Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν φταίνε οι παίχτες πάντα... αλλά τα γνωστά bugs... Τώρα τελευταία και σε μένα στο άκυρο μερικές φορές μου βγαίνει μετά το champion select "unable to connect to server". Και κλείνει το lol. Κάνοντας restart τον client συνήθως φτιάχνει. Αν και σήμερα έφτιαξε μετα απο 3 restart σε ένα game. 

Αν ναι,και σε εσενα ειχαν revive και clartiy?Και ελεγαν I troll sto matchmaking?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

δηλαδη οταν εισαι bronze μπορει να σε κανει matchup με οτιδηποτε? τοτε τι νοημα εχει?

 

 

Σε βάζει με άτομα που έχετε το ίδιο περίπου win/lose ratio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μέχρι να δεις κάποιον να κάνει activate το ghostblade στα μούτρα σου. Βαριά υποτιμημένο αντικείμενο αλλά δε βαριέσαι. Άστο σε μας τους μύστες. :P

Παλιότερα που έπαιζα συνέχεια tristana το δούλευα αρκετά.Πολλοί έκραζαν μόλις το έπαιρνα βέβαια, αλλά τους έγραφα στο μπεκ γιατί πραγματικά έκανε καλή δουλειά.Με ένα ie,dancer και αυτό βάραγες πολύ καλά critical και αν έκανες καν' αστείο και ενεργοποιούσες q και ghostblade μοίραζες πόνο αδυσώπητο πριν ο άλλος να καταλάβει τι γινόταν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εσεις που παιζετε σε east η σε west server. Σκεφτομουν καποια στιγμη να μαζευτουμε στο LOL τα ατομα απο εδω και να παιζαμε κανα 5v5 cystom ετσι για πλακα. Τι λετε?
 

Χωρια που θα βοηθηθουμε εμεις οι πιο ασχετοι απο τους προ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι στο loading screen ξεκιναει παιχνιδι , με soraka top και εναν pantheon support επειδη το ειπε πρωτος και το προλαβε και δε παει top.

να το κανω carry?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι στο loading screen ξεκιναει παιχνιδι , με soraka top και εναν pantheon support επειδη το ειπε πρωτος και το προλαβε και δε παει top.

να το κανω carry?

 

why not??? 

:P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε χαλαει η στανια του pantheon για support skill?Σαν να εχεις εναν taric ειναι αλλα που να κανει damage.Το οτι η soraka μπορει να feedarei στο τοπ ειναι αλλο θεμα.Πες της να παιξει care κατω απο το turrer και βοηθηστε την.

 

Y.γ Ακομα εχω προβλημα με τα fps.Εχεις καποιος αλλος το ιδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε χαλαει η στανια του pantheon για support skill?Σαν να εχεις εναν taric ειναι αλλα που να κανει damage.Το οτι η soraka μπορει να feedarei στο τοπ ειναι αλλο θεμα.Πες της να παιξει care κατω απο το turrer και βοηθηστε την.

τελικα νικησαμε επειδη οι αντιπαλοι ειχαν 1 afk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το support team,μιλαμε σε ανθρωπους η με bot? Πραγματικα εχω απογοητευτει με το ελληνικο support.

Μου κλεψανε ενα acc,στελνω mail με την ωρα κλοπης,την ημερα κλοπης,τον τροπο κλοπης,το πιθανο email(απο τα 3 που εχω) και επισης το Unique Transaction ID απο αγορα που εχω κανει μεσω paypal καθως και την ημερομηνια αγορας και το ποσο.

 

Στο email αναφερε και το main acc μου και μου στελνει απαντηση μετα απο 3 μερες πως μπερδευτηκε και δεν καταλαβε για πιο acc του λεω.Ενω εχω συμπληρωσει στην φορμα σε ποιο acc εχω το προβλημα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys μπορείτε να φτιάξετε account στο LoL-Replay? Εγώ προσπαθώ και από το πρόγραμμα και μέσω chrome και μου λέει πως:

1. Το e-mail που βάζω χρησιμοποιείται ήδη
2. Το ίδιο αυτό e-mail δεν έχει χρησιμοποιηθεί για να φτιαχτεί λογαριασμός (όταν πατάω ότι ξέχασα τον κωδικό μου)

images?q=tbn:ANd9GcSK6TOGFZ5HnRZB2iDI4EVOVBnvCMHWT66FopICfwN1O1_NkHQEug

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθησα τωρα το βραδακι λιγο να χαλαρωσω 1-2 games.. 1ο queue, 1st pick karma mid λεει με clarity και smite.. κλειδωνει και λεει θα τρολλαρω επειδη αυτο το account ειναι του αδερφου μου, σας παρακαλω καντε με report μετα, θα παω afk..

 

Καληνυχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθησα τωρα το βραδακι λιγο να χαλαρωσω 1-2 games.. 1ο queue, 1st pick karma mid λεει με clarity και smite.. κλειδωνει και λεει θα τρολλαρω επειδη αυτο το account ειναι του αδερφου μου, σας παρακαλω καντε με report μετα, θα παω afk..

 

Καληνυχτα.

Eγω παντως αν ημουν αδερφος του παιζει να του εσπαγα τα μουτσουνια!!! :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...