Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καιρος ηταν.

Eιδικα για το perma στην γλοιωδη μπαλοτσα του, η χαρα ειναι διπλη.

Πρεπει να ακολουθησουν perma σε μερικους ακομα ομως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας flamer λιγοτερος

 

Και μαζι με αυτον , θα εξαφανιστουν κ μερικες εκατονταδες 15χρονες Fiores που στο πρωτο death φωναζουν " να πεθανει η μανα σου jungler που δεν κανεις gank μετα το 2o buff "

 

So ναι , για οσους επαιζαν μαζι του , ο κοσμος indeed εγινε καλυτερο μερος

To reddit post ειναι οντως αχρειαστο , μην μαθουν κ παραεξω τι σκατα ειμαστε ( οχι οτι δεν το ηξεραν )

 

Σε ποιο elo ρε συ atallos τις βρίσκεις αυτές τις fiores? Στο diamond που είσαι λίγο χλωμό. Αν αναφέρεσαι σε bronze-silver ε δε θα αλλάξει κάτι.

 

Εκτός και αν πραγματικά πιστεύεις ότι τα 2k viewers του επηρρεάζουν ένα ολόκληρο community. Δηλαδή έχεις αυτή τη fiora που αναφέρεις και είναι bronze/silver με το αντίστοιχο mindset που είναι όντως στυλ hayate το οποίο με τη σειρά του είναι στυλ insomnia απ'την άποψη ότι σε 1463 σελίδες οι 1462 είναι posts από challenger players που το team τους δε τους αφήνει να "ανέβουν".

 

Έχεις λοιπον αυτή τη fiora. Τι διαφορά έχει μετά το 1st blood να ευχηθεί καρκίνο ή να πει ένα από "gg wp. noob jungler" ???? 

 

Επίσης για αυτούς που έπαιζαν μαζί του εκτός από τους random ξενόγλωσσους παίκτες που ούτως ή άλλως δε καταλάβαιναν τι έλεγε οι Έλληνες που τον πετύχαιναν συνέχεια τον snipeαραν οπότε καλά να πάθουν για τα όποια μπινελίκια άκουγαν. Αυτοί το διάλεξαν.

 

Anyway δε μ'ενδιαφέρει απλά το όλο σκηνικό μου θυμίζει λίγο Ελένη Λουκά. Το επόμενο είναι να ξεσηκωθεί το youtube για τον mikeus και τον Κοντοπίδη που βρίζουν εξίσου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλαω για μενα , οχι οτι δεν εχω συνατησει αντιστοιχους τυπος που λενε το ιδιο ποιημα

Μια χαρα θα αλλαξει imo , θα ξεχαστει ολο αυτο το act κ θα βρουν κατι αλλο να ασχοληθουν . 

 

Επηρεαζει αυτους που επηρεαζει , θες να δεις ποιοι ειναι αυτοι?

 

Case 1

 

cPGBMCu.png

 

Case 2

 

PD3JsYs.png

 

Βαριεμαι να ποσταρω αλλα 35 παραδειγματα που υπαρχουν , αυτοι ειναι το θεμα να αλλαξουν . Αυτους θα συνατησεις στο επομενο σου normal game . Καντους mute θα μου πεις . Ναι ειναι μια λυση κ αυτη

 

Αν δεν βλεπεις την διαφορα μεταξυ του να μοιραζεις καρκινους κ απο το να πεις την κλασσικη παπαρια που λεει αυτος που δεν ξερει ιχνος αγγλικων , τι να πω . Figure it out

Also , μια χαρα τον καταλαβαιναν ολοι οσοι επαιζαν μαζι του σε 3 accounts που επαιζε

 

Anyways , δεν υπαρχει νοημα αναπαραγωγης του θεματος περαιτερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο giotis panou εντωμεταξύ ούτε 15 χρόνων δεν είναι :lol:

 

ontopic, ψόφησα στη ζούγκλα στα wraiths και έκανα respawn με το buff?

Καινούριο είναι αυτό ή γινόταν και στη παλιά ζούγκλα και δεν μου είχε τύχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι όμως πως αντί για τα απίστευτα 3D models που πόσταρα πιο πίσω και τα παιδιά που τα κάνανε καθόμαστε και ανοίγουμε συζήτηση για τον αυτοαποκαλούμενο "αρχηγό" που δέρνει την κοπέλα του on-stream. Αυτούς καλο θα ήταν να μην τους αναφέρουμε καν, δεν είναι άξιοι συζήτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο giotis panou εντωμεταξύ ούτε 15 χρόνων δεν είναι :lol:

 

ontopic, ψόφησα στη ζούγκλα στα wraiths και έκανα respawn με το buff?

Καινούριο είναι αυτό ή γινόταν και στη παλιά ζούγκλα και δεν μου είχε τύχει

oUWSNku.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφω αυτό και σταματάω.

 

Εγώ έβλεπα έναν αμόρφωτο τύπο, με χαμηλές δυνατότητες (ίσως καλό IQ), άνεργος, από μάλλον φτωχή οικογένεια να βγάζει ένα χαρτζιλίκι κάνοντας το κομμάτι του και διασκεδάζοντας με τον όποιο τρόπο το όποιο κοινό του.

 

Οι καθυστερημένοι που πόσταρες πιο πάνω είναι ο μέσος παίκτης lol. Χωρίς να το βασίζω σε κάποια έρευνα πιστεύω ότι ο μέσος lol παίκτης είναι στην ίδια φάση με τον hayate (φτωχός, αμόρφωτος, άνεργος - άποψή μου anyway). 

 

Το να πανηγυρίζεις για το ban του όταν:

1) Ενδεχομένως δεν έχεις παίξει ποτέ μαζί του/εναντίων του ή και να έχεις παίξει έχεις συναντήσει πολύ χειρότερους

2) Ίσως δε βρίσκεται στο elo σου οπότε και πάλι δε σε αφορά

3) Μπορείς να κάνει dodge στο champ  select εφόσον δε θες να παίξεις μαζί του

4) Μπορείς να κάνεις mute

5) Μπορείς να ΜΗ δεις το stream σου αφού δε γουστάρεις

 

Είναι απλά χαιρεκακία και κατά την άποψη μου ζήλια γιατί έχει περισσότερους viewers από κάθε άλλο Έλληνα (με τον όποιο τρόπο) και είναι υψηλότερο elo από το 99% εδώ μέσα (και ας παίζει όπως παίζει).

 

Εκτός και αν τις τελευταίες 3 ώρες ο μ.ο. ηλικίας του LoL μεγάλωσε 5 χρόνια, ενηλικιώθηκαν και ωρίμασαν τώρα που έφαγε αυτός ban.

 

(Ξαναλέω δε κρίνω το ban αν ήταν δίκαιο ή όχι. Κρίνω τις συμπεριφορές στυλ justice served κτλ)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν καλά του κάναν ή όχι γτ είναι άλλο θέμα αυτο εμένα μου την δίνει που δν έχουν banarei trolls όπως keycytron και nicktron που κάνουν την ίδια δουλειά και feedaroun επίτηδες κτλ κτλ

 

Αποστολή από το C1505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tον τελευταιο καιρο τραβηξε πολυ περισσοτερο κοσμο απο παλια λογο του οτι δεν streamαρουν
"μεγαλα ονοματα" αυτο το διαστημα με αποτελεσμα να φαινεται στους top 5(?) ακομα και με 1000 viewers.
Αρα τραβηξε μεγαλυτερο attention και αρα εγινε μεγαλυτερο σουσουρο που εφτασε στα αυτια των rioters.
Δηλαδη επιτελους περασε απο το ανυπαρκτο (soon™) tribunal που ηταν automated και ασχοληθηκε ανθρωπας.

Πως smitαρει o Lyte κοσμο?
Ετσι και o hayate πηγε σπιτι του.
Σαν τους χαζους flamers που ανοιγουν threads στο official LoL forum και λενε:
"εφαγα 5 μερες ban ή εφαγα αδικαιολογητο restrict" και ο Lyte κανει search το chat του QQer και ποσταρει
σεντονια με flames. Μαλιστα bannaρει και smurfs.

Αρα λοιπον ηταν θεμα χρονου να ασχοληθει καποιος με την παρτι του,
γιατι οπως και να το κανουμε, οταν η ιδια η εταιρεια προσπαθει να "προμοταρει" το good sportsmanship
προσπαθοντας να σου πει οτι οταν βριζεις τον αλλον, δεν βριζεις το pc αλλα πραγματικους ανθρωπους με συναισθηματα ,
δεν μπορει να εχει player που ειναι "πασιγνωστος" που να γραφει στα chat "γαμω τα νεκρα σου κτλ".
Και πες ασε αυτα που λεει, το θεμα ειναι και αυτα που γραφει.
Και ο τιτλος του stream? Ε ειναι οντως θεμα χρονου.

Πως θα bannaρεις την kaceytron? Με ποια δικαιολογια? Οτι feedaρει?
Ναι το ξερουμε οτι τρολλαρει αλλα το 1/11 που εχει σαν score δεν ειναι αποδειξη,
μπορει απλα να ειναι κακη παικτρια. (no shit)
Δεν μπορει να bannαρει λοιπον για τετοιο λογο.
Kαλα ο nicktron κλαει δεν κανει κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O nicktron δεν κλαίει απλά.

Αυτός στ αλήθεια έχει ψυχολογικά και χρειάζεται βοήθεια.

Θα προτιμούσα χίλιες φορές να χω στο game μου τον αρχηγό παρά τον nicktron.

Προφανώς και ο ένας νιώθει το game χίλιες φορές περισσότερο.

Δε μ ενδιαφέρει αν βρίζει, έχει mute το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα βγω και λιγο offtopic, το chatban με ποιο κριτηριο μοιραζετε? Εδω και 6 μηνες εχω perma chatban, με το που τελειωνει το ενα τρωω καπακι αλλο. Και πριν πεταχτειτε, οχι δεν κραζω, ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ. Το χειροτερο που εχω πει τους τελευταιους 6 μηνες ειναι : "flaming doesnt help bro". Πραγματικα κανω το μαλακα σε καθε game και γλυφω το καθε αναπηρο 0/10 μπας και παιξει καλυτερα την ωρα που ολο το team τον flamari, και τρωω και chatban απο πανω. Αν καταλαβα καλα, τρως chatban απλα απτο report, χωρις να ελεγχεται απο το tribunal? Γιατι για παραδειγμα χτες μου εβαλε warning για τη συμπεριφορα μου, ενω παιζει να μην ειπα λεξη σε ολο το game. Ο καθε κατεστραμενος σε κανει report για offensive language επειδη κανεις split push ξερω γω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...