Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερό απλά. Πολύ καλό gaming mouse και βοηθάει και το ότι έχει και επιλογή για macros. Έφταξα ήδη ss και re στα πλαϊνά κουμπιά :D

 

Με το καινούριο ping, τζάμπα τα έβαλες

 

Draven (εγω) vs Draven (αντιπαλος) σε normal 5v5. Το παλικαρι καταφερε 48cs 55'

Link.png Site: http://www.lolking.net/summoner/eune/22696539#history">Profile μου

Link.png Site: http://www.lolking.net/summoner/eune/29797950#history">Δικο του

 

Nikolas13 1999

Πω...τι ημερομηνίες γέννησης είναι αυτές?

Σκατόγερος νιώθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το ξέρω, αυτό δε σημαίνει ότι είναι και το καλύτερο. Άλλο κάποιος με 50% σε Bronze και άλλο 50% σε ψηλό Silver.

 

Τέλος πάντων, ανέβηκα silver 4 με +5 νίκες και πάμε για άλλα.

Εχεις χαμηλο mmr,αν το ανεβασεις θα παιζεις με αυτους που πρεπει.Με λιγα λογια αμα παιζειςμε bronze εισαι πολυ πιο χαμηλα απο το silver 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το MMR μου έχει πέσει (+5) αλλά με βάση το lolking και τα ratios των άλλων αντίστοιχων Silver δε βλέπω διαφορά. Απλά σε κάθε παιχνίδι βάζει έναν Bronze 1 - 2 - 3 (άντε 2) και τους υπόλοιπους Silver 3 - 4 - 5, που κινούμαστε όλοι από +0 ως +10/ 15. Προφανώς το Bronze 1 με το Silver 4/5 δεν έχει διαφορά, αλλά σε βεβαιώνω πως το Bronze 3 έχει, ειδικά όταν πρέπει να το κάνεις support. Για το matchup, όποιος με έχει στη friend list μπορεί να δει και το lolking, αν και τα τελευταία παιχνίδια μου είναι κακά γιατί είχα μέρες να παίξω. Τουλάχιστον ανέβηκα Silver 4 πάλι και με τσούκου τσούκου θα φτάσω και το promotion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ματς ακομα για promote,εκανα μαλακια πηγα για νερο,γυρισα και με ειχε πεταξει,bb promotion B) :-( :-(

Επειδή δεν διάλεξες champion ε? Ακριβώς το ίδιο μου έτυχε χτες!!! Μπαίνουμε champ select, είμαι τρίτο pick(τα 2 πρώτα δικά μας να είναι μαζί)... και πάω για νερό και να πλύνω τα χέρια μου. Γυρνάω και με είχε πετάξει! Μα για πότε έκαναν τα ban και pick...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΤΕΜΕΚ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ, ΤΣΙΠ ΕΞΚΙΟΥΣΙΣ Ι ΚΟΛ ΔΙΖ, 

 

πέρα από την πλάκα, μαλακία παιδιά... στα πόσα σας έριξε? 60? 50? 70? 

Εγω εχασα το promote γαιτι πηξγα για νερο και με πεταξε,δεν προλαβα να κλειδωσω champ.Με εριξε στους 90 βαθμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://www.lolking.net/summoner/eune/25855323#profile">bill 2-0-0-4

Μα, 8χρονα-9χρονα ρε γμτ?

Κάτι παίζει με το προφίλ του αυτουνού.Στα ranked solo 5v5 λέει 36 νίκες και 0 ήττες ενώ αν δεις το ιστορικό του έχει μόνο ήττες σε δαύτα.Πάντως απορώ πώς μπορεί να έχει έστω και σε ένα παιχνίδι 10 kills με rengar όταν μ.ό. σε κάθε παιχνίδι έχει 30-40 cs.Με πόσο κουλούς παίζει;Καταρχάς παίζει με ανθρώπους ή με μαϊμούδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι περιεργος να μαθω ποσοι ειμαστε πανω απο 30 παντως...και δεν εννοω lvl...ηλικια εννοω!!!

 

10.05.1983

 

και έως πέρυσι έπαιζα world 2 wow, diablo 3 πήγαινα για world 5 lvl up και έχω και δικιά μου δουλεία + ζωή + ένα σκασμό σπουδές έχω κάνει (για να μην υπωθεί τίποτα για no lifer κτλ κτλ κτλ) (2x master + bachelor) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...