Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τσσμπα μεταφορικα εχει τελικα πανω απο 75$ το eastbay

 

Για ακόμη μια φορά: διαβάστε τι γράφει και μην γράφεται οτι να΄ναι

 

Offer is limited to standard delivery within the contiguous US and APO/FPO addresses

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια.Χρειαζομαι την βοηθεια σας θελω να κανω μια αγορα παπουτσιων μεσω internet συγκεκριμενα supra society δεν μπορω να βρω μια σελιδα που να εχει φθηνα παπουτσια.Τα τελωνειακα επισης ξερω οτι δεν βγαινουν πολυ ακριβα,ωστοσο ομως εγω μενω μακρια κ ξερω οτι πρεπει να πληρωσω εκτελωνειακα κατι τετοιο και ειναι γυρω στα 70 ευρώ!!!! Κανεις καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι προλαβα να διαβασω αμα κανεις παραγγελια ως usps θα πληρωσεις μονο το τελονειο που ειναι 3 ευρω απλως θα πρεπει να το συνεννοηεθεις με τον πωλητη σωστα?

Υπαρχει κανεις π να ξερει κανενα site π να πουλαει supra society ολα οσα τα ειχατε στις πρωτες σελιδες δεν τα ειχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια θελω να παραγγειλω μια φορμα (το κατω μερος μονο κ 3 μπλουζακια καλοκαιρινα) συνολο 95 ευρω μαζι με μεταφορικα! θα εχω προβλημα με τελωνειο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικαρια θελω να παραγγειλω μια φορμα (το κατω μερος μονο κ 3 μπλουζακια καλοκαιρινα) συνολο 95 ευρω μαζι με μεταφορικα! θα εχω προβλημα με τελωνειο;

 

Απο eastbay λογικά λες.... Δεν παίζει να έχει κανένα πρόβλημα, θα στα έχουν και σε σχετικά μικρή κούτα, οπότε πολύ δύσκολα να στο τσιμπήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παραγγειλω 2 ζευγαρια και 2 nike pro απο το footlocker

Συνολο:331$ = 240 ευρω(υπολογισα και τα 3 ευρω για τα ελτα)

θα υπαρξει καποια αλλη χρεωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...