Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αχα

 

vlCofDd.jpg

 

Γελάς ε ? :P ... εγώ ακόμα περισσότερο με όσους δεν καταλαβαίνουν ότι TristanaAP δύσκολα farmarei.

 

Επίσης μην ξεχνάς ότι όταν φτάνεις σε ένα σημείο (20αλεπτο? 30αλεπτο?) πλεον παίζεις μόνο ξύλο και δεν φαρμαρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα 30cs σε 20 λεπτα δεν κανεις ουτε εσυ ή κανεις επειδη ειναι δυσκολη η ap tristana στο farm? Aποφασισε.

 

Γιατί μιλάμε για μένα; για ADC μιλάμε ρε παιδιά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάς ε ? :P ... εγώ ακόμα περισσότερο με όσους δεν καταλαβαίνουν ότι TristanaAP δύσκολα farmarei.

 

Σηκώνεις φτυάρι πατόντας το δεξί κλικ την σωστή στιγμή εεεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάς ε ? :P ... εγώ ακόμα περισσότερο με όσους δεν καταλαβαίνουν ότι TristanaAP δύσκολα farmarei.

 

Επίσης μην ξεχνάς ότι όταν φτάνεις σε ένα σημείο (20αλεπτο? 30αλεπτο?) πλεον παίζεις μόνο ξύλο και δεν φαρμαρεις!

Οντως.. Με μια W η με τη passive της Ε καθαριζεις instantly ενα wave... Πρεπει να περνας δυσκολες στιγμες...

Ουτε καν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plat V με άθλιο mmr (11 lp/win) Ason Unique Στον east. Main jungle supphart. Έχοντας ακολουθήσει συμβουλές των ανωτέρων μου ανέβηκα από bronze blah blah. Το ερώτημα τώρα είναι ποιά είναι τα βήματα να βελτιωθω ώστε πρώτον να φτιάξω mmr πριν κλείσει η σεζόν και δεύτερον να φτάσω το diamond?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

PASSIVE: Enemies explode when slain by Tristana's basic attacks, dealing magic damage to enemies within 75-range.
 
EXPLOSION MAGIC DAMAGE: 50 / 75 / 100 / 125 / 150 (+ 25% AP)

 

80cs πρέπει να έχεις στο 15min όχι στα 50min.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας λόγος νομιμοποιήσης της ευθανασίας... 

 

και τον έχουν κάνει και Θεό τα πιτσιρίκια :unsure:

 

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2fnx4n/greek_streamer_beats_up_his_girlfriend_after/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε κόλλημα που έχετε φάει δηλαδή με τα CS...

 

Παίξτε την AP και ελάτε πείτε μου αν φαρμαρει εύκολα ή όχι. ( στον δάσκαλο τώρα; )

 

Προσωπικά κάθομαι στο Lane μέχρι τα 6 και μετά κάνω Roaming όλη την ώρα και παίρνω Kills. Έτσι φαρμαρω εγώ! την έχω μεγάλη και καθαρίζω με 1 Combo από νωρίς! (αυτό είναι το καλό με την τριστανα).

 

Πολλά από τα σημερινά παιχνίδια ήμουν Support, οπότε δεν νομίζω ότι μπορείτε να μου την πείτε για τα CS ahahah!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...