Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πρώτο μου baron steal σήμερα με Lux. Δυστυχώς το game το χάσαμε :P

Ευτυχώς που δεν ήταν και σε ranked

 

 

τον κραζετε αλλα....

αυτο δεν ειναι τυχη...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

τον κραζετε αλλα....

αυτο δεν ειναι τυχη...

 

Είναι blind baron steal με μία πολύ ωραία εισαγωγή. Ναι είναι ωραίο να το βλέπεις, σίγουρα έχει πάνω κάτω μια ιδέα του πότε να το κάνει με απόκλιση 1-2 sec αλλα ΕΙΝΑΙ τύχη. Όπως τύχη είναι και τα δεκάδες ez ults που κλέβουν τον baron κατα καιρούς. Τύχη ΔΕΝ είναι το smite steal ή το να stealάρεις με vision (βλέπε froggen στα μπλέ κτλ). Just saying.

 

Ωραίο "show" όμως δε μπορώ να πώ ^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι πως μετά την αποχή μου κάνω τίποτα τρομερά παιχνίδια (ένας Alistair bot με έκανε άλογο με Leona) αλλά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να είσαι σε promotion match για silver 4 και να σου βάζει στην ομάδα Bronze 3. Δηλαδή θέλει να μας πείσει πως, τουλάχιστον για τα promotion, δεν υπάρχουν άλλα άτομα silver 5 να σε κάνει matchup?

 

Και, επειδή είμαι και τυχερός, πήγε και carry. Και ήταν και Έλληνας. 90 cs στα 40 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω, αυτό δε σημαίνει ότι είναι και το καλύτερο. Άλλο κάποιος με 50% σε Bronze και άλλο 50% σε ψηλό Silver.

 

Τέλος πάντων, ανέβηκα silver 4 με +5 νίκες και πάμε για άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 division μόνο από το αρούρι! 

 

ps1: με γειές, πες σχόλια

Φοβερό απλά. Πολύ καλό gaming mouse και βοηθάει και το ότι έχει και επιλογή για macros. Έφταξα ήδη ss και re στα πλαϊνά κουμπιά :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι πως μετά την αποχή μου κάνω τίποτα τρομερά παιχνίδια (ένας Alistair bot με έκανε άλογο με Leona) αλλά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να είσαι σε promotion match για silver 4 και να σου βάζει στην ομάδα Bronze 3. Δηλαδή θέλει να μας πείσει πως, τουλάχιστον για τα promotion, δεν υπάρχουν άλλα άτομα silver 5 να σε κάνει matchup?

 

Και, επειδή είμαι και τυχερός, πήγε και carry. Και ήταν και Έλληνας. 90 cs στα 40 λεπτά.

Draven (εγω) vs Draven (αντιπαλος) σε normal 5v5. Το παλικαρι καταφερε 48cs 55'

Link.png Site: http://www.lolking.net/summoner/eune/22696539#history">Profile μου

Link.png Site: http://www.lolking.net/summoner/eune/29797950#history">Δικο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...