Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά από τα καλύτερα δωρεάν παιχνίδια που έχω παίξει και αρκετά εθιστικό.

 

Κάντε με add αν θέλετε να παίξουμε κανά παιχνιδάκι μαζί.

diafana name

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω παιζω μονο με master yi και σε πολλους δεν αρεσει αυτο με λενε noob.

δε καταλαβαινω για ποιο λογο αφου ο Yi ειναι ο καλυτερος για back door απο εκει που δε το περιμενουν.

Αν αναψω το ulti πεφτει ενας πυργος σε 5 sec, ποιος αλλος char το κανει αυτο;

 

Και να μην αναφερω οτι απο το 11 lvl και μετα ριχνω μονος μου πυργο και inhibitor σε ελαχιστα δευτερολεπτα. Οι casters δε τα κανουν αυτα ουτε τα τανκς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ που παίζω εδώ και μερικές βδομάδες και είμαι χαμηλό level ακόμα όλο leavers συναντάω.Στα περισσότερα παιχνίδια δλδ έχω leaver.Ή είμαι εγώ γκαντέμης η θα πρεπέ να λεγόταν League of Leavers ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι είναι πολύ διασκεδαστικό.

ο client όμως είναι για πολλές φάπες.

 

το είδα, μου άρεσε, το αγόρασα.

για καμια βδομάδα, έπαιζα με φίλους και όλα ήταν καλά.

σε κάποια φάση όμως το account μου δεν μπορούσε με τίποτα να συνδεθεί στο PVP.net chat service με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δω κανέναν, ούτε προφανώς να με δουν. Παιχνίδια όμως έπαιζα κανονικά!!!!!

Άλλα account στο ίδιο pc δεν είχαν πρόβλημα. Επίσης το account μου εμφάνιζε το ίδιο πρόβλημα σε κάθε Pc που δοκίμασα... για κάποιο λόγο είχαν "αποσυνδέσει" το ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ μου λογαριασμό από το chat! έχω στείλει άπειρα mails και με έχουν γραμμένο κανονικά. Το μόνο που τελικά μπόρεσα να κάνω έίναι να ανοίξω ένα δωρεάν λογαριασμό και να παίζω από εκεί. Αλλά χάνω τα πλεονεκτήματα του παιχνιδιού (για αρχή όλους σχεδόν τους ήρωες εκτός από τους 10 που αφήνει κάθε βδομάδα) και είμαι πολύ σπασμένος

 

τουλάχιστον παίζω, έστω και με trial λογαριασμό...

 

το φελέκι μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το παιχνίδι το είχε η GOA στην Ευρώπη και είχε αρκετά προβλήματα.Από χθες γίνεται μεταφορά εξολοκλήρου στην RIOT και σε server της RIOT που έχει το game στην Αμερική και λογικά θα μειωθούν τα προβλήματα.3 μερούλες υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα είναι χαζό!

δεν είναι ούτε ο client το πρόβλημα! μόνη λύση να είναι ο σερβερ, και μόλις γίνει η αλλαγή να ξεμπουκώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Join tournament on www.gamebattles.gr

 

 

League of Legends - 1v1 Tournament

5newchamps.jpg

ΕΠΑΘΛΟ

E-Shop Link

(PER.500726) CREATIVE FATAL1TY GAMING HEADSET

CREATIVE FATAL1TY GAMING HEADSET

Νεα ακουστικά με το όνομα και την αξιοπιστία της Creative. Τα Creative Fatal1ty προσφέρουν άνεση στον χρήστη και υψηλή ποιότητα επικοινωνίας. Ιδανικό για χρήστες με κύρια ενασχόληση τα παιχνίδια.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

Ακουστικών:

Tύπος Ακουστικών: 40mm Neodymium Magnet.

Συχνότητα Απόκρισης: 20Hz ~ 20kHz.

Impendance: 32 ohms.

Ευαισθησία: 105dB/mW.

Μικροφώνου:

Tύπος Μικροφώνου: Noise-Canceling Condenser.

Συχνότητα Απόκρισης: 100Hz ~ 18kHz.

Impendance: < 2.2kohms.

Ευαισθησία: -39dBV/Pa.

Επιπλέον Χαρακτηριστικά:

Σύνδεση: 3,5mm jack επίχρυσο.

Μήκος καλωδίου: 2.5m OFC(Oxygen-Free Copper) καλώδιο.

Βάρος: 200g.

Εγγύηση: 1 χρόνος. DOA 7 ημερών

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ

Για να δηλώσει κάποιος συμμετοχή πρέπει να συμπληρώσει την πιο κάτω form και να την postarei στο board του τουρνουά.

League of Legends Nickname:

Αν έχετε msn / xfire:

1on1 Map : Twisted Treeline

Season : Winter or Summer

Teamsize : 1

Gametyp : Blindpick

Τα παιχνίδια θα γίνουν απλά. Ο κάθε παίκτης θα κάνει add τον αντίπαλό του στον client του League of Legends. Αυτό μπορείτε να το κάνετε εύκολα πατόντας κάτω αριστερά την εικόνα για να δείτε τους friends σας και ακολούθως να κάνετε add τον αντίπαλο σας, η όποιον εσείς θέλετε!

Όσον αφορά συμμετοχές θα υπάρχουν 32 ανοικτές θέσεις οι οποιές ανάλογα με το activity θα μειωθούν η θα αυξηθούν.

Οι αγώνες θα ειναι Knock Out και κάθε γύρος θα διαρκεί μια βδομάδα στην διάρκεια της οποίας πρέπει να παίξετε όσα παιχνίδια χρειαστεί με τον αντίπαλόσας ώστε να φτάσει ένας από τους 2 τις 2 νίκες.

Αφού βρεθείτε online θα κάνετε games μέχρι ο ένας από τους 2 να φτάσει τις 2 νίκες. Ο νικητής θα γράψει το αποτέλεσμα στα σχόλια του τουρνουά. Παρακαλώ να έχετε screenshots από τους αγώνες σας ώστε να μην υπάρξουν προβλήματα του τύπου : Και οι 2 παίκτες να ισχυρίζονται πως κέρδισαν.

Σε αυτή την περίπτωση και οι 2 παίκτες θα αποκληστούν ή θα επαναλάβουν τα παιχνίδια τους πάντα στο χρόνικο πλαίσιο.

Σε περίπρωση που δεν γίνουν τα απαιτούμενα παιχνίδια εντός του χρονικού πλαισίου που δίνετε στους παίκτες τότε περνάει αυτός που προσπάθησε περισσότερο να κάνει τα games (Αυτό θα φανεί από comments του που θα γίνουν στο tournament board η pm που θα στείλει στον αντίπαλό του).

Σε περίπτωση που κάποιος χάσει την σύνδεση του κατά την διάρκεια της αναμέτρησης τότε το παιχνίδι θα επαναλαμβάνετε μόνο όταν δεν έχει ξεπεράσει τα 5 λεπτά ή αν και οι 2 παίκτες συμφωνούν να το επαναλάβουν.

Εαν κάποιος χάσει την σύνδεσή του μέτά τα πρώτα 5 λεπτά αγώνα τότε ο αντίπαλος του θα πέρνει admin win. (Παρακαλώ να έχετε screenshots και σε αυτή την περίπτωση).

LEAGUE OF LEGENDS

Το League of Legends παιδιά είναι ένα free to play online παιχνίδι το οποίο θυμίζει πολύ DOTA. Όσοι δεν το έχετε και θέλετε να συμμετέχετε στο τουρνουά δεν έχετε παρά να το κατευάσετε από το παρακάτω link: DOWNLOADΒεβαιωθήτε ότι θα κατευάσετε τον Ερωπαϊκό client. Η επιλογή γίνετε στην αρχή πριν πάτε για Download από το Languages and Operating Systems.

Σε περίπτωση που έχετε κάποια απορία σχετικά με το τουρνουά χρησιμοποιήστε τον πιο κάτω Link για να εκφραστήτε στο σχετικό Thread : LINK

Enjoy and Have Fun!:P

 

Βιαστείτε παίδες. Οι εγγραές κλείνουν 1 Ιουλίου ώρα 23:30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πάρα πολύ ωραίο, αλλά έχω μια απορία δεν υποστηρίζει paysafe card για τα riot point? Πως γίνεται κάποιος που δεν έχει mastercard ή visa να αγοράσει riot points?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι τι λεει ρε παιδια? Μου τα εχει πρηξει ενας φιλος μου που παιζει απο τα Χριστουγεννα και ολο του λεω οτι θα το σκεφτω. Για να πω και την αληθεια βρβαια το dota δεν με εντυπωσιασε και πολυ και μαλλον κατι παρομοιο δεν ειναι και αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρχησα και εγω και μπορω να πω οτι μου εχει αφησει πολυ καλες εντυπωσεις...

Το παιχνιδι ειναι για οσους σκεφτονται να ξεκινησουν dota,ειναι πιο ευκολο,σου εχει σε καθε παικτη τα reccomnded items,τα βασικα skills ενος παιχτη ειναι σε 4 κουμπια (qwer)και γενικα ειναι πολυ ωραιο...

Ως τωρα λιγα ματς που εχω παιξει ο αγαπημενος μου char ειναι η tristina (κοβει αβερτα :P)

Αμα θελετε να με κανετε add εχω το ιδιο username ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...