Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LolBuilder

 

Χρησιμο site ( σαν το ProBuilds ) που δειχνει τι items ,runes , masteries χρησιμοποιουνται σε Diamond/Challenger games

Αφου τα δειτε , μετα μπορειτε να τα "κατεβασετε" στον client ως item sets κ να τα κανετε ευκολα use

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

LolBuilder

 

Χρησιμο site ( σαν το ProBuilds ) που δειχνει τι items ,runes , masteries χρησιμοποιουνται σε Diamond/Challenger games

Αφου τα δειτε , μετα μπορειτε να τα "κατεβασετε" στον client ως item sets κ να τα κανετε ευκολα use

τι ενοείς? για δώσε λίγο info ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο part κανει 5 ευρω τον μηνα

Μπορεις απλα να φτιαξεις τα item sets μονος σου αν δεν τα θελεις ετοιμα

 

Αν θες να το κοιταξεις παραπανω http://lolbuilder.net/app/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελειως διαφορετικα...αν θες καποια συμβουλη για annie support απο εναν goldα θα σου ελεγα να προσπαθεις να ανοιγεις e πρωτα και να το στακαρεις για το aoe stun, να εχεις παντα wards στο lane aka sightstone, επισης θα μπορεις να βγαζεις και λιγο ability αν βγαζεις το gold item μιας και τα support πλεον βγαζουν ακετα gold, και επισης harass απο το 1ο level..να ξερεις οτι τα autoattacks πονανε στην αρχη..ειδικα και απο την annie που μπορει ευκολα να το κανει μιας και εχει μεγαλο range...γενικα σπασε τις μπαλες των αντιπαλων...annie=επιθετικο support γι αυτο και δεν σου πηγε καλα στην αρχη..ισως θα πρεπει να δοκιμασεις κατι πιο βατο support π.χ. taric,sona,soraka,lulu... γενικα οχι κατι με πολλα skillshots..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελειως διαφορετικα...αν θες καποια συμβουλη για annie support απο εναν goldα θα σου ελεγα να προσπαθεις να ανοιγεις W πρωτα και να το στακαρεις για το aoe stun, να εχεις παντα wards στο lane aka sightstone, επισης θα μπορεις να βγαζεις και λιγο ability αν βγαζεις το gold item μιας και τα support πλεον βγαζουν ακετα gold, και επισης harass απο το 1ο level..να ξερεις οτι τα autoattacks πονανε στην αρχη..ειδικα και απο την annie που μπορει ευκολα να το κανει μιας και εχει μεγαλο range...γενικα σπασε τις μπαλες των αντιπαλων...annie=επιθετικο support γι αυτο και δεν σου πηγε καλα στην αρχη..ισως θα πρεπει να δοκιμασεις κατι πιο βατο support π.χ. taric,sona,soraka,lulu... γενικα οχι κατι με πολλα skillshots..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@Choco συνήθως τα reply πάνε από πάνω και από κάτω δίνεις την απάντησή σου :P.

 

 

καλο θα ηταν να διαβαζεις τι εχει γραψει καποιος στο ποστ του πριν σχολιασεις κατι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν και ο τροπος που εκφραστηκε το παλικαρι και το QQ που εριξε για vayne op κτλ που το βρηκα λαθος εχει ενα πατημα με την εννοια οτι επειδη ειναι καινουριος μπορει να συναντησει αρκετα smurfs και σπερνουν τον τρομο στα newbies οταν ειχα πρωτοξεκινησει εγω με ατομα του επιπεδου μου συνηθως επαιζα.Οταν δεν ξερεις ουτε τα βασικα και σου μπαινει ο αλλος και κανει παρτυ επειδη γουσταρει να ριχνει noobakia(δεν το λεω με την κακη εννοια) ξενερωνεις...

Εχω φιλους που εχουν δευτερο account και την βρισκουν να το κανουν αυτο.Ελεος δλδ.Καταστρεφουν την εμπειρια για του καινουριους παιχτες.

Πιστευω δεν χρειαζεται να εισαι τοσο στην τσιτα ειδικα στην αρχη,πρεπει να αποκτησεις εμπειρια και να μαθαινεις σιγα σιγα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και άσχημα ε? θα ήμουν στα 13-14 kills αλλά μου κλέβανε τα Kills

 

www.png

 

 

 

www.png

 

 

 

 

 


Ξέρετε αν μπορώ να γράψω κάποιο παιχνίδι με το Lol-reply και να το βγάλω σαν βίντεο? (mp4, flv)?

 

Πως το κάνει?


καλο θα ηταν να διαβαζεις τι εχει γραψει καποιος στο ποστ του πριν σχολιασεις κατι :)

 

Μαθαίνεις... (απάντησες σωστά τώρα :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ι won the impossibru..

 

Ειμασταν καπου 3-28 και εγω ειχα τα 3 κιλλς!!!

 

Απλως: Impossible is nothing.

 

 

Όλα κερδίζονται...

Εγώ κέρδισα το χθεσινοβραδινό παιχνίδι που με aatrox jungler ξεκίνησα καλά (είχα και 2-0 κιόλας btw) για 2 λεπτά ( :P), και στο 15λεπτο είχα καταλήξει με 2-11...Είχαν έναν lee sin diamond 4 για jungler οι αντίπαλοι, ο οποίος πραγματικά με και μας είχε κάνει τόπι.Πραγματικά δεν είχα ματαδει τέτοιο πράγμα.Ο τύπος ήταν παντού σε ΚΑΘΕ φάση και γωνία του χάρτη.Αφού τον έβλεπα προς το bot μας ας πούμε κ έλεγα, οκ θα προλάβω το red μας.@@ προλάβαινα... ^_^

Οι δικοί μου απελπισμένοι και ατάιστοι φυσικά.4 σπασμένοι πύργοι στο 15 περίπου και πολιορκία στα έξω turrets της βάσης.Εγώ πάντως εμψύχωνα συνέχεια τους δικούς μου και τους έλεγα να μην το παρατήσουμε γιατί μόνο ο lee την παλεύει και το lol είναι ομαδικό game.Focus τον lee και δεν είναι αδύνατο τίποτα τους έλεγα και το πίστευα.Ε πολύ απλά επειδή αυτοί είχαν pushάρει από νωρίς τόσο πολύ, κόλλησαν εκεί στη βάση.Το είδαν και λίγο γαμάουα, τα καταφέραμε σε ένα κρίσιμο tf, πάρε 2 shutdown, πάρε farm περισσότερο για εμάς και αρχίσαμε να ανακάμπτουμε.Η άνοδός μας ήταν τρομακτική.Στο τέλος με κάναν και friendly αντί να με κράξουν για feed. :P trololol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Runes/masteries κλασσικα AD

Tbh δεν εχει κατι δυσκολο , απλα θελει συνηθεια

 

Εχεις εξαιρετικα trades στο lane οποτε το εκμεταλευεσαι

AA αναμεσα στα skills για το passive σου

 

Trinity , BT , LW core items pretty much

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...