Προς το περιεχόμενο

Ολοκληρώθηκε η ανάπτυξη των Windows 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ε απλα δεν λιωνω πλεον εδω μεσα... θεωρω οτι απο δω και περα οι απειρες ωρες εδω κανουν κακο.

 

Τωρα περιοριζομαι σε θεση θεατη. Διαβαζω με ενδιαφερον για πραγματα τα οποια δε ξερω και γραφω μονο οταν εχω περισση ορεξη ή οταν βλεπω τραγελαφικα πραγματα προσπαθωντας να διορθωσω.

 

 

PS: Που να δεις ποσο θα με χασετε απο δω και περα... θα λειπω εναν μηνα και μετα εχω πιθανον μετακομιση... αντε να βαλω στο νεο σπιτι και Adsl... νυχτωσαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε απλα δεν λιωνω πλεον εδω μεσα... θεωρω οτι απο δω και περα οι απειρες ωρες εδω κανουν κακο.

 

Τωρα περιοριζομαι σε θεση θεατη. Διαβαζω με ενδιαφερον για πραγματα τα οποια δε ξερω και γραφω μονο οταν εχω περισση ορεξη ή οταν βλεπω τραγελαφικα πραγματα προσπαθωντας να διορθωσω.

 

 

PS: Που να δεις ποσο θα με χασετε απο δω και περα... θα λειπω εναν μηνα και μετα εχω πιθανον μετακομιση... αντε να βαλω στο νεο σπιτι και Adsl... νυχτωσαμε...

 

Γιατι το λες αυτο ?? Δεν ειναι και τοσο ασχημα εδω μεσα. :P

 

Οπως θες. Αλλα γραφε και τπτ γιατι η γνωμη σου μετραει εδω μεσα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ποζερια]Δηλαδη εγω που ειμαι συνδρομητης MSDN θα μπορω να τα κατεβασω τσαμπα απο 6 Αυγουστου?[/ποζερια]

 

:P

 

[ποζεριά]Ναι λογικά θα μπορούμε:-D[ποζεριά]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 7 is the biggest step forward in usability since Windows 95. In fact, over half of what makes it better than Vista boils down to user interface improvements and enhancements, not so much actual new features.
ubuntu κανεις? :P:p:p:p

 

Windows XP was a great OS in its day. Windows Vista, once it found its feet several months in, was a good OS. With Windows 7, the OS is great again. It's what people said they wanted out of Windows: Solid, more nimble and the easiest, prettiest Windows yet. There's always a chance this won't be a huge hit come October, given the economy and the state of the PC industry, but it's exactly what Microsoft needs right now. Something people can grab without fear.

 

http://gizmodo.com/5330609/windows-7-review-you-can-quit-complaining-now

Windows 7 Review, Part 2: The Best Features and Tips

 

 

If you run CHKDSK using the "/r" parameter on a secondary drive—not your actual Windows partition—you could crash out the OS.

 

Not only are the conditions are pretty specific, CHKDSK actually throws up a few roadblocks along the way to meet those conditions, and the bug's not even 100 percent reproducible—Microsoft's working on reproducing it themselves,

 

Windows 7 Has an Obscure OS-Crashing

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nop.Τα windows neptune ηταν καλυτερα..:P:lol::lol::lol:

 

(κιας μην κυκλοφορησαν ποτε.... lol)

 

εεεεεεετσι τα καλυτερα win ειναι αυτα που δεν την πεφτουν στο pc μας:P:p:p

 

2000 ftw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικά ήταν αύριο, τώρα αν έφαγε αναβολή no idea, λογικά κάτι θα ξέρει ο xolloth για να το λέει...

καπου το πηρε το ματι μου σημερα,αλλα δεν θυμαμαι που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...