Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η συζητηση διεξαγοταν πολιτισμενα, μεχρι που το παιδι με το ονομα GameWorld εκανε επιθετικα σχολια προς τα μελη εδω.

Οσον αφορα τους οδηγους σου αυτο που αναφερθηκε ηταν οτι υπαρχουν πιο αποτελεσματικα builds απο αυτα που δινεις και οτι σε προηγουμενα guides ισχυε το ιδιο.

Αυτο σε απαντηση στο post του vasili που το παρουσιασε ως ενα "παρα πολυ καλο guide" και εγινε χαβαλες πανω σε καποια σημεια φανηκαν αστεια.

Οποτε φανταζομαι καταληγει στο: Οκ καλη φαση το guide σου, αν αυτα προτεινεις, καλως. Αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις και μας σωνει και καλα να το δεχτουμε (προς τους κυριους vasilis και gameworld)

 

YΓ: Οσον αφορα τα σβησμενα comments δεν μπορω παρα να πιστεψω τα παιδια. Μπορει μεν να μη το εκανες εσυ αλλα καποιος το εκανε :)

 

 

Off-topic :)
Σχετικά με τα σχόλια στο GameWorld 
Επειδή έχετε αμφιβολίες για τα σχόλια που αφήνουν οι φίλοι του Zahariel ορίστε 3 screenshots που θα σας πείσουν για το επίπεδο των σχολίων και γιατί τα διαγράφουμε οι moderators
 
sokratis1000.jpg
452zp.jpg
562qkr.jpg
 
 
 

 

Επεξ/σία από vasiliskamagr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eνοχλεισαι εσυ για το αν ειναι λαθος η οχι ενα αρθρο αλλου συντακτη?

Και μαλιστα ενω ειστε φαουλ και εχετε σβησει post σε Facebook και site ταυτογχρονα?

 

Δεν νομιζω Τακη οποτε αραχτε λιγο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όλα αυτά επειδή έχουμε 1αν λογαριασμό που μπαίνει μόνον για να postarei τα βίντεο που είναι για κλάματα με την παρουσίαση των χαρακτήρων, εναν 2ο λογαριασμό που μπαίνει για να postarei στο 1/2 των post του ένα guide που είναι για κλάματα από τον 1ο που postare το βίντεο για κλάματα, έναν 3ο λογαριασμό που παίρνει το μέρος των άλλων 2 και έναν 4ο λογαριασμό όπου είναι η "συντάκτρια" του εν λόγω guide (βλέπε λογαριασμός Νο2) όπου προσπαθεί κάπως να πάρει θέση. 

 

και ρωτάω και λέω.... ήρθατε σε ένα καθημερινό community να κάνετε διαφήμιση το παιχνίδι / το site / την φωνή σας/ οτιδήποτε, βλέπετε ότι 1-2-3 video πέρασαν με λίγο trollarisma και μπήκαν στο ράφι, ένα από αυτά όμως δέχετε κριτικής για αυτά που λέτε κάνετε

 

και η ερώτηση: Γιατί δεν κάνετε τις πάπιες να ξεχαστεί το θέμα και να συνεχιστεί το topic όπως πριν από εσάς και το συνεχίζετε? Ακόμα και να έχετε δίκιο 100% είστε 4 against the world, δεν έχετε και πολλές ελπίδες να βγάλετε άκρη άρα κόφτε τις μπιχτές IMO και τις εξυπνάδες και αφήστε μας να συνεχίσουμε να λέμε τα δικά μας πριν από εσας. ευχαριστώ 

 

όπου λογαριασμός = account 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε ένας εξαιρετικός οδηγός για τον Zac τον χρησιμοποίησα και πραγματικά έκανα παπάδες.

League of Legends: Δε σου κάνω τον άγιο

Δεν με νοιάζει τι λες φίλε αλλά προφανώς έχεις κάποιο θέμα. Τα guides της Χριστιάνας για το LoL είναι τα καλύτερα.

Αν ενοχλείσαι με την κριτική και το χιούμορ... εμείς τι να πούμε για τη νοημοσύνη και την αισθητική μας;
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1cd67v/elo_hellsupport_experiment_placement_to_platinum/

 

Μιας και το elo hell είναι πιο hot θέμα από την Χριστιάνα και το συγκεκριμένο project μου φάνηκε ενδιαφέρον, είπα να το παραθέσω για όσους ενδιαφέρονται πραγματικά να ανέβουν.

 

Ξεκινάει τώρα αλλά είμαι σίγουρος ότι όσα έχουν γραφτεί κατά καιρούς εδώ μέσα θα είναι πιο εύκολα αντιληπτά οπτικά στο streaming + ο τύπος θα ανέβει μόνο με support, οπότε θα καταρριφθεί και ο μύθος ότι το support δεν κάνει carry!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και να έχετε δίκιο 100% είστε 4 against the world, δεν έχετε και πολλές ελπίδες να βγάλετε άκρη άρα κόφτε τις μπιχτές IMO και τις εξυπνάδες και αφήστε μας να συνεχίσουμε να λέμε τα δικά μας πριν από εσας. ευχαριστώ

Οχι Paulara, το οτι ειναι 4 και εχουν τις ιδιες αποψεις, δεν σημαινει οτι επειδη ειμαστε περισσοτεροι,

καλυτερα να τα παρατησουν και να μην κανουν τον κοπο...

Αυτο ειναι λογικη "15 χρονων το παιζουμε νταηδες στο σοκακι".

Εχουν το δικαιωμα να απαντησουν και να πουν την αποψη τους.

Ασχετα οτι το κανανε χειροτερα με αυτα που γραψανε.

Οταν καποιοι αρχιζουν να μας λενε ψευτες με πτυχιο, προβληματικους που δεν μας αρεσει το guide

και minions του Zahariel, αποδεικνυουν μονοι τους το επιπεδο τους.

 

Εγω επιτηδες εγραψα για τα items που εχει βαλει στον Thresh για να πανε μονοι τους οι

συμφορουμιτες και να δουν γιατι ειπα οτι τα guides δεν την παλευουν..

 

 

 Το πρωτο comment που σβησανε ηταν του αταλλου.

Mου το λεει στο αστειο και λεω wtf.

Διαβαζω το thread και ως support λεω απο μεσα μου:

που ειναι το sightstone , το philo και τι το θελει ο RoA ή το Wit's End..

Της το εγραψα με πολυ νορμαλ υφος, χωρις ειρωνια αλλα μαλλον δεν ταιριαξε με τα υπολοιπα κολακευτικα σχολια.

Και τωρα που το σκεφτομαι, ποιος δεν θα ηθελε μια καθαρη σελιδα, με καλα σχολια,

σε περιπτωση που περασει μια βολτα η riot και αρχισει να αναρωτιεται που δινει τα RP για champion test..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα που το σκεφτομαι, ποιος δεν θα ηθελε μια καθαρη σελιδα, με καλα σχολια,

 

σε περιπτωση που περασει μια βολτα η riot και αρχισει να αναρωτιεται που δινει τα RP για champion test..

 

 

Αυτό για τα RP το σκέφτηκα και εγώ αλλά είπα να μην το γράψω και γίνω εμπαθείς...

 

Btw εάν αγοράσω Nasus + skin για το Nasus και αρχίσω να τον κάνω practice τώρα που τον nerfaroun θα είμαι πολύ χαζός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα προγραμμα για να κανω record καποια match που παιζω? ειχα το fraps στο μυαλο μου αλλα το καθε βιντεο θα μου βγει πολυ μεγαλο σε χωριτικοτητα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...