Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα runes που βλεπω εγω στο cash shop ειναι πολυ φθηνοι....25-30 Ip

 

Εγω θα σου ελεγα να παρεις τα tier 1 runes,ωστε να ευχαριστηθεις περισσοτερο το παιχνιδι μεχρι να πας 30.Αλλα μονο τα tier 1,και μετα παρε κατευθειαν τα μεγαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου ελεγα να παρεις τα tier 1 runes,ωστε να ευχαριστηθεις περισσοτερο το παιχνιδι μεχρι να πας 30.Αλλα μονο τα tier 1,και μετα παρε κατευθειαν τα μεγαλα.

τα tier 1 εχουν πολυ χαμηλα στατιστικα και δεν μπορει να βαλει και τα 30 runes γτ ξεκλειδωνουν με τα lvl τζαμπα ip θα χαλασει κλτερα με το που παει 20 να παρει απευθειας τα tier 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δασκαλε , εχεις γεμισει το thread παπαριες

 

Καλο το trolling αλλα εχει κ η χαζομαρα τα ορια της . Εδω κ 15 σελιδες γραφεις random αρλουμπες που πας να τα περασεις κ ως φυσιολογικα . Μπαινουν να διαβασουν κ καινουρια ατομα σαν τον Arbiter , θα νομιζουν οτι ξερεις για τι μιλας ( which is not the case here ) κ θα τους τραβηξεις μαζι σου στον λακο με τα σκατα aka στο bronze

 

Δικαιωμα σου κ μαγκια σου να παιζεις οπως γουσταρεις , αλλα πονανε τα ματια μας καθε φορα που ποσταρεις κατι . Στην αρχη ειχε semi fun , μετα κουρασε

 

 

Φίλε, το έχω πει: Απλά αγνοήστε αυτά που γράφω άμα δεν σας αρέσουν. Δεν χρειάζεται κάθε λίγο να βγαίνεις και να μου την λες, κουράζεις! (βασικά στα *** μου τα γράφω τέτοια σχόλια, είμαι αρκετά μεγάλος για να βάλω τα προσωπικά μου σε φορουμς, να χαλιέμαι με την κάθε π*ρια)

 

Το έχω πει και άλλη φορά, όλο εξυπνάδες είστε μερικοί για να κάνετε -εικόνα- στο Forum. Εγώ φίλε μου δεν ασχολούμαι με αυτά και τα λέω χύμα και άμα αρέσουν.

 

By the way, σου έκανα Like για να γίνεις δημοφιλής, όχι πως συμφωνώ με τις παπαιες σου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποθέσουμε ότι ο Atallos θέλει να κάνει "εικόνα" στο forum και γι'αυτό γράφει ότι γράφει. Έχω απλά μια απορία.

 

Εσύ γιατί γράφεις?? Πού αποσκοπείς?

Δε προσπαθείς να μάθεις το game, δε ζητάς συμβουλές γιατί νομίζεις ότι ξέρεις τα πάντα, δε προσπαθείς να δώσεις tips σε νέους παίκτες γιατί γράφεις μονίμως χαζομάρες που απλά δεν ισχύουν, δε trollάρεις γιατί απλά δε μπορείς οπότε... ΓΙΑΤΙ postάρεις? 

 

Και δε τα λες χύμα. Μπούρδες λες μονίμως.

 

ΥΓ.Αφού είσαι αρκετά μεγάλος μια προσωπική ερώτηση. Τι δουλειά κάνεις? Απλά το έχω απορία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Φίλε, το έχω πει: Απλά αγνοήστε αυτά που γράφω άμα δεν σας αρέσουν. Δεν χρειάζεται κάθε λίγο να βγαίνεις και να μου την λες, κουράζεις! (βασικά στα *** μου τα γράφω τέτοια σχόλια, είμαι αρκετά μεγάλος για να βάλω τα προσωπικά μου σε φορουμς, να χαλιέμαι με την κάθε π*ρια)

 

Το έχω πει και άλλη φορά, όλο εξυπνάδες είστε μερικοί για να κάνετε -εικόνα- στο Forum. Εγώ φίλε μου δεν ασχολούμαι με αυτά και τα λέω χύμα και άμα αρέσουν.

 

By the way, σου έκανα Like για να γίνεις δημοφιλής, όχι πως συμφωνώ με τις παπαιες σου.

 

 

 

 

Δεν εχω λογο να φτιαξω καμια εικονα

Απλα βαρεθηκα να βλεπω random πραματα . Οτι τρολαρεις καργα ειναι δεδομενο , αλλα περνα το ετσι

Οχι ως κατι νορμαλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποθέσουμε ότι ο Atallos θέλει να κάνει "εικόνα" στο forum και γι'αυτό γράφει ότι γράφει. Έχω απλά μια απορία.

 

Εσύ γιατί γράφεις?? Πού αποσκοπείς?

Δε προσπαθείς να μάθεις το game, 1)δε ζητάς συμβουλές γιατί νομίζεις ότι ξέρεις τα πάντα, δε προσπαθείς να δώσεις tips σε νέους παίκτες γιατί γράφεις μονίμως χαζομάρες που απλά δεν ισχύουν, δε trollάρεις γιατί απλά δε μπορείς οπότε... ΓΙΑΤΙ postάρεις? 

 

2)Και δε τα λες χύμα. Μπούρδες λες μονίμως.

 

ΥΓ.Αφού είσαι αρκετά μεγάλος μια προσωπική ερώτηση. Τι δουλειά κάνεις? Απλά το έχω απορία

 

1) Δεν ισχύει τέτοιο πράγμα. Λογικά αυτή τη -μπούρδα- την είδες από κάποιον που μου την λέει... εγώ ποτέ δεν βγήκα και είπα ότι ξέρω πολλά (πόσο μάλλον τα πάντα).

 

2) Είναι η APTristana μπούρδα? ... δεν θα κάτσω να σχολιάσω τις μ**ιες σας... με κουράσατε! το ότι κάποιος δοκιμάζει νεα πράγματα δεν είναι μπούρδα καμάρι μ... και η Tristana πάει μια χαρά AP (το θέμα είναι αν είναι viable)...

 

Όσο για το Stream, δικαίωμα μου είναι να κάνω ότι θέλω! και το ξεκαθάρισα ότι δεν δίνω συμβουλές, απλά Streamarw για να περάσουμε καλά!.

Ξέρεις... δεν είναι όλα μαύρα το να είσαι Bronze-Silver... έχουμε και εμείς ωραίες στιγμές φίλε μου...

 

Σε αυτό(Στρεαμ) δεν σηκώνω κουβέντα για "τρολλ" .. το είπα! όποιος θέλει! αν δεν θέλετε απλά αγνοήστε...

 

Whatever όμως! 

Δεν εχω λογο να φτιαξω καμια εικονα

Απλα βαρεθηκα να βλεπω random πραματα . Οτι τρολαρεις καργα ειναι δεδομενο , αλλα περνα το ετσι

Οχι ως κατι νορμαλ

 

Μην το κουράζεις! πάτα με Block να ησυχάσεις.

 

Δεν θα κρατήσω καθόλου κακία! ... εδώ και πολύ καιρό έχω πάψει να ασχολούμαι με το "Καρμα" στα φορυμς.

 

Φιλικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω πως πρεπει να γινεται ολη αυτη η κουβεντα.Ειμαστε ανθρωποι με διαφορετικες αντιληψεις για το καθε τι.
Οπως κ το καθε παιχνιδι,ο καθενας μας δημιουργει την δικια του εικονα για το πως παιζεται καλυτερα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η συζήτηση να συνεχιστεί σε πιο φιλικό ύφος, παρακαλώ.

- Μην αποκαλείτε ο ένας τον άλλο "troll" (ή χρησιμοποιώντας όποιον άλλο μειωτικό χαρακτηρισμό)
- Μην χρησιμοποιείτε αφοριστικούς και προκλητικούς χαρακτηρισμούς για posts που γράφει κάποιο άλλο μέλος. (μπούρδες/μαλ...ες και συναφή δεν έχουν θέση εδώ).
- Αν διαφωνείτε με ένα post, έχετε τις εξής επιλογές: α) να τεκμηριώσετε κόσμια τη διαφωνία σας, β) να χρησιμοποιήσετε το ignore γ) να μη συμμετέχετε άλλο στη συζήτηση.


Μιλήστε ήρεμα και on-topic για το παιχνίδι. Όχι για τη γνώμη σας για κάποιο άλλο μέλος του forum.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ApTristana είναι από τα χειρότερα picks:

 

Εχει 10δες καλύτερους assasins που δε χρειάζονται 60secs κάθε φορά ΜΠΑΣ και κάνουν κάτι γιατί έχουν 4 spells και όχι 2 αντε για σένα να το κάνω 3 αν και το jump είναι για να βγαίνεις όχι για να μπαίνεις.

 

Έχει 10δες καλύτερους ap mid που προσφέρουν γύρω στις 1000 φορές παραπάνω utility.

 

Αν το game κρατήσει παραπάνω από το 25-30 είναι από τους χειρότερους champs ingame.

 

Την παίζεις μόνο επειδή δεν έχει skillshots που προφανώς από προηγούμενα post σου κατάλαβα ότι το σημάδι δε το έχεις ιδιαίτερα.

 

edited 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...