Προς το περιεχόμενο

Στρατηγική συνεργασία Vodafone Ελλάδας - Hellas Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικά θα συνεχίσει να το παρέχει και με τη σημερινή του μορφή και ενσύρματα μέσω δικτύου HOL.

 

Ο λόγος είναι απλά οτι με τη μορφή που δουλεύει σήμερα η σύνδεση είναι άμεση και αυτό βολεύει αρκετό κόσμο.

 

έχει όμως αρκετά προβλήματα (τουλάχιστον σε εμένα) όπως θόρυβο στην γραμμή παρόλο που σήμα δείχνει να έχει καμπάνα...

Μπορεί να δίνει αρχικά GSM μέχρι την ενεργοποίηση και μετά να μπορεί ο χρήστης να επιλέγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά σήμερα μου τηλεφωνήσανε από τη Vodafone και μου είπανε ότι έχουνε δικές τους γραμμές. Προσφέρουνε 24άρα γραμμή, απεριόριστες κλήσεις σε σταθερά και σε 26 χώρες του εξωτερικού και μία ώρα σε κινητά, όλα με 40 ευρώ. Τους ρώτησα και μου λένε ότι έχει γίνει σύμπραξη Vodafone, Virgin και Intracom. Δεν ξέρω αλλά εμένα μου φαίνεται πολύ καλή προσφορά, αν σκεφτούμε ότι ο ΟΤΕ μου ζητούσε πολλά περισσότερα για τις ίδιες υπηρεσίες. Και μου είπανε κι όλας ότι έχουνε δικές τους γραμμές, άρα δε χρειάζεται να πληρώνω πάγιο στον ΟΤΕ. Μένω Περιστέρι, έχει κάποιος άλλος παρόμοιο πακέτο; Αξίζει τον κόπο;

 

Ευχαριστώ για οποιαδήποτε βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...