Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσφερω δωρεαν μαθηματα για νικη στα low elo.

 

Βάλε stream μόλις τελείωσα το walking dead επεισόδιο και βαριέμαι, να πούμε κ καμιά μαλακία στο chat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα τωρα που το σκεφτομαι μπορω να το κανω με 3 Steps.

1. Pick κατι σε ad bruiser οπως xin-jarvan-vi κλπ.

2. Παρε καθε ευκαιρια που εχεις για farm.

3. Φτιαξε brutalizer-sunfire-warmogs-cleaver.

Μετα απλα πας ευθεια.

 

Αlso watch the stream.

 

Και τελος οποιος θελει να παιξουμε games bring it.

Btw, με εκνευριζει απιστευτα να με ρωτανε για συμβουλες και μετα να μη με ακουνε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε Zah χώσε ένα stream τώρα, ένα game μόνο μωρέ να σε δούνε τα παιδιά που θέλουν, insomnia exclusive :P μόλις έστριψα και τσιγαρόνι, να trashtalkάρουμε και τους ανάπηρους στο team, rage φάση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε zah πές μου το ign σου να σε κάνω add(eune)

αύριο το απόγευμα-βραδάκι έχεις χρόνο να μπούμε ενα game παρέα?( έστω και custom :P)

ποιό πολύ για εμπειρία,συμβουλές κλπ.

αν έχεις τον χρόνο πες μου,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει περιπτωση να με δεις να trashtalkαρω σε stream, ever.

Bεβαια αυτο σημαινει οτι καντηλιαζω ανηλεως οταν παιζω με φιλους για να βγαλω το αχτι μου αλλα και παλι

ποτε rage απλα τα λεω για να εκτονωθω.

 

Κανε με add Soul Zahariel ειναι το ign, αλλα πες μου ποιος εισαι.

 

Και τελος, να ξερετε κατι. Ο περισσοτερος κοσμος ολο λεει ναι, θελω να βελτιωθω αλλα περιμενει να του ερθει η θεια φωτιση, λες και αν παιζει μαζι μου θα γινει κατι μαγικο και θα μαθει. Δεν ειναι ετσι.

Θα μαθει πραγματα σιγουρα αλλα, ποσοι απο σας εχουν μπει σε ενα custom και κανανε last hitting practice μεχρι να μη χανουν κανενα minion; Ποσοι εχετε το dedication.

Απ οσους το εχω δωσει το τιπ αυτο, μονο 2 το εκαναν. Και ηταν και οι δυο κοπελες. Go figure, male pride

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν ειμαι και εγω κανενας pro, ενας μετριος παιχτης με ενα μετριο pc ειμαι :P Απλα το Stream το εκανα γιατι εχω χρονο αυτο τον καιρο και για να δειξω πως πραγματικα ειναι τα πραγματα στο Silver και ποση προσπαθεια πρεπει να καταβαλει ενας παιχτης σαν και εμενα για να ανεβει gold πχ.. γνωμη μου αξιζω 1500-1600, δεν μπορω ομως να κανω carry ενα game μονος μου..

 

Τεσπα οποιος θελει ας με κανει add (deluminator 21) και οποτε θελει ας ριχνει καμια ματια στο Stream στην υπογραφη μου.

 

Με αυτα που ειδα στο stream το ξεχνας το 1500-1600 

Δεν γνωριζεις βασικα πραγματα , δεν στο λεω κακοπροαιρετα 

Πχ , δεν υπαρχει jungler πλεον να ξεκιναει με cloth 5 στην S3

Δεν ξεκινας απευθειας μπλε χωρις ουτε να βαλεις 2-3 saplings κατω

Δεν κανεις tower dive στο lvl 3 με 200 hp χωρις wave 

 

Και φυσικα δεν φτιαχνεις Rylais που αν δεν ηταν ο Θεμης θα το ειχες ηδη φτιαξει :P

 

@Zahariel Την χανεις την κορδελα μετα απο τις αλλαγες αν δεν εχεις το αναλογο threshold και παιζεις μεχρι να την ξαναπαρεις

 

@Manos112 Το Vamp Scepter ειναι το μονο που θα χρειαστεις για sustain , το IE το ξεχνας ως πρωτο item εκτος αν εισαι ΠΟΛΥ μπροστα . Κανεις BT rush πλεον και τσιμπα ενα statik shiv που ειναι καλυτερο του PD σε early/mid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτα που ειδα στο stream το ξεχνας το 1500-1600 

Δεν γνωριζεις βασικα πραγματα , δεν στο λεω κακοπροαιρετα 

Πχ , δεν υπαρχει jungler πλεον να ξεκιναει με cloth 5 στην S3

Δεν ξεκινας απευθειας μπλε χωρις ουτε να βαλεις 2-3 saplings κατω

Δεν κανεις tower dive στο lvl 3 με 200 hp χωρις wave 

 

Και φυσικα δεν φτιαχνεις Rylais που αν δεν ηταν ο Θεμης θα το ειχες ηδη φτιαξει :P

 

@Zahariel Την χανεις την κορδελα μετα απο τις αλλαγες αν δεν εχεις το αναλογο threshold και παιζεις μεχρι να την ξαναπαρεις

 

@Manos112 Το Vamp Scepter ειναι το μονο που θα χρειαστεις για sustain , το IE το ξεχνας ως πρωτο item εκτος αν εισαι ΠΟΛΥ μπροστα . Κανεις BT rush πλεον και τσιμπα ενα statik shiv που ειναι καλυτερο του PD σε early/mid

Χαχα απλα μαοκαι δεν ξερω καθολου.. και γενικα jungle δεν παιζω,, αφου ειδες ρωταγα τι item να βγαλω..

http://www.lolking.net/summoner/eune/26600064#ranked-stats δες και θα καταλαβεις..δεν εχω πανω απο 20 παιχνιδια Jungle.. σταματησα να παιζω γιατι ολοι rageαρουν κλπ.. καταλαβαινω το επιπεδο μου, και ο μονος λογος που δεν ειμαι για παραπανω ελο ειναι επειδη δεν μπορω να παιξω μεγαλη γκαμα champion.. περιοριζομαι στο Mid, support, adc.. με καλα ποσοστα ομως, και σε θεματα wards, farm, ganking, positioning και συνεργασιας ειμαι πολυ καλος πιστευω.. αν δεις εχω κατι τραγικα ποσοστα renekton top κλπ.. απλα το θεμα ειναι οτι οι μισοι high elo παιχτες, εχουν ανεβει με 1-2 μονο champions, και στην πορεια φυσικα εχουν τον χρονο , την ορεξη και το επιπεδο πλεον να βελτιωθουν..

 

 

Βάλτο bordeless windowed btw

Πώς? Το lol το εχω σε παραθυρο στο stream επειδη εκανε ενα flickering στην εικονα,, υπαρχει τροπος να μην φαινονται τα περιθώρια του παραθυρου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...