Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια καλησπερα,

 

Μια ερωτησουλα....

 

 

Ξερετε πως μπορω να μεταφερω ολοκληρο η ενα μερος του ποσου μιας paysafe σε paypal?

 

 

Κατι site εχω βρει στο net αλλα φοβαμαι το scamm....

 

 

Any ideas pleaserino?

 

Καλες γιορτες!

Επεξ/σία από Nautilus13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3ycby5/possible_hint_in_the_new_mysterious_zed_teaser/

τι γινεται με τον zed ρε παιδια?μας πρηξανε απο χθες με τις θεωριες συνομοσιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλάς για kills λίγο, αν μιλάς για farm σχετικά με το αντίπαλο bot αρκετά, δεν τους άφηνα να κάνουν lasthit. σε μια φάση ήταν jungler και support στο blue και τους πήρα double. AP runes και masteries 12-18-0 (το 18άρι στο "Windspeaker's Blessing")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδιά  . εκανα προσφατα μια ομαδα στο λολ και θελω να βαλω ατομα που εχουνε ορεξη να παιζουμε για πλακα και σε θετικο κλίμα χωρις βρισιές και νευρα  και πανω απο ολα ατομα που θελουν να εχουνε ενα τεαμ οπως σεαζον 2-3 ας πουμε . στην ομαδα εχω βαλει μεχρι τωρα ορισμενα ατομα απο το friendlist μου αλλα  οταν μπορει ο ενας δεν μπορει ο αλλος χΔ . οποτε ξαχνω να βαλω και αλλα  ατομα οπως και ειπα και πιο πανω . μια θεση που πιστευω οτι δεν εχουμε καποιον καλο ειναι το adc  αν και δεν εχουμε παιξει ακομα . προσωπικα δεν κοιταζω ουτε τι rank-elo-division αρκει να εχουμε ενα θετικο κλιμα και να παιζουμε για πλακα  . η ομαδα ειναι στον eune server  και το το ονομα μου ειναι  Oración Seis . οποιος θελει παμε ορισμενα παιχνιδια να δουμε πως θα τα παμε με οσουν ενδιαφερονται  . οσο για αυτους που κοιτάζουν τι ελο θα ειμαι  , να πω να μην σας βαζω σε κόπο  . παιζω λολ απο σεαζον 2 προς το τελος . τα τελευτεα σεαζον 4 + 5 με εβγαλε βρονζε αλλα το αφησα εκει δεν έπαιζα ουτε το συνέχισα . εκανα lvl up  τους αλλους λογαργιασμους μου . παιζω λολ περιπου 4 χρονια και η θεσεις  που μου αρεσουν ειναι ζουγκλα και σαπορτ . αυτα τα αλλα τα λεμε απο το τσατ οποιος θελει  :-D  :P  :lol:  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...