Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αστο το attack move για αργοτερα , αν δεν θες να κανεις right click παιζε με το Attack Only 

Αν κ το right click ειναι αυτο που θα σε βολεψει στη πορεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope Nope Nope...

 

Αυτό που ψάχνεις λέγεται Attack Move Click

 

Binda-ρεις ένα key της προτίμησης σου (Π.χ. εγώ το Z) και όταν το πατάς ο champ πάει προς στην κατεύθυνση που κάθεται ο κέσορας (βελάκι).

 

Εάν είναι κάποιο εχθρικό στοιχείο (creep/champ/jungle monster) στο attack range επιτίθεται με υατό το κουμπί. Όταν είσαι σε πολλαπλά εχθρικά στοιχεία (teamfights/minion waves) όταν το πατάς θα διαλέξει το κοντινότερο στοιχείο από το βελάκι του ποντικιού.

 

Για να κάνεις stutter stepping τώρα παίζεις εναλάξ δεξί κλικ προς τα πίσω και Ζ (το attack click move.

 

 

fB57z.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως κ αυτο ειναι

Αλλα ο ανθρωπας δεν ειναι καν 30 lvl κ τωρα αρχισε να παιζει . Δεν υπαρχει λογος να κανει τετοια πραματα απο τωρα imho

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως κ αυτο ειναι

Αλλα ο ανθρωπας δεν ειναι καν 30 lvl κ τωρα αρχισε να παιζει . Δεν υπαρχει λογος να κανει τετοια πραματα απο τωρα imho

 

Μαζί σου σε αυτό απλά ήθελε info και έλαβε info...

 

Μέχρι Gold δεν θα δεί κανέναν να παίζει με stutterstepping anyways...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο καιρό έχω να δω ένα καλό support. δε λεω να σου δίνει τα kill στο πιατο, τέτοιο μια φορα τη βδομάδα και άν. λεω να ξερει τι του γίνεται ποτε να κανει κατι και ποτε όχι. επαιξα 2 το πρωι. jinx leona απεναντι, μου παιρνει ο αλλος support amumu, τον πινουνε προφανως και μου λεει δεν εισαι καλο adc. δευτερο game απενταντι mf - morgana. παιρνει ο αλλος gold 5 blitz. (πρεπει νασαι τουλαχιστον καθηστερημενος). χωρις tank η ομαδα λεω θα παει αυτος tank θα κανει και κανα grab κουτσα στραβα καπως θα την παλεψουμε. παπαρια μαντολες. η morgana προφανως εβγαζε shield και αντε γεια...παει και ap ο αλλος δευτερο σερι fail game.

 

γιατι αυτο το μαυρο χαλι με τα support? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κατα 80% θα παιξω supp σε ενα game...

 

Γενικα δεν ειναι και οτι πιο ευκολο,αλλα συνηθως αμα το adc σου γ@#$!$@ και εχει 30 minions στο 20 λεπτο...τι να κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κατα 80% θα παιξω supp σε ενα game...

 

Γενικα δεν ειναι και οτι πιο ευκολο,αλλα συνηθως αμα το adc σου γ@#$!$@ και εχει 30 minions στο 20 λεπτο...τι να κανεις?

 

30cs σε 20 λεπτά δεν κάνω ούτε εγώ που δεν μπορώ με τίποτα ADC... αυτά είναι τραγικά πράγματα φίλε μου... δεν μπορώ να φανταστώ 30λβλ παίχτη να είναι τόσο τραγικός! ούτε EUNE δηλαδή δεν παίζει να συμβαίνει αυτό.... φαντάσου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...