Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και εγώ το σκέφτομαι να τα πάρω...

 

Btw, μην ξεχνάτε free Alistar και Tristana με subscribe στο youtube και like στο facebook αντίστοιχα.

Στα link από κάτω

 

euw.leagueoflegends.com/youtube

euw.leagueoflegends.con/facebook (σας πετάει σε άλλη σελίδα. don't worry)

 

Για μενα, μην το σκεφτεσαι, χωρις εστω αυτα, εκει να δεις για ποτε δεν θα ανεβαινεις lvl.

 

Πρέπει να τον ξέρω αυτόν ή δεν πειράζει? :D

Γνωστος στο Diablo και στο Hearthstone.

The one.The only. PAPARRIAN.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, κοίταζα τα guides του Krepo στο lolking για Leona και Thresh, μιας και φτιάχνω support rune page, και στα runes για Leona δίνει:

3x +26 HP quints

9x +1.34 MR glyps

9x +1.41 Armor seals

9x +0.91 Armor marks

 

και στον Thresh,:

 

3x +26 HP quints

9x +1.34 MR glyps

9x +1.41 Armor seals

9x +0.95 AD marks

 

Ερώτηση: επειδή δεν πρόκειται να πάρω δύο pages για Thresh και Leona ξεχωριστά, τι είναι καλύτερο να κάνω? 9 AD, 9 Armor ή 5+4? Επίσης υπάρχει κάποια καλή εναλλακτική για τα quints?

 

 

http://www.lolking.net/guides/138114

http://www.lolking.net/guides/173264

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα χρειαστεις AD Marks σε κανενα αλλο support , εκτος αν θες να παρεις καποιο ranged support κ να πρηζεις μπαλες με AA

Οποτε καλυτερα να παρεις τα armor κ να παιζεις με διπλα armor runes , παροτι προσωπικα δεν μου αρεσουν

 

Για εναλλακτικα quints δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι πλεον , τα HP ειναι η καλυτερη επιλογη

Αν δεν τα εχεις μπορεις να βαλεις Movement Speed η να βαλεις Armor Quints κ να πας για κατι αλλο στα marks

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα χρειαστεις AD Marks σε κανενα αλλο support , εκτος αν θες να παρεις καποιο ranged support κ να πρηζεις μπαλες με AA

Οποτε καλυτερα να παρεις τα armor κ να παιζεις με διπλα armor runes , παροτι προσωπικα δεν μου αρεσουν

 

Για εναλλακτικα quints δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι πλεον , τα HP ειναι η καλυτερη επιλογη

Αν δεν τα εχεις μπορεις να βαλεις Movement Speed η να βαλεις Armor Quints κ να πας για κατι αλλο στα marks

Τότε, μήπως να βάλω 5AD + 4Armor? Από support κυρίως Thresh & Leona παίζω, κάτι άλλο θα παίξω, μόνο αν έχει pickαριστεί ο ένας και είναι banned o άλλος.

 

ΗΡ quints δεν έχω, έχω όμως, Armor, 1.

 

 

Για κάτι τέτοιο τι λες:?

 

2x +26 HP quints

1x +4.26 Armor quint

9x +1.34 MR glyps

9x +1.41 Armor seals

5x +0.95 AD marks

4x +0.91 Armor marks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βαλεις armor quint δεν θα βαλεις κ στα κοκκινα , ειναι υπερβολη εκτος αν δεν εχεις τιποτα αλλο

Τα AD Marks στην Leona σου ειναι αχρηστα γιατι δεν θα καταφερεις ποτε να κανεις AA , αντε να κανεις 2?3?Παραπανω αποκλειεται οποτε χανεις το value

 

Το ιδανικο θα ηταν να ειχες 2 pages , αλλα αν αυτο δεν γινεται μπορεις να κανεις το setup που ειπες . Ειναι αρκετα safe

( Βαριεμαι υπερβολικα να υπολογισω αυτη τη στιγμη αν αξιζει περισσοτερο να βγαλεις τα AD marks για 1 AD Quint και να πας με armor marks αλλα πανω κατω τα ιδια ειναι :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με το να βαλεις armor marks κ να εχεις μονο AD Quints εννοουσα , δεν ξερω ποσα κ αν συμφερει να εχεις

Αλλα κ παλι ειναι προτιμηση κ θα πηγαινε μονο σε Thresh

 

Με τοσα supports θες ξεχωριστο page για το καθενα tbh , επρεπε τα rune pages να τα εχουν με IP , εστω με 15/20k . Θυμαμαι οταν ειχα 3-4 που αλλαζα συνεχεια runes . Για αυτο η καλυτερη επενδυση που μπορει να κανει καποιος ειναι τα rune pages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw για οσους δεν ειδαν το skt vs kt χτες δειτε το βιντεακι στο spoiler 

 

 

 

 

Ξερουμε ποιες θα ειναι οι διαφορες στο παιχνιδι απο νεα season; Μονο reset θα γινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με το reddit, η Season 2014 ξεκιναει σε ενα μηνα και βαλε, χωρις να υπαρχει ακριβης ημερομηνια.

Το είδα και εγώ. Είχα την εντύπωση ότι ήταν για τις 14 του Γενάρη αλλά anywayz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...