Προς το περιεχόμενο

MechWarrior Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

a rip +

πριν μερικους μηνες αλλαξαν το heat cap απο 60 σε 50 και πριν μερικες μερες αλλαξαν το πως μεταβαλεται το heat cap otan χανεις πλευρα με μηχανη μεσα

και συνδυαστικα το εχουν κανει στο να αγνοεις τελειως το heat management

αν πριν πχ οταν ηταν 30/60 heat γινοταν 20/40 τωρα το αντιστοιχο 30/50 πηγαινει 30/30 και μενεις μονιμα down χωρις override η πας να βαρεσεις γιατι νομιζεις οτι εισαι στο 20%+40% το shot

ενω εχει γινει 70%+80% το επομενο shot πας συνολο σε 150% heat cap kai rip

δεν υπαρχει λογος να το σωσεις πλεον προτιμω πχ με battlemaster λιγο πριν σιγουρα χασω πλευρα να ριξω με 6 λασερ και μετα με 3 και σπλατ

τη πρωτη φορα μετα την αλλαγη δεν θυμαμε τι επαιζα αλλα ημουν 30% και πηγα 90% μαζι με το dmg heat kai ta heatsinks που εχασα και ανεβαινε αντι να μειωνεται

αφου ημουν σιγουρος οτι  υπηρχε stealth flamer καπου τριγυρο και εψαχνα να το βρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ γενικά σπάστηκα όταν μπήκε το νέο skill tree. Πολύς ντόρος για το τίποτα και βαριόμουν κυριολεκτικά να κάνω την διαδικασία σε κάθε mech και σε σχέση με συμπαίχτες μου, με τους οποίους έπαιζα τότε, που είχαν όλα σχεδόν τα mechs του παιχνιδιού.

Γενικά το MWO έπρεπε να είχε πολλές νέες πίστες και άλλα πράγματα/gamemodes (π.χ. Solaris έπρεπε να είχε μπει πιο νωρίς, αλλά νομίζω δεν πήγε καλά γενικά) , εκτός του να στριφογυρνάνε την σούπα των stats συνέχεια και να βάζουν μόνο νέα mechs κυρίως.

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...