Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@paoki

 

1 βαζεις λεξεις στα "χερια" μου που δεν ειπα.. δεν ειπα ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...ειπα οτι στο 70-80% των παιχνιδιων μου οι αλλοι ΚΡΙΝΑΝΕ την εκβαση με διαφορους τροπους (troll pick , feeding , unskilled , afk , d/c ) ασχετως πως παιξαμε εμεις...

 

2 οπως ειπα σε τετοια επιπεδα ενας μονο δεν κουβαλαει..δεν ειναι τοσο καλο το επιπεδο των παιχτων...λιγο να μαλακιστει ενας..και λιγο να ναι καλοι οι απεναντι...κριθηκε το παιχνιδι.

 

μαλλον εχεις καιρο να παιξεις στο bronze και δεν σε παρεξηγω...

 

1 Το ίδιο πράγμα λέμε, στα 7-8 από τα 10 παιχνίδια σου φταίνε οι άλλοι. Αυτό απλά δεν υπάρχει σαν ποσοστό και όπως είπε ο Locko αν ήταν έτσι, τα παιχνίδια που κερδίζεις, τα κερδίζεις επειδή οι "ανάπηροι" έτυχε να είναι στην απέναντι ομάδα

2 Ένας bronze επιπέδου δεν κουβαλάει μόνος, λογικό αφού παίζει με ίσης δυναμικότητας αντιπάλους. Ένας silver εύκολα-δύσκολα κάποια παιχνίδια θα τα πάρει μόνος τους, ένας gold πιο εύκολα και περισσότερα παιχνίδια, από εκεί και πάνω, plat-diamond απλά θα κάνουν πάρτυ στο bronze

 

Στο bronze δεν έχω παίξει, είχαμε άλλον έναν εδώ στο φόρουμ όμως που τώρα είναι φαντάρος(johnakos), κολλημένος στο bronze και συνέχεια qq posts και γκρίνια

E μέχρι που βαρέθηκε και ο ίδιος την κλάψα, σταμάτησε να ασχολείται με leavers, feeders, trollers κ.λπ και ανέβηκε gold

 

 

GOAAAAAAAL!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δείτε και τα δικά μου games πείτε γνώμες   :-D  . π.χ. τι κάνω λάθος, που μπορώ να φτάσω ( ότι φαίνεται από το λινκ) κλπ κλπ

οι συμπαίκτες και οι αντίπαλοι είναι από διάφορα leagues, συνήθως silver ως platinum

http://eune.op.gg/summoner/userName=vag10

 

p.s. άπλα να δω τι φαίνεται για τους άλλους θέλω , δεν θα κατηγορήσω κανέναν

p.s.2 αγνοήστε τελείως dominion, aram

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δείτε και τα δικά μου games πείτε γνώμες   :-D  . π.χ. τι κάνω λάθος, που μπορώ να φτάσω ( ότι φαίνεται από το λινκ) κλπ κλπ

οι συμπαίκτες και οι αντίπαλοι είναι από διάφορα leagues, συνήθως silver ως platinum

http://eune.op.gg/summoner/userName=vag10

 

p.s. άπλα να δω τι φαίνεται για τους άλλους θέλω , δεν θα κατηγορήσω κανέναν

p.s.2 αγνοήστε τελείως dominion, aram

 

Απο normal δεν εχει νοημα να δει κανεις κατι ουτε μπορει να βγαλει συμπερασμα

 

Αν θελει κανεις καποια βοηθεια , pm ingame

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο normal δεν εχει νοημα να δει κανεις κατι ουτε μπορει να βγαλει συμπερασμα

 

Αν θελει κανεις καποια βοηθεια , pm ingame

εε έχει λίγο νόημα. Αν σκεφτείς ότι τα placement s3 με βγάλανε silver 3 (όλα και όλα είχα παιξει 17 παιχνίδια με σκορ 11 wins - 6 defeats),  τα νορμαλ είναι με μια έννοια μεγαλύτερης δυναμικότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope , ο καθενας στα normal κανει οτι του καπνισει κ ο καθενας εχει διαφορετικο MMR

Εγω μπορει να παιζω με Bronze κ εσυ με Challengers 

 

Ξεχασε τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως νο οφενς αφου με προσβαλλεις?ξερεις πως παιζω ? οπως ειπα δεν ειμαι προ αλλα δεν ειμαι μαλακας..να γαμαω ηθελημενα ή με την τραγικη ασχετοσυνη μου (που δεν ειμαι τοσο τραγικος) το παιχνιδι.

 

Οπως ξαναειπα εχω κανει επικα παιχνιδια με επικες κινησεις..ΟΤΑΝ η ομαδα τραβουσε...αν ο ενας τα ξυνει ο αλλος δεν το χει και ο αλλος αφκ...ή οτιδηποτε αλλο...ή συνδυασμος ολων αυτων... ναι οκ εγω φταιω...

 

 

για replay δεν χρησιμοποιω γιατι την τελευταια φορα που το χρησιμοποιησε ενας φιλος μου τον ειχε σκισει στα disconnect μεχρι που του ρθε ολιγοωρο ban...και δεν ψηνομαι για τετοια..δεν ξερω τι εκανε..αν εκανε καμμια μαλακια..αλλα βαριεμαι να ασχοληθω

 

Στην τελικη πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που οταν κανω μαλακια το ξερω και το αναγνωριζω....πιανω τον εαυτο μου να λεει ...μαλακαααα επρεπε να το παιξεις ετσι....μαλακια εκανες εκει...λαθος call..δεν σε επαιρνε σε αυτο το trade...κλπ....

 

 

 

Δεν εισαι καν καλος οταν εισαι diamond ή plat ? οι καλοι ξεκινανε απο challenger ? η δηθεν μετριοφροσυνη ....ειναι καπως εε? δεν νομιζεις?

 

 

οσοι θελουν να δουν παιχνιδια μου friend request και spectate...καθε καλοπροαιρετη κριτικη δεκτη....και να δειτε και με τα ματια σας ποσο γαμιουνται οι ανθρωποι εκει περα...

Πες μου το ονομα σου να σε κανω add να δω κανα παιχνιδι.Και να failαρεις θα σε δω ποσο agressive εισαι στο lane,να ξρεις να tradαρεις.

Αα επισης αν ολοοι οι συμπαικτες παιζουν καλα,δεν χρειαζετε να κανεις carrry φιλε,το να εχεις παιχνιδια που παιζουθν ολοι καλα ειναι 10%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πως θα αναίβω ρε bro? πραγματικά ρωτάω!

εντάξει δεν λέω για objectives γιατί στο bronze δεν ξέρουν τι είναι,αλλά πάντα κουβαλάω εγώ παίζοντας ADC ή top,farmαρω όσο ποιο σωστά μπορώ,κινούμαι-βοηθάω στα άλλα lane αλλά βλέπεις μια απάθεια απο τους δικούς μου και 0 communication,τι άλλο  να κάνω?

 

Δειξε μου το παιχνιδι που εκανες καλο σκορ ,ηταν κοντα στο 30 και εχασες.Δειξτο μου απλα.Αν τωρα περιμενεις να πας στο 45 ,εε καλα κρασια,θα feeνταριστουν και οι αντιπαλοι[μετα απο εσενα]και απλα θα σε κανουν focus και gege.

Μην κοιτατε τα guide Που δινουν οι pro[που λενε για wards objectives ].Μαθετε πρωτα 2-3 παικτες πολυ καλα,παιξτε full agreesive στην αρχη[lvl 6 να εχετε σιγουρα 1 κιλλ]και καντε snowball το παιχνιδι[προσπαθειστε να κανετε overpush ,να φερετε τον αντιπαλο jungler πανω για double kill].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου το ονομα σου να σε κανω add να δω κανα παιχνιδι.Και να failαρεις θα σε δω ποσο agressive εισαι στο lane,να ξρεις να tradαρεις.

Αα επισης αν ολοοι οι συμπαικτες παιζουν καλα,δεν χρειαζετε να κανεις carrry φιλε,το να εχεις παιχνιδια που παιζουθν ολοι καλα ειναι 10%.

 

mphxths (και μερικα ελληνικα βλαβλαβλαβλα για το ινσομνια :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δειξε μου το παιχνιδι που εκανες καλο σκορ ,ηταν κοντα στο 30 και εχασες.Δειξτο μου απλα.Αν τωρα περιμενεις να πας στο 45 ,εε καλα κρασια,θα feeνταριστουν και οι αντιπαλοι[μετα απο εσενα]και απλα θα σε κανουν focus και gege.

Μην κοιτατε τα guide Που δινουν οι pro[που λενε για wards objectives ].Μαθετε πρωτα 2-3 παικτες πολυ καλα,παιξτε full agreesive στην αρχη[lvl 6 να εχετε σιγουρα 1 κιλλ]και καντε snowball το παιχνιδι[προσπαθειστε να κανετε overpush ,να φερετε τον αντιπαλο jungler πανω για double kill].

δυστυχώς δεν είχα ανοικτό το lolreplay αλλά όντως έπεσες μέσα,είχε πάει 40+ αλλά δεν μπορούσα να καταφέρω κάτι μόνος μου.

κάναν free roaming οι δικοί μου στην ζούγκλα και πέφταν ένας ένας,οτι και να τους έλεγα στο βρόντο.

τεσπα παντού υπάρχουν αυτά και προφανώς φταίω και εγώ,δεν κάνω qqing απλά μου κάνει εντύπωση οτι tryhardάρω στο bronze!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...