Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμενα γενικα με αυτο το συστημα μου φαινεται πιο ευκολο να ανεβω.. απλα ισως πιο χρονοβορο λογω των Promotion Series (πχ πριν ανεβω Silver 2 ειχα μπει 3 φορες promotion series και εχανα απο afk κλπ)

 

Αλλα αυτη η διαδικασια επειδη μ.ο νικουσα 4 games και εχανα 1, μου εδινε περισσοτερα LP απο οτι οταν εχανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα γενικα με αυτο το συστημα μου φαινεται πιο ευκολο να ανεβω.. απλα ισως πιο χρονοβορο λογω των Promotion Series (πχ πριν ανεβω Silver 2 ειχα μπει 3 φορες promotion series και εχανα απο afk κλπ)

 

Αλλα αυτη η διαδικασια επειδη μ.ο νικουσα 4 games και εχανα 1, μου εδινε περισσοτερα LP απο οτι οταν εχανα

συμφωνώ και εγώ οτι είναι πολύ χρονοβόρο, ίσως αμα έπερνες promote οταν μάζευες 100 LP να ήταν καλύτερα χωρίς να χρειάζεται να κάνεις 2/3 win

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιογιό η σημερινή μέρα, όλο tryhard που λέει κι ο Κλάιν.

 

Νίκη και πρόσβαση στα promotion series, ήττα λόγω κακού teamplay (και σα να μην έφτανε αυτό ένας Xin top έκανε τον Cho μου την καρα#@$#@%#@ρα του, αίσχος ντροπή και όνειδος), νίκη, ήττα με ομάδα που ΟΛΟΙ ήταν 0-4 / 0-5 στο 15 με εξαίρεση εμένα, ήττα που με βρήκε Pantheon μέση εναντίον Galio (τα έκανα σκατά) και χάθηκε λόγω κακού teamplay πάλι, χάνεται το promotion, κι άλλη ήττα σε προσπάθεια να φτάσω τους 90+ LP, νίκη για να καταλήξω στους 78 - εκεί που ήμουν στην αρχή της ημέρας.

 

Το χειρότερο, ούτε εγώ έπαιξα ιδιαίτερα καλά ούτε τα παιχνίδια, με εξαίρεση 1 - 2 ήταν διασκεδαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους και ολες, ειμαι ο Βαγγέλης και βρεθηκα εδω επειδη βλεπω πως εχετε "δυνατο" thread για το LOL οποτε ειπα να κανω εγγραφη.

 

Το καψιμο ξεκινησε απο την Closed beta, καπου στον Σεπτεβριο του 2009 οταν το τοτε ετερον μου ημισυ εγινε παρελθον. :lol:

(Ρουφιαναααααα)

 

Με internet trolls και τα συναφη, την παλευω απο το 2002 επομενως δεν σκαω ιδιαιτερα για το ηδη τελειωμενο πλεον community των περισσοτερων multiplayer online games... οποτε δε θα γκρινιαξω για την κατασταση που ολοι ξερουμε.

 

Εχω accounts διαφορων level και east, west, us και παιζω με το Main account μου μερικα casual normal games καθε εβδομαδα οταν εχω χρονο...

 

 

Αυτα και καλη μας δυναμη... :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Miss Fortune
  • Graves
  • Caitlyn
  • Corki
  • Varus
  • Ashe
  • Kog'Maw
  • Tristana
  • Kayle
  • Twitch
  • Ezreal
  • Sivir

 

 

Ποιο από τα παραπάνω adc θεωρείται το καλύτερο? (με καλό support πάντα)

 Ξέρω πως δεν υπάρχει κανένα που να είναι καλό σε όλες τις φάσεις του game (early/mid/late) αλλά ποιο π.χ. είναι πολύ καλό στο poke, dmg output κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  • Miss Fortune
  • Graves
  • Caitlyn
  • Corki
  • Varus
  • Ashe
  • Kog'Maw
  • Tristana
  • Kayle
  • Twitch
  • Ezreal
  • Sivir

 

 

Ποιο από τα παραπάνω adc θεωρείται το καλύτερο? (με καλό support πάντα)

 Ξέρω πως δεν υπάρχει κανένα που να είναι καλό σε όλες τις φάσεις του game (early/mid/late) αλλά ποιο π.χ. είναι πολύ καλό στο poke, dmg output κλπ?

 

Ezreal (Ακόμα και με τα πρόσφατα nerfs είναι από τα πιο viable adc λόγω mobility/poke)

MF (Μαζί με έναν lockdown hero (Sona/Amumu) για να είναι effective η ulti της)

Cait (Με Nunu/Lulu για offensive early play και quick tower push)

Graves (σταθερή αξία, all-round για πολλά comps/strategies)

Kog'Maw (Hypper-Carry για να κάνει destroy τα enemy tanky comps)

Ashe (Μόνο με protection team λόγω κακού mobility και comps που ωφελούνται από την global stun ulti της)

 

Για τον twitch είμαι διχασμένος και γι' αυτό δεν κάνω αναφορά.

 

Τα υπόλοιπα δεν τα θεωρώ competitive adc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...