Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περιμενω να φαει -αν φαει- nerf για να δω αν θα τον παρω.

Σε 2 games τον εχω δει ως τωρα, κατι μεταξυ trynda και yi μου μοιαζει, αλλα νομιζω αρκετα πιο tanky.

 

Επισης μου εκανε εντυπωση οτι ακομα κι αν μεινει πολυ πισω στο ξεκινημα του παιχνιδιου στο lane του, δεν γινεται outplay και μπορει να εμφανιστει καπου στο 25-30 και να κουβαλαει.

 

Υπαρχει περιπτωση οσα λεω να ειναι εκτος τοπου και χρονου γιατι τον εκανα spec μονο σε 2 παιχνιδια σαν champ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το αναφερει και μεσα στο Client του Lol, για οσους θελουν εχει BotA και EU Lcs Promotion στο http://www.twitch.tv/riotgames.

 

Να και Leblanc Mid αντε επιτελους ειχα βαρεθει να βλεπω ολο τα ιδια και τα ιδια :-( .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω να φαει -αν φαει- nerf για να δω αν θα τον παρω.

Σε 2 games τον εχω δει ως τωρα, κατι μεταξυ trynda και yi μου μοιαζει, αλλα νομιζω αρκετα πιο tanky.

 

Επισης μου εκανε εντυπωση οτι ακομα κι αν μεινει πολυ πισω στο ξεκινημα του παιχνιδιου στο lane του, δεν γινεται outplay και μπορει να εμφανιστει καπου στο 25-30 και να κουβαλαει.

 

Υπαρχει περιπτωση οσα λεω να ειναι εκτος τοπου και χρονου γιατι τον εκανα spec μονο σε 2 παιχνιδια σαν champ.

Βασικά 100% balanced είναι, μην σου πω οτι χρειάζεται και Buff...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep απλα τον πηρανε για να μην ψοφαει instantly απο Zed

Ειμαι σιγουρος οτι θα τον επαιρναν στο προηγουμενο game αν ηξεραν οτι θα παρει Leblanc o Burger king αλλα ηταν blue side κ την πατησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Top : Οποιοδηποτε tank . Mundo/Shyvana/Renekton/Rengar fotm

Jungle : Δεν υπαρχει κατι πολυ fotm εκτος απο Evelynn . Elise/Olaf θα δεις πιο συχνα

Mid : Nidalee / Gragas / Ziggs

AD : Lucian/Sivir/Jinx i guess 

Support : Karma /Annie/Lulu . Βασικα λιγο πολυ ολα τα supports δουλευουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο mundo γιατί είναι τόσο op αυτή τη περίοδο; Μόνο λόγο των νέων masteries; Ή είναι νέα μόδα; Eπίσης πιο πολύ top τον βλέπουμε. Στην ζούγκλα δεν είναι τόσο viable; Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά βαρέθηκα να βλέπω mundo. Aν και είναι fun to play champion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yup λογω των masteries που πανω του παιρνουν περισσοτερη αξια

ΕΙναι viable και jungle αλλα στο top γινεσαι πιο γρηγορα το beast που πρεπει να εισαι μεχρι τα teamfights

 

Το ιδιο ισχυει για ολα τα tanks atm

Shyvana , Renekton , Rengar , Nasus . Αυτα θα βλεπουμε για αρκετο καιρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yasuo αγαπουλης! Πολυ skill intensive και απειρος κοφτης. Ερωτας <3

 

Εχει 0 cc ομως ρε συ,δεν νομιζω να μπορει να αντεπεξελθει στο τοπ.Περισσοτερο σαν mid assassin θα τον δουμε./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...