Προς το περιεχόμενο

Online Monopoly με τη χρήση Google Maps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και θα τσακονομαστε και για τα κατοικιδια ποντικοκατσαριδοειδη μας?:P

 

Αυτα θα στα χαρίσουμε όλα για σένα είναι βρε :lol:

Γκούχου γκούχου στο θέμα μας παρακαλώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μονο πρωτότυπο αλλά βλέπω οτι αρκετοί θα εθιστούν κιόλας με αποτέλεσμα να μην ξεκολλουν απο τον υπολογιστή τους, απο την στιγμή που το παιχνίδι είναι ακόμα και τώρα πολύ πετυχημένο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, θα κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα. Θα αγοράσω όλο το Ζωγράφου και τα Εξάρχεια και θα γίνω ένας βρωμερός πορνόγερος που νοικιάζει τα ελεεινά του σπίτια σε φοιτητές με ετήσια συμβόλαια ώστε να ανεβάζω κάθε χρόνο το νοίκι (ενώ παράλληλα θα γκρινιάζω για την ποταπή αγροτική σύνταξη που παίρνω χωρίς να ξέρω πώς μοιάζει η τσάπα). Επίσης θα βρίσκω ηλίθιες αφορμές για να σκάω άσχετες ώρες 3 με 4 φορές την εβδομάδα στις γκαρσονιέρες που νοικιάζω σε φοιτητριούλες με τα σάλια μου να τρέχουν και να κάνω ηλίθια αστεία με σεξουαλικά υπονοούμενα. Ζήτω η τεχνολογία!

 

Πέρα από την πλάκα, μεγάλο μέρος του χαβαλέ στη μονόπολη ήταν οι εκτός κανόνων παιχνιδιού συμφωνίες. Ελπίζω να αφήσουν ένα βαθμό ελευθερίας οι σχεδιαστές του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε,τώρα monopoly και οnline :P

(αλλά εδώ λαμουργές πως θα κάνουμε οεο?Γιατί αν δεν κλέβεις και λίγο την τράπεζα δεν γίνεται δουλειά(στην τελική μόνο στο παιχνίδι το κάνουμε αυτό.. :-D))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι αν αυτές τις λαμογιές στη Monopoly τις κάνουν παντού ή αν είναι μόνο Ελληνικό κουσούρι:P

 

Πάντως εγώ πάντα κάνω τη τράπεζα όταν παίζω γι'αυτό δεν έχω χάσει ποτέ:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμογιές 4ever!!!! Έχω περιέργεια να δω το γραφικό περιβάλλον. Προσπαθώ να μπω στην ιστοσελίδα, αλλά έχει κρασάρει μάλλον!

 

Μαλλον αρκετοι θελουν να πραγματοπιοισουν το ονειρο τους ( να τα αγορασουν ολα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον αρκετοι θελουν να πραγματοπιοισουν το ονειρο τους ( να τα αγορασουν ολα )

 

Οι άνθρωποι θα αποδράσουν προς την αναρχία όταν καταλάβουν ότι η γη δεν αγοράζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σιγά σιγά φορτώνει. Είναι στο 59%

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 16:44 ----------

 

Φόρτωσε! Επελεξα γλώσσα και τώρα.... Ξαναφορτώνει :P

 

 

Μόλις έβγαλε πρόβλημα σύνδεσης :P

 

Πρώτες εντυπώσεις;

Οι servers τον επήρανε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...