Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

το παιχνίδι έχει αρκετό κόσμο τουλάχιστον στον killian, έχει έλληνες αλλά όχι αρκετά ελληνικά guilds ... 


Μολις επηγα 65. Τι κανω τωρα; Και το σημαντικοτερο. Πως βγαζω λεπτα; 

 

Ενδιαφερομαι για Ελληνικη gaild στο Mount Tyranas

mount tyrannas δεν εχει πολλούς έλληνες .....

 

βγάλε πρώτα το idoneal gear, χρειάζεται να έχεις κάνει όλα τα story quests και 2 dungeons,νομίζω είναι το RG και maccelarius και μετά πας για καλύτερο gear φυσικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο free ειναι πραγματικα?

Μπορεις (αξιζει δηλαδη) να παιζεις χωρις να ξοδευεις τιποτα σε microtransactions η θα γινουν εκ των πραγματων αναγκαστικες για να προοδευσεις απο καποιο σημειο και μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο free ειναι πραγματικα?

Μπορεις (αξιζει δηλαδη) να παιζεις χωρις να ξοδευεις τιποτα σε microtransactions η θα γινουν εκ των πραγματων αναγκαστικες για να προοδευσεις απο καποιο σημειο και μετα?

 

είναι πραγματικά free, σε Microtransaction έχει κουστούμια,mounts,και διάφορα άλλα ψιλοπράγματα, τα οποία μπορείς να τα αγοράσεις και με gold του παιχνιδιού....

το μόνο καλό είναι στην συνδρομή μπορείς να κάνεις δύο φορές τα dungeons οπότε μπορείς να βγάλεις πιο γρήγορα την pve gear... άμα σου αρέσει το pvp δεν την χρειάζεσαι ....

εγώ παίζω χωρίς και εχω ηδη pvp vm5 πού είναι η καινούρια καλύτερη gear,φυσικά εχω και mount το είχα παρει με in game gold....

γενικά δεν είναι απαραίτητο να πληρώνεις , πχ μπορείς να αγοράζεις teleport scroll και να πας στις διάφορες πόλεις ή να έχεις συνδρομή και να πας με book teleport όπου εσύ κάνεις bind, δες παρακάτω την συνδρομή.....σου δίνει αποκλειστικό mount αλλά μπορείς να αγοράσεις και με gold in game όποιο εσύ θες με την ίδια ταχύτητα και το πιο γρήγορο το παίρνεις άμα κάνεις τα quest στην alliance territory και είναι για μια εβδομάδα κάθε φορά...

το πιο σημαντικό είναι να είσαι σε server με κόσμο για να βρίσκεις τα πάντα σε καλές τιμες............ 

 

http://en.tera.gameforge.com/main/club#club

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ss

 

το παιχνίδι έχει αρκετό κόσμο τουλάχιστον στον killian, έχει έλληνες αλλά όχι αρκετά ελληνικά guilds ... 


mount tyrannas δεν εχει πολλούς έλληνες .....

 

βγάλε πρώτα το idoneal gear, χρειάζεται να έχεις κάνει όλα τα story quests και 2 dungeons,νομίζω είναι το RG και maccelarius και μετά πας για καλύτερο gear φυσικά....

 

Οταν λες τα στορυ κουεστ εννοεις και αυτα που πρεπει να κανεις κοκτειλ;

 

Στο vanguard requests μου λεγει defeat fulminar ιν BATHYSMAL RISE αλλα στο instance maching then εμφανιζει το dungeon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ss

 

 

Οταν λες τα στορυ κουεστ εννοεις και αυτα που πρεπει να κανεις κοκτειλ;

 

Στο vanguard requests μου λεγει defeat fulminar ιν BATHYSMAL RISE αλλα στο instance maching then εμφανιζει το dungeon

τα καινούρια story quest από 60-65

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά βοηθήστε με λίγο. Το κατέβασα προχθές μετά από μια μέρα στο ένα μου PC και τώρα θέλω να βάλω και στο 2ο. Για να μη περιμένω το download (gameloft) μπορώ να το περάσω στον εξωτερικό μου δίσκο και να το βάλω έτσι; είναι και 60 για γμτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοηθήστε με λίγο. Το κατέβασα προχθές μετά από μια μέρα στο ένα μου PC και τώρα θέλω να βάλω και στο 2ο. Για να μη περιμένω το download (gameloft) μπορώ να το περάσω στον εξωτερικό μου δίσκο και να το βάλω έτσι; είναι και 60 για γμτ...

ναι μπορείς copy-paste

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ σώθηκα δούλεψε!

 

BTW πρώτη φορά παίζω το game και μου άρεσε. Παω λίγο στα τυφλά αλλά είναι ενδιαφέρον. Ξεκίνησα σε pve (fraya) δε ξέρω αν έκανα σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...