιορτές λοιπόν.

Πλήρωσα τα κλασσικά πλέον € 3 και τα παρέλαβα χωρίς πρόβλημα. Τα μποτάκια είναι αυθεντικά, σε άριστη κατάσταση και στο κουτί τους.

Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν είχα προλάβει να τα παραλάβω για το πρωτοχρονιάτικο ταξίδι μου σε Αμστερνταμ- Δουβλίνο να μου ζεστάνουν τα ποδαράκια μου ;)

 

ΥΓ Φαντάζομαι η δυσκολία στο να σου δώσουν tracking number σχετίζεται με το ότι η αποστολή δεν είναι signed for (συστημένη);;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδες! Αποφασισα και εγω να αγορασω απο το eastbay και εχω μια ερωτηση μονο. Προς το παρων θελω να παρω μονο ρουχα και αργοτερα τα παππουτσια αλλα με προβληματιζει το βαρος που μπορει να εχει το δεμα με τα ρουχα και να επηρεασει το κλασσικο 3ευρω!

Συγκεκριμενα θελω 1 λεπτο μπουφαν, ενα φουτερ και μια φορμα. Εχετε αγορασει παρομοια ποσοτητα και να μην ειχατε προβλημα με το τελωνειο?

Ειναι το μοναδικο αγχος που εχω γιαυτο και θελω να ειμαι σιγουρος προτου κανω την πρωτη μου υπερατλαντικη αγορα :P

Το κοστος θα ειναι 120$ αν αυτο εχει σημασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα έχω πάρει στο ίδιο δέμα , 1 μπουφάν , 1 φουτερ και 1 tshirt . κόστος κάπου 100$ συνολικά και πλήρωσα το κλασικό 3ευρω.

 

τώρα να βάλω το χέρι μου στην φωτιά , ότι δεν υπάρχει περίπτωση να χρεωθείς παραπάνω δεν το βάζω ...

 

δεν είναι τόσο θέμα βάρους , όσο όγκου νομίζω σε αυτήν την περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...