Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια το patch αυριο στις 4 η ωρα το πρωι νομιζω

 

 

Στα τρια game πριν το τελευταιο μου με lee sin εφαγα και στα τρια dc.Ηθικο διδαγμα:ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΠΟΤΕ FORTHNET.

 

Απο 88 ποντους στους 44.jiji

 

+1...Αλλάξαμε και εμείς σε forthnet για οικονομικότερα και μαμίεται ο Δίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δε ξερεω τι συμβαινει, αλλα στη preseason, εκει που ημουν σταθερα silver 1, χανω συνεχεια και πηγα silver3, και ετοιμαζομαι για silver4.. Αυξηθηκαν τα τρολλς; Παιζουν πιο χαλαρα ολοι;

 

Τι επιπτωσεις θα εχω τωρα στο reset;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ μπαινει η καινουρια season;

Μπαίνει το patch 3.14 που θα περιέχει όλες τις αλλαγές της νέας season. παρ' όλα αυτά όμως, δεν μπαίνει ακόμα η νέα season. Τώρα θα είμαστε στο preseason για να συνηθίσουν οι παίκτες της αλλαγές

 

Source:Riot

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abuse jungle Eve while you can..

 

Τρελα broken.. τι να λεμε..

Τι εννοεις;

 

Δε ξερεω τι συμβαινει, αλλα στη preseason, εκει που ημουν σταθερα silver 1, χανω συνεχεια και πηγα silver3, και ετοιμαζομαι για silver4.. Αυξηθηκαν τα τρολλς; Παιζουν πιο χαλαρα ολοι;

 

Τι επιπτωσεις θα εχω τωρα στο reset;

Εδω μπορει να μου απαντησει καποιος; Μεγαλη διαφορα τα games σε σχεση με πριν που ημουν silver 1. 5 στα 10 games πλεον ειναι troll.. Λες και παιζω ranked. Δεν υπαρχει support..

 

Ακομα μια ηττα και θα παω silver 4. Αντε και bronze σε λιγο.. Δε μπορω να το πιστεψω.. Δε καταλαβαινω τι γινεται.. Και σχεδον σε ολα τα παιχνιδια κανω carry..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καποιο link για τα νεα masteries για καθε ρολο.Τα ειδα αλλα τι masteries θα βαλουμε σε adc/top/mid/jungle κλπ?

 

 

Μπηκε το patch?Δεν εχω ανοιξει lol απο προχθες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κανεις που εχει δοκιμασει τα νεα mastries να πει κανα τιπ ή να αρχισω πειραματισμους?

 

Βασικα masteries για ολα τα roles στο 3,14

 

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1r4lvi/season_4_mastery_survival_guide/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρι ο Czaru. Απιστευτα καλα δαχτυλα. Αν και ο λογος που τα παει καλα ειναι το teamwork των MyM.

Θυμαμαι υπηρχε μια φαση που παιζαμε μαζι τους σχεδον καθε μερα. Στην αρχη μας ελιωναν αλλα μετα πηραμε το κολαι.

Εγω ετσι εμαθα να παιζω 2v1 lane πριν γινει μοδα.

Ηξερα οτι εχω ραντεβου με τους κομπλεξικους στο lv2 dive.

Νοσταλγια, αααχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...