Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Guys αν κάποιος diamond 1 προτίθεται να duoarei την new season add Riemannstheory. Νορμαλακια από μεθαύριο , καθώς επιστρέφουμε στην φοιτητική μας πόλη . Απόψεις για το eu Lcs? θα παραθέσω τις δικές μου επιλογές ... 1)gambit , 2)alliance , 3) fnatic 4)cw . Για τις θέσεις 4-8 δεν έχω ιδέα ..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys αν κάποιος diamond 1 προτίθεται να duoarei την new season add Riemannstheory. Νορμαλακια από μεθαύριο , καθώς επιστρέφουμε στην φοιτητική μας πόλη . Απόψεις για το eu Lcs? θα παραθέσω τις δικές μου επιλογές ... 1)gambit , 2)alliance , 3) fnatic 4)cw . Για τις θέσεις 4-8 δεν έχω ιδέα ..

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

χμ αν και δεν παίζουν καλά στο τελευταία παιχνίδια οι fnatic πιστεύουν θα στρώσουν με τα lcs. και η μάχη για πρώτη θεση θα γίνει ανάμεσα σε gambit-fnatic. οι gambit μετά την επιστροφή του έντουαρτ φαίνονται αρκετά δυνατοί..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μιας και σε λίγο θα αρχίσει η S4 και θα έχουμε πάλι Placement matches. Τι προτείνετε? Να παίξουμε τα 10 match από τις πρώτες μέρες ή να περιμένουμε κάνα μήνα μέχρι να ξεκαθαρίσει λίγο το σύστημα? (Επι τούτου, έχουμε ακριβή ημερομηνία έναρξης?)

 

Δεν γουστάρω πάλι να χάσω τπτ σάπια games, να με πετάξει σε κάνα bronze και να ξανατραβάω τα ίδια καρκινώματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν οι LMQ iBUYPOWER θα είναι στο NA LCS?

Θέλω πολύ να τους δω απέναντι σε αμερικάνικες ομάδες και ειδικά εναντίον C9.

Νομίζω θα είναι. Δεν έχω παρακολουθήσει πολύ το NA scene αλλά από διάφορα post στο reddit κάτι τέτοιο έχω καταλάβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μιας και σε λίγο θα αρχίσει η S4 και θα έχουμε πάλι Placement matches. Τι προτείνετε? Να παίξουμε τα 10 match από τις πρώτες μέρες ή να περιμένουμε κάνα μήνα μέχρι να ξεκαθαρίσει λίγο το σύστημα? (Επι τούτου, έχουμε ακριβή ημερομηνία έναρξης?)

 

Δεν γουστάρω πάλι να χάσω τπτ σάπια games, να με πετάξει σε κάνα bronze και να ξανατραβάω τα ίδια καρκινώματα...

 

Τι εννοεις ? Θα φανε reset τα rankings? Τζαμπα γαμιεμαι τοσο καιρο στην χαβουζα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμμετέχω στα forums του lol, οπότε για μην γίνομαι άδικα μέλος, ας με διαφωτίσει κάποιος... Μπορώ να αιτηθώ το ban ενός παίκτη πέρα από το tribunal? Ο τύπος ήταν afk και έκανε συνέχει reconnect για να μην τον μαρκάρει το σύστημα ως afker. Μάλιστα σε κάποια στιγμή απάντησε και στο chat ότι επίτηδες δεν παίζει (έλληνας φυσικά).

 

Ορίστε και το screenshot, ευχαριστώ προκαταβολικά.

Screen07.png

 

Η πλάκα είναι ότι δεν αγόρασε κανένα item, και δεν έφυγε ποτέ από το fountain. Ήταν lvl 1 μέχρι το τέλος του παιχνιδιού. To screenshot είναι παρμένο στο 14:08 game time.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν ετσι θα πρεπε να ειχα αιτηθει χιλιαδες bans μεχρι τωρα..αλλα δεν νομιζω να υπαρχει τροπος εκτος tribunal..απλα φτιαχνεις "strong case" στο report...να αρχισει να μαζευει warnings και εντελει καποια στιγμη κανα γερο ban....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν ετσι θα πρεπε να ειχα αιτηθει χιλιαδες bans μεχρι τωρα..αλλα δεν νομιζω να υπαρχει τροπος εκτος tribunal..απλα φτιαχνεις "strong case" στο report...να αρχισει να μαζευει warnings και εντελει καποια στιγμη κανα γερο ban....

 

Τι strong case να γίνει μωρέ... Εδώ το enemy team ήθελε να του κάνει honour γιατί τους έδωσε free win. Καταλαβαίνεις τώρα για τι μιλάμε...

 

Και βασικά δεν θα ασχολιόμουν με το θέμα... Πρώτη φορά  θα χάσω game άδικα μήπως? Απλά μου την έσπασε που ενώ ήταν online, απλά ΔΕΝ έπαιζε, γιατί έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...