Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έχει τύχει πολλές φορές να είναι κάποιος στην ομάδα που "κουβαλάει" και στο LateGame να χάνουμε ... δεν νομίζω ότι σημαίνει και πολλά αυτό...

 

Όταν έχεις 1ναν που "κουβαλάει" και οι υπόλοιποι έχουν νορμαλ στατς, αυτός που κουβαλάει είναι εύκολος στόχος! άμα τον ταυλιάσουν τότε τι θα κάνει η υπόλοιπη ομάδα? ... σου είπα! πολλά τέτοια έχουν γυρίσει και τα έχω χάσει!

Aυτος που κουβαλαει, ΔΕΝ ειναι ευκολος στοχος ( ; ). 

Αλλιως ΔΕΝ κουβαλαει.

Βεβαια, καποιοι μπερδευουν την ενοια του κουβαληματος με τo kda, οποτε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπάρχει το INSOMNIAGR στον east αλλά δεν ξέρω αν μπαίνει κανείς πλέον

Εμένα μπαίνει αυτόματα σε κάθε log in αλλά east μπαίνω μια στο τόσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη δοκιμη του Abyssal + DFG σε ranked με Ahri ειχε πολύ θετικές εντυπώσεις. Γενικά πολύ πιο γρήγορο burst. Το μονο πρόβλημα το mana regen που δεν έχεις καθόλου κάτι που δεν μου αρέσει σε σχέση με το Athenes.

 

Έπαιζα απέναντι σε Fizz οποτε άρχισα με negatron cloak + dorans στο πρώτο b και το lane ήταν σχετικά βατό. με το Athenes λόγο λιγότερου mr πιστεύω θα είχα πρόβλημα.

 

Να και το game screen:

 

 

kkGv18Y.jpg

 

 

Ο Yasuo μας ήταν σε φάση θέλω να χάσουμε και πήγαινε #yolo στο top η bot split push μονος και έδινε kill

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν τετοια feed ακομα και σε platinum; Νομιζα ηταν πιο καλα τα πραγματα εκει.. Εκτος και αν τους εχουν μπουσταρει με πληρωμη αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σιγά! Platinum στον EUNE είναι για το πεος...

 

εγώ που έχω 14lv Account, πήγα με έναν φίλο μου Gold (με έκανε Party) ένα Game για να δω τι παίζει... ήταν πολύ easy ρε παιδιά για μένα που είμαι 14 -χωρίς runes/masteries-...

 

το μόνο καλό ήταν ότι όλοι νοιώθαμε και δεν κάναμε τραγικά λάθη όπως Bronze, υπήρχε μια στοιχειώδης επικοινωνία... το -εύκολο surr- όμως ακόμα και σε Gold στον EUNE !!! στο 25αλεπτο surr! τραγικό για Gold επίπεδο! (ίσως βαριόντουσαν)

 

 

@Spartan117

Η εικόνα σου δείχνει αυτό που λέγαμε μερικά Posts πριν  -τα ADCs πλέον είναι για 'διακόσμηση'-

 

ΥΓ: Αυτό που βλέπω είναι ότι είχαν και Noob ADC, τι stats είναι αυτά για την Vayne;;; κανονικά η Vayne τους έχει όλους τους ADCs, μάλλον είχατε καλά Ganks + Vayne Noob, δεν εξηγείται αλλιώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σιγά! Platinum στον EUNE είναι για το πεος...

 

εγώ που έχω 14lv Account, πήγα με έναν φίλο μου Gold (με έκανε Party) ένα Game για να δω τι παίζει... ήταν πολύ easy ρε παιδιά για μένα που είμαι 14 -χωρίς runes/masteries-...

 

το μόνο καλό ήταν ότι όλοι νοιώθαμε και δεν κάναμε τραγικά λάθη όπως Bronze, υπήρχε μια στοιχειώδης επικοινωνία... το -εύκολο surr- όμως ακόμα και σε Gold στον EUNE !!! στο 25αλεπτο surr! τραγικό για Gold επίπεδο! (ίσως βαριόντουσαν)

 

 

@Spartan117

Η εικόνα σου δείχνει αυτό που λέγαμε μερικά Posts πριν  -τα ADCs πλέον είναι για 'διακόσμηση'-

 

ΥΓ: Αυτό που βλέπω είναι ότι είχαν και Noob ADC, τι stats είναι αυτά για την Vayne;;; κανονικά η Vayne τους έχει όλους τους ADCs, μάλλον είχατε καλά Ganks + Vayne Noob, δεν εξηγείται αλλιώς!

επαιξες με 14 lvl account ranked?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σιγά! Platinum στον EUNE είναι για το πεος...

 

εγώ που έχω 14lv Account, πήγα με έναν φίλο μου Gold (με έκανε Party) ένα Game για να δω τι παίζει... ήταν πολύ easy ρε παιδιά για μένα που είμαι 14 -χωρίς runes/masteries-...

 

το μόνο καλό ήταν ότι όλοι νοιώθαμε και δεν κάναμε τραγικά λάθη όπως Bronze, υπήρχε μια στοιχειώδης επικοινωνία... το -εύκολο surr- όμως ακόμα και σε Gold στον EUNE !!! στο 25αλεπτο surr! τραγικό για Gold επίπεδο! (ίσως βαριόντουσαν)

 

 

@Spartan117

Η εικόνα σου δείχνει αυτό που λέγαμε μερικά Posts πριν  -τα ADCs πλέον είναι για 'διακόσμηση'-

 

ΥΓ: Αυτό που βλέπω είναι ότι είχαν και Noob ADC, τι stats είναι αυτά για την Vayne;;; κανονικά η Vayne τους έχει όλους τους ADCs, μάλλον είχατε καλά Ganks + Vayne Noob, δεν εξηγείται αλλιώς!

Γενικά παρότι δεν κρίνω κάποιον....Εσύ έτσι όπως τα λες στα ποστ σου αξίζεις για challenger αλλά η μοίρα σε κρατάει στο bronze......

Επίσης ποτέ μην κρίνεις σε normal.Δηλαδή αν εγώ πχ είμαι diamond και τύχω με σένα σε normal και μαλακιστώ φουλ εσύ λογικά θα χεις την ιδέα πχ ότι είμαι boosted ή ότι είσαι καλύτερος και από diamond?

 

Νάσο παίζει να έπαιζε αντίπαλος με άλλους 15-16-20 lvl rofl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί δεν ξέρετε καν πως δουλεύει το παιχνίδι στο matchmaking και συνεχίζετε να κλαίγεστε και να κάνετε και συγκρίσεις κιόλας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά παρότι δεν κρίνω κάποιον....Εσύ έτσι όπως τα λες στα ποστ σου αξίζεις για challenger αλλά η μοίρα σε κρατάει στο bronze......

Επίσης ποτέ μην κρίνεις σε normal.Δηλαδή αν εγώ πχ είμαι diamond και τύχω με σένα σε normal και μαλακιστώ φουλ εσύ λογικά θα χεις την ιδέα πχ ότι είμαι boosted ή ότι είσαι καλύτερος και από diamond?

 

Νάσο παίζει να έπαιζε αντίπαλος με άλλους 15-16-20 lvl rofl

δεν μ πηγε το μυαλο οτι συγκρινει το επιπεδο στα νορμαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορασα σημερα τον Blitzcrank και επαιξα και 2 game. 

i1h4WCU.jpg

 

Τα items ειναι σωστα; 

 

Εν τω μεταξυ επειδη δεν ηξερα τι dmg σκαει ο blitz εκανα πολλα ks! :P

δεν ειμαι sup αλλα το manamune μην το φτιαχνεις για κανεναν λογο

Επεξ/σία από nasos o psaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα το φτιαχνω λογο του οτι δινει πολυ μανα. Και αν το HP πεσει πολυ χαμηλα η παθητικη του blitz το οποιο ειναι seal ειναι το 50% σχεδον του μανα. 

 

Ισως η λογικη μου ειναι λαθος δεν ξερω.. :/ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...