Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 και κατι λιγα!

Καλητερα μην πολυαγοραζεις champs ακομα, παιζε κατα βαση με αυτους που ειναι στο weekly rotation ωστε να μαθεις εστω και λιγο ολους τους champ και να εχεις και αρκετο gold για τα runepages και μερικους champs για οταν πας 30 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε κόλλημα που έχετε φάει δηλαδή με τα CS...

 

Παίξτε την AP και ελάτε πείτε μου αν φαρμαρει εύκολα ή όχι. ( στον δάσκαλο τώρα; )

 

Προσωπικά κάθομαι στο Lane μέχρι τα 6 και μετά κάνω Roaming όλη την ώρα και παίρνω Kills. Έτσι φαρμαρω εγώ! την έχω μεγάλη και καθαρίζω με 1 Combo από νωρίς! (αυτό είναι το καλό με την τριστανα).

 

Πολλά από τα σημερινά παιχνίδια ήμουν Support, οπότε δεν νομίζω ότι μπορείτε να μου την πείτε για τα CS ahahah!

 

Δασκαλε , εχεις γεμισει το thread παπαριες

 

Καλο το trolling αλλα εχει κ η χαζομαρα τα ορια της . Εδω κ 15 σελιδες γραφεις random αρλουμπες που πας να τα περασεις κ ως φυσιολογικα . Μπαινουν να διαβασουν κ καινουρια ατομα σαν τον Arbiter , θα νομιζουν οτι ξερεις για τι μιλας ( which is not the case here ) κ θα τους τραβηξεις μαζι σου στον λακο με τα σκατα aka στο bronze

 

Δικαιωμα σου κ μαγκια σου να παιζεις οπως γουσταρεις , αλλα πονανε τα ματια μας καθε φορα που ποσταρεις κατι . Στην αρχη ειχε semi fun , μετα κουρασε

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχηγός ftw! 

hayate army ρεεεε :D

επίσης η έλενα δεν είναι γκόμενα του :P

 

Είναι δεν είναι ο τύπος είναι για φάπες. Δύο γνώμες υπάρχουν είτε

 

(Α) Είναι όντως τόσο παρακμιακός κάφρος που του αξήζουν ειλικρινείς καρκίνοι

 

(Β) Ήταν στιμένο και περίμεναν το κατάλληλο game να γίνει το σκηνικό οπότε μπορεί να μην είναι και τόσο ζώο απλά κλασσικός ελληναράς που θα γίνει καραγκιόζης για να μαζέψει subscribers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομα AP Tristana. [ 20:40 ]

 

Όποιος θέλει παρακολουθεί : http://ww.twitch.tv/evxxc

 

 

 

Όποιος θέλει! αμα δεν θέλετε απλά αγνοήστε το και αφήστε τις εξυπνάδες σας. Παρακαλώ δηλαδή! έλεος!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντομα AP Tristana. [ 20:40 ]

 

Όποιος θέλει παρακολουθεί : http://ww.twitch.tv/evxxc

 

 

 

Όποιος θέλει! αμα δεν θέλετε απλά αγνοήστε το και αφήστε τις εξυπνάδες σας. Παρακαλώ δηλαδή! έλεος!

 

 

Της "εξυπνάδες" που λες οτι σου λενε στις λένε οταν λες χοντράδες (να μην πω τίποτα αλλο) οχι οταν λες οτι θα κάνεις stream

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δασκαλε , εχεις γεμισει το thread παπαριες

 

Καλο το trolling αλλα εχει κ η χαζομαρα τα ορια της . Εδω κ 15 σελιδες γραφεις random αρλουμπες που πας να τα περασεις κ ως φυσιολογικα . Μπαινουν να διαβασουν κ καινουρια ατομα σαν τον Arbiter , θα νομιζουν οτι ξερεις για τι μιλας ( which is not the case here ) κ θα τους τραβηξεις μαζι σου στον λακο με τα σκατα aka στο bronze

 

Δικαιωμα σου κ μαγκια σου να παιζεις οπως γουσταρεις , αλλα πονανε τα ματια μας καθε φορα που ποσταρεις κατι . Στην αρχη ειχε semi fun , μετα κουρασε

Σε ενα φορουμ που το νοημα του ban ειναι να αποκτησει η google παραπανω email accounts , μην περιμενετε κατι καλυτερο.

Τρωει ban καποιος, την ιδια στιγμη κανει 2ο account, δηλωνει οτι "ναι εγω ειμαι ο ταδε που εφαγα ban στο αλλο account μου" και συνεχιζει απο εκει που ειχε μεινει. Εννοειται με περισσοτερο θρασος.

 

Κοροιδευομαστε μεταξυ μας δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλητερα μην πολυαγοραζεις champs ακομα, παιζε κατα βαση με αυτους που ειναι στο weekly rotation ωστε να μαθεις εστω και λιγο ολους τους champ και να εχεις και αρκετο gold για τα runepages και μερικους champs για οταν πας 30 

 

Για τα IP αυτή είναι η καλύτερη συμβουλή. Χρησιμοποίησε όσο το δυνατόν περισσότερο το weekly rotation για να δοκιμάσεις ήρωες και ρόλους. Άλλο στυλ έχει ένα burst AP carry πχ, άλλο κάποιο που βασίζεται σε area abilities, άλλο ένας AP assassin.

 

Κάτι πολύ βασικό είναι πως στο lvl 20 ξεκλειδώνουν οι καλύτεροι runes του παιχνιδιού (αν δεν κάνω κάποιο τραγικό λάθος και δεν έχει αλλάξει αυτό) οπότε ό,τι και να αγόρασες πριν είναι για τα σκουπίδια.

 

Για να κατασταλάξεις τι rune pages θα φτιάξεις, πάρε σα βάση τους 2 χαρακτήρες που προτιμάς να παίζεις και ρίξε μια ματιά σε μερικά guides να δεις τι προτείνουν ή ρώτα εδώ. Το νόημα είναι να μην αγοράσεις άσχετα πράγματα, πχ CDR runes σε auto attacker. Δυστυχώς δε γνωρίζω τι φοριέται αυτό τον καιρό οπότε δε θέλω να σου προτείνω κάτι και να σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Όπως είπαν και οι προηγούμενοι, μην αγοράσεις χαρακτήρες αλλά καταστάλαξε πρώτα στο τι σου αρέσει να κάνεις μέσα στο παιχνίδι. Υπάρχουν πάντα και τα vs AI παιχνίδια για να μην παίζεις συνέχεια support όπως λες, ή τα Team Builder.

 

Και βασικότατο μη βιαστείς να αρχίσεις τα ranked χωρίς να ξέρεις τουλάχιστον ανεκτά δύο ρόλους με επαρκές champion pool. Έχεις δρόμο μπροστά σου αλλά μη μπεις στη λογική να αγοράσεις ό,τι φτηνό champion κυκλοφορεί απλά για να αρχίσεις να παίζεις.

 

Επίσης, πού διάβολο είναι το ignore για users?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, πού διάβολο είναι το ignore για users?

Ιngame αμα πατησεις tab διπλα απ ολους (εκτος απο σενα) εχεις ενα bubble διαλόγου αμα το πατήσεις τους κάνεις ignore (πρέπει να υπάρχει και command για να το κάνεις απευθείας απ το chat αλλα δεν το γνωρίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...