Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hey guys,επαιζα κανονικα σε 1920χ1080 με το dvi και τωρα που το εβαλα με hdmi δεν παιζει..βασικα μου μικραινει την οθονη!μπορω να κανω κατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να πω οτι δεν το ποσταρα πριν 2 posts:P

Μολις γυρισα σπιτι απο εξοδο και ηταν στην προηγουμενη σελιδα,αρα δυστηχως δεν το ειδα :P. Fixed :D

Attalos τελικα υπαρχει ελπιδα για να δουμε ΝΑ ομαδες πιο ανταγωνιστικές? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγελια στο insomnia

Πωλείται Platinum 1
Account Σταμάτησα το παιχνίδι λόγω Δουλείας , αν ενδιαφέρεται κανείς να στήλεις μύνημα για περισσότερες πληροφορίες

WTF?Nigerian scam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Socratis βαλε και εσυ οτι ανταλλάσσεις  Diamond Account με Ps4. :P

το πηρα το ps4 ,hue.Δες ομως πως το γραφει,ειναι λες και εχει κανει translate ενα κειμενο.Dafuck/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω νορμαλακι και ειμαι με βγαζει με premade 4 ατομα.Με τα πολλα πηγαινω jungle .Το παιχνδι ηταν πολυ ζορικο στην αρχη και ευτυχως που το επαιξα καλα και εδωσα 2-3 kills σε ολα τα lanes να παρουν μπρος.Η συμπεριφορα ομως προς τον jungler ιδια λες και ημουν η πουτ@ν@ τους.Σε καποια φαση αρχιζει ο mundo να με flamarei αδικα Ζηταω στο /all να τον κανουν ρεπορτ στο τελος του παιχνδιου  και αρχιζουν και οι 4 να με βγαζουν ψευτη και να λενε report our jungler,he flames κτλ πραγματα που δεν ισχυουν καθως εγω δεν ειπα τιποτα κακο εναντιων τους.Ε, τα παιρνω και εγω και αρχιζω και feedarw επιτηδες .Απο εκει που νικαγαμε το χανουμε .Πραγματικα το ευχαριστηθηκα,εφαγα μετα ενα βρισιμο αλλα στα @@ μου εγω γελαγα .Πραγματικα αυτες ειναι σπανιες φορες που το trolling ειναι αποδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω νορμαλακι και ειμαι με βγαζει με premade 4 ατομα.Με τα πολλα πηγαινω jungle .Το παιχνδι ηταν πολυ ζορικο στην αρχη και ευτυχως που το επαιξα καλα και εδωσα 2-3 kills σε ολα τα lanes να παρουν μπρος.Η συμπεριφορα ομως προς τον jungler ιδια λες και ημουν η πουτ@ν@ τους.Σε καποια φαση αρχιζει ο mundo να με flamarei αδικα Ζηταω στο /all να τον κανουν ρεπορτ στο τελος του παιχνδιου  και αρχιζουν και οι 4 να με βγαζουν ψευτη και να λενε report our jungler,he flames κτλ πραγματα που δεν ισχυουν καθως εγω δεν ειπα τιποτα κακο εναντιων τους.Ε, τα παιρνω και εγω και αρχιζω και feedarw επιτηδες .Απο εκει που νικαγαμε το χανουμε .Πραγματικα το ευχαριστηθηκα,εφαγα μετα ενα βρισιμο αλλα στα @@ μου εγω γελαγα .Πραγματικα αυτες ειναι σπανιες φορες που το trolling ειναι αποδεκτο.

 

ποσο χρονων εισαι ?

 

εγω οποτε παιζω jungle και καποιος πεθαινει...κλασικα φταιω εγω που δεν εκανα διακτινηση να gank-αρω ...οσο ζουσε ομως προφανως και ηταν μελι γαλα.

 

12χρονα που σπαστηκανε που πεθανανε και τους φταιει κλασικα καποιος αλλος...

 

Απο κει και περα ποτε δεν θα κανω δολιοφθορα στο παιχνιδι γιατι πολυ απλα ειμαι στον πατο του πατου και δεν γουσταρω τις ηττες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νορμαλ επαιζα τι πατο του πατου και κουραφεξαλά λες .Premade ηταν ολοι τους .Αν υπηρχε εστω και ενας ακυρος στην ομαδα δεν θα το εκανα.Και κερατας και δαρμενος ομως δεν το δεχομαι.Κατι τετοιοι θελουν τρολλινγκ για να τους νευριαζεις και να γελας μαζι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αυτο με το flaming/trolling στο lol με κουρασε τοσο καιρο σε σημειο να σταματησω να παιζω μετα το τελος της 3ης season. Σε τοσα χρονια που ασχολουμαι με τα video παιχνιδια, τοσο πολυ οσο στα Moba(Dota 1 σε greek rooms garena και ελληνικο bnet,και στον East συγκεκριμενα του Lol)δεν εχω ξαναπετυχει.Βεβαια και για Hon,και Dota 2 δεν ακουω τα καλυτερα.

 

Βασικα δεν χρειαζεται να εχει παιξει καποιος το παιχνιδι για να ξερει τι πανω κατω συμβαινει με το Lol. Μια ματια στο Chat του Lcs στο Twitch αρκει για να δει καποιος το community του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο lol κυκλοφορει πολυ κακια...το e-penis προφανως ειναι δυνατο κινητρο.... για το ποτε αρχιζουν οι παναγιες και τα noob..idiot...κλπ κοσμητικα...μιλαμε για νανοδευτερολεπτα...

 

Ολοι εχουν υφακι...και ειδικα οσο μεγαλυτερο tier/division ειναι...εκει να δεις...εχω τυχει να παιζω με silver-αδες...και 9 στους 10 ηταν "αυτο ή τρολλ" "dat bronze..." , με το υφος ...εσεις η σαβουρα.... "θα σας carry , γαμαω και δερνω"....

 

Ημαρτον δηλ....τοση μαλακια ελευθερη κυκλοφορει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο dota 2 δεν παιζει τοσο πολυ fame, αλλα εχει αρκετους ξερολες που σου λενε τι build να κανεις και τετοια. 8-9 χρονια παιζω, αυτους περιμενα ξερω γω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς δεν τους νοιάζει παίδες, και σε άλλα παιχνίδια στυλ l2 και wow (δεν μιλάω για τώρα αλλά μέχρι και 2 -3 χρόνια πίσω ) δεν υπήρχαν αυτά τα προβλήματα, ειδικά σε servers l2 official bartz και κτλ υπήρχαν ΤΡΟΠΟΙ και όχι αυτά τα καραγκιοζιλίκια . Δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρξει win σε σοβαρό lvl gaming 5 vs 5 χωρίς αμοιβαίος σεβασμός , ομαδικό είναι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...