Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Runes/masteries κλασσικα AD

Tbh δεν εχει κατι δυσκολο , απλα θελει συνηθεια

 

Εχεις εξαιρετικα trades στο lane οποτε το εκμεταλευεσαι

AA αναμεσα στα skills για το passive σου

 

Trinity , BT , LW core items pretty much

thnx!! :D

κανα stream παίζει ώστε να δω λίγο πως κινήται στο lane ,τα trades και τα skill sequence?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Hmm

 

Δεν κανουν πολλα AD carries stream κ δεν ειμαι σιγουρος για το που μπορεις να βρεις vods απο full games

Με ενα γρηγορο ψαξιμο βρηκα τα παρακατω που θα σου καλυψουν βασικες αποριες αν κ ειναι λιγο outdated

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hmm

 

Δεν κανουν πολλα AD carries stream κ δεν ειμαι σιγουρος για το που μπορεις να βρεις vods απο full games

Με ενα γρηγορο ψαξιμο βρηκα τα παρακατω που θα σου καλυψουν βασικες αποριες αν κ ειναι λιγο outdated

 

 

ευχαριστώ και πάλι!

i own u :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπήρχε περίπτωση ban θα σου έβγαζε αντίστοιχο μήνυμα.Κάποιο μπέρδεμα παίζει με τη σύνδεση ή κάποιο bug του παιχνιδιού ίσως, τι να πω.

Δυο ερωτήσεις στα γρήγορα από εμένα:

1)Αν σκάσεις σαν gragas ulti μέσα την ulti αντίπαλου talon τι γίνεται;;;Τι τον κάνει τον μάγκα;

2)Σε ad tristana αξίζουν hybrid pen runes;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Αν τον πετυχεις απλα θα φαει dmg κ το knock away . Δεν εχει σημασια που ειναι stealthed

2) Οχι γιατι δεν εχεις skills με AD scaling , αρα πανε χαμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τότε δηλαδή θα πρέπει και ad  όταν παίζεις να βάζεις m.pen; Δεν κατάλαβα.Τα abilities της κάνουν magic dmg, το ξέρω.Απλά εγώ λέω να βάλεις hybrid runes, με magic pen για τα spells σου και armor pen για τα aa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To LW κ τα masteries ειναι αρκετα για Tristana

Αν βαλεις hybrid masteries κ βαλεις lifesteal quints ξεκινας με ποσο αρχικο AD?49?

 

Penetration σε runes παιρνεις κυριως για τα skills , σε Tristana με μηδενικο scaling με AD πανε χαμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw είδα τα vids και έπαιξα κάποια custom με lucian,πολύ fun2play!

επίσης κουβαλάει αρκετά καλά :D

μόλις πείρα ενα ranked με τον lucian(βασικά σαν νορμαλ ήταν στο bronze που είμαι :P)

έκανα snowball απο νωρίς,πείρα πρώτο kill lvl 3 και στο 13 λεπτό είχα φάει το turret 

outfarmed το αντίπαλο carry..

btw πόσα cs πρέπει να έχω μέχρι το 20 πχ? 

θέλω να βελτιώσω το farming μου, στο 20 είχα 140 cs,λίγα δεν είναι? αμα μου κάνουν gang ή με pushαρουν πολύ χάνω τον ρυθμό μου :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθαίνεις... (απάντησες σωστά τώρα :) )

 

και πριν σωστα απαντησα, το σχολιο σου ειναι αστοχο επειδη δεν διαβασες το ποστ μου. Για να σε βοηθησω λιγο

 

Δε διαφωνω, το ιδιο πραγμα ειπα και εγω. Ουσιαστικα επισημανα οτι το "δυσκολοτερο farming" δεν ισχυει γενικα σαν εκφραση. Οπως δειχνει και το παρακατω post του παιδιου που απαντησα, πολλοι στην αρχη πιστευουν οτι επειδη ενας champion μπορει να καθαρισει το wave γρηγορα με ενα skill πρεπει να το spammaroun ολη την ωρα.

 

 

 

δεν εκανα την τελευταια παραθεση για να απαντησω  αλλα για να δειξω τι ελεγε το παιδι πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...