Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.twitch.tv/deluminator21

 

Οποιος θελει βλεπει.. παιζω promotion series για Silver II

lol εσύ είσαι ο deluminator21? σε έχω τόσο καιρό στην friendlist μου(ουτε που ξέρω απο που :P )

 

πάμε κανα ranked(να μάθω ;) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδιά αγώρασα το renekton για να τον μάθω(solo top) γιατί χρειάζομαι εναλακτηκό τοπ όταν δεν μπορώ να παίξω irelia.

μπορείτε να μου προτείνεται με τι masteries/runes είναι ιδανικότερα/αποτελεσματικότερα με τον renekton?

έχω δεί πολλά builds μέχρι τώρα αλλά οι απόψεις διαφέρουν,δεν βρήκα κανένα κοινό build.

εσείς απο την επειρία σας τι προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αγώρασα το renekton για να τον μάθω(solo top) γιατί χρειάζομαι εναλακτηκό τοπ όταν δεν μπορώ να παίξω irelia.

μπορείτε να μου προτείνεται με τι masteries/runes είναι ιδανικότερα/αποτελεσματικότερα με τον renekton?

έχω δεί πολλά builds μέχρι τώρα αλλά οι απόψεις διαφέρουν,δεν βρήκα κανένα κοινό build.

εσείς απο την επειρία σας τι προτείνετε?

 Του Voyboy πριν το health meta http://www.lolpro.com/guides/renekton/76-renekton-build-guide-top-lane-by-voyboy

 

Ενος αλλου τυπου πιο ανανεωμενο http://www.solomid.net/guides.php?g=44427-allorim-renekton-build-guide

 

Γενικα πλεον Sunfire , Warmogs , Black Cleaver και δεν νομιζω οτι θες κατι παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορεις να ξερεις με τι masteries θα παιξεις πριν παιξεις...

θα δεις τι εχεις απεναντι σου , θα δεις τι χρειαζεται το team και θα παιξεις αναλογα.

μπορει να θες 21/9 μπορει και 9/21 , μπορει να θες MR αντι για armor....βλεπεις και κρινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορεις να ξερεις με τι masteries θα παιξεις πριν παιξεις...

θα δεις τι εχεις απεναντι σου , θα δεις τι χρειαζεται το team και θα παιξεις αναλογα.

μπορει να θες 21/9 μπορει και 9/21 , μπορει να θες MR αντι για armor....βλεπεις και κρινεις.

ναι συγνώμη δεν το έθεσα σωστά, μιλάω οταν παίζω απέναντι σε darius/garen/jayce κλπ

δυσκολα top δλδ.

κανα videaki να δώ το playstyle και γενικά τακτικές τρόπος παιξίματος,αντιδράσεις σε διάφορες καταστάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moλις παρατηρησα πως εχασα την κορδελα του honor για καποιο λογο καθως και το πλαισιο γυρω απο το ονομα μου κατα την διαρκεια του summoning.Σκεφτηκα για καποια τιμωρια αλλα ειδα οτι τα honors στο προφιλ μου δεν εχουν πειραχτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Moλις παρατηρησα πως εχασα την κορδελα του honor για καποιο λογο καθως και το πλαισιο γυρω απο το ονομα μου κατα την διαρκεια του summoning.Σκεφτηκα για καποια τιμωρια αλλα ειδα οτι τα honors στο προφιλ μου δεν εχουν πειραχτει.

 

Αποκλειεται να εχασες το πλαισιο/κορνιζα.. αυτο ειναι το "βραβειο" για την θεση σου στην Season 2.. εγω πχ εχω ενα ασημενιο πλαισιο στο loading screen.

 

Οσο για τα Honor badges, και εμενα μου εχει φυγει χωρις να πειραχθει ο αριθμος τους στο προφιλ μου.. ειναι επειδη δεν σε κανουν honor με τον ιδιο αριθμο οπως παλιοτερα.. αν φας ban για κατι (πχ εβριζες) θα σου μηδενιστουν κιολας.

 

 

Α.. ωπα.. αν ησουν bronze στη Season 2, δεν παιρνεις καποιο πλαισιο/κορνιζα.. απλα αυτο που ειχες ηταν πακετο με το honor, ενα καπως τετραγωνισμενο λες.. λογικο να σου εφυγε μαζι με το badge

 

14599426.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειεται να εχασες το πλαισιο/κορνιζα.. αυτο ειναι το "βραβειο" για την θεση σου στην Season 2.. εγω πχ εχω ενα ασημενιο πλαισιο στο loading screen.

 

Οσο για τα Honor badges, και εμενα μου εχει φυγει χωρις να πειραχθει ο αριθμος τους στο προφιλ μου.. ειναι επειδη δεν σε κανουν honor με τον ιδιο αριθμο οπως παλιοτερα.. αν φας ban για κατι (πχ εβριζες) θα σου μηδενιστουν κιολας.

 

 

Α.. ωπα.. αν ησουν bronze στη Season 2, δεν παιρνεις καποιο πλαισιο/κορνιζα.. απλα αυτο που ειχες ηταν πακετο με το honor, ενα καπως τετραγωνισμενο λες.. λογικο να σου εφυγε μαζι με το badge

 

14599426.jpg

 

Σεζον 2 ειχα παιξει ranked και ειχα το πλαισιο οπως στην φωτο που εβαλες.Γιατι να το χασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί κανείς να μου δώσει κανένα tip για τον Varus κυρίως στο early game? κυρίως για το survivability του! Για Start items τι προτείνετε? κυρίως dorans βγάζω για αρχή, ύστερα infinity μετά phadom, bloodthirster κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ για το honor, έγιναν κάποιες αλλαγές

Source.png Πηγή: http://euw.leagueoflegends.com/news/tweaks-honor-initiative">http://euw.leagueoflegends.com/news/tweaks-honor-initiative

 

Καλα χαιρετισματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεζον 2 ειχα παιξει ranked και ειχα το πλαισιο οπως στην φωτο που εβαλες.Γιατι να το χασω?

 

Αυτο το πλαισιο παει πακετο με το badge (το εμβλημα πανω αριστερα).. αν χασεις το badge χανεις και το πλαισιο..

Οι silver και πανω, εχουν ειδικο πλαισιο (ασημι,χρυσο κλπ) ανεξαρτητο του badge..

 

Το badge το εχασες επειδη δεν συνεχισαν οι αντιπαλοι να σε κανουν honor.. και εγω το εχω χασει, πλεον δεν κανει honor κανεις,, δεν πειραζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το πλαισιο παει πακετο με το badge (το εμβλημα πανω αριστερα).. αν χασεις το badge χανεις και το πλαισιο..

Οι silver και πανω, εχουν ειδικο πλαισιο (ασημι,χρυσο κλπ) ανεξαρτητο του badge..

 

Το badge το εχασες επειδη δεν συνεχισαν οι αντιπαλοι να σε κανουν honor.. και εγω το εχω χασει, πλεον δεν κανει honor κανεις,, δεν πειραζει

 

Koμπλε τοτε.Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol εσύ είσαι ο deluminator21? σε έχω τόσο καιρό στην friendlist μου(ουτε που ξέρω απο που :P )

 

πάμε κανα ranked(να μάθω ;) )

Καλα δεν ειμαι και εγω κανενας pro, ενας μετριος παιχτης με ενα μετριο pc ειμαι :P Απλα το Stream το εκανα γιατι εχω χρονο αυτο τον καιρο και για να δειξω πως πραγματικα ειναι τα πραγματα στο Silver και ποση προσπαθεια πρεπει να καταβαλει ενας παιχτης σαν και εμενα για να ανεβει gold πχ.. γνωμη μου αξιζω 1500-1600, δεν μπορω ομως να κανω carry ενα game μονος μου..

 

Τεσπα οποιος θελει ας με κανει add (deluminator 21) και οποτε θελει ας ριχνει καμια ματια στο Stream στην υπογραφη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...