Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι γίνεται ρε παιδιά απόψε;Τι τρολλάρισμα είναι αυτό που έφαγα;Πάω να παίξω 2 παιχνίδια και ήταν και τα 2 από τα πιο άκυρα και εκνευριστικά που έχω συναντήσει εδώ και πολλούς μήνες.Πάμε στο πρώτο και μας βάζει με 3 αντιπάλους από gold και οι υπόλοιποι silver.Από εμάς μόνο εγώ με ranked, οι υπόλοιποι μόνο με normal games...Μπαίνουμε μέσα και η διαφορά ήταν χαοτική.Εγώ με taric κάτι έκανα με μια ashe στο bot, αλλά με τίποτα δε μπορούσαμε να κρατήσουμε το παιχνίδι.Μιλάμε ο rengar στο top έχασε πύργο πριν το 8' και έληξε με 0-4 νομίζω.Στο mid ένας ryze με 0-8 στο 25', που το δώσαμε, είχε 59 cs....!!!Είχα φοβερό σερί στα τελευταία 25-30 παιχνίδια και περίμενα λογικά ότι κάποια στιγμή θα γινόταν η ανατροπή.Ντάξει λέω λοιπόν, πάμε για επόμενο γρήγορα.

Πάω επόμενο, παίρνω πάλι taric και μας μένει μόνο η θέση του adc.Περνούσε η ώρα και ο τελευταίος δε διάλεγε.Οπότε 2 δεύτερα πριν λήξει ο χρόνος παίρνει kennen και λέει ad...Άντε λέω θα το αντέξουμε κι αυτό.Πλήρης ασυνεννοησία, πανηγυρική ήττα.Τα παίρνω κρανίο που θυμήθηκα εποχές προ 30 lvl και λέω θα μπω και σε τρίτο με ad carry να το κουβαλήσω.Μπαίνω το λοιπόν και οι λοιποί παίρνουν, ahri, zed jungler, irelia με barrier solo top και warwick με ignite bot.Οκ λέω, καληνύχτα λολ. :P

 

Δεν ξέρω τι διάολο έγινε, μάλλον το μάτιασα που τελευταία μου φερόταν τόσο καλά. ^_^

 

(mmr=match making rating)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδες ποσο ειναι για εσας ενα καλο mmr? 

Eγω πχ αυτη τη στιγμη ειμαι στα 270 games και εχω ~50% ratio.. 

 

Καλα αμα ειμαι με Anivia οποιος συμπαιχτης μου την δωσει την πληρωνει πολυ ακριβα :devil:

Kαλα ισχυει , εχω φαει πολυ βρισιμο με το wall :-D

Και δεν παυει ποτε να ειναι ξεκαρδιστικο  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται ρε παιδιά απόψε;Τι τρολλάρισμα είναι αυτό που έφαγα;Πάω να παίξω 2 παιχνίδια και ήταν και τα 2 από τα πιο άκυρα και εκνευριστικά που έχω συναντήσει εδώ και πολλούς μήνες.Πάμε στο πρώτο και μας βάζει με 3 αντιπάλους από gold και οι υπόλοιποι silver.Από εμάς μόνο εγώ με ranked, οι υπόλοιποι μόνο με normal games...Μπαίνουμε μέσα και η διαφορά ήταν χαοτική.Εγώ με taric κάτι έκανα με μια ashe στο bot, αλλά με τίποτα δε μπορούσαμε να κρατήσουμε το παιχνίδι.Μιλάμε ο rengar στο top έχασε πύργο πριν το 8' και έληξε με 0-4 νομίζω.Στο mid ένας ryze με 0-8 στο 25', που το δώσαμε, είχε 59 cs....!!!Είχα φοβερό σερί στα τελευταία 25-30 παιχνίδια και περίμενα λογικά ότι κάποια στιγμή θα γινόταν η ανατροπή.Ντάξει λέω λοιπόν, πάμε για επόμενο γρήγορα.

Πάω επόμενο, παίρνω πάλι taric και μας μένει μόνο η θέση του adc.Περνούσε η ώρα και ο τελευταίος δε διάλεγε.Οπότε 2 δεύτερα πριν λήξει ο χρόνος παίρνει kennen και λέει ad...Άντε λέω θα το αντέξουμε κι αυτό.Πλήρης ασυνεννοησία, πανηγυρική ήττα.Τα παίρνω κρανίο που θυμήθηκα εποχές προ 30 lvl και λέω θα μπω και σε τρίτο με ad carry να το κουβαλήσω.Μπαίνω το λοιπόν και οι λοιποί παίρνουν, ahri, zed jungler, irelia με barrier solo top και warwick με ignite bot.Οκ λέω, καληνύχτα λολ. :P

 

Δεν ξέρω τι διάολο έγινε, μάλλον το μάτιασα που τελευταία μου φερόταν τόσο καλά. ^_^

 

(mmr=match making rating)

 

Kennen ad, αν νιώθει αυτός που τον παίζει, σπέρνει άγρια

Για όλα τα υπόλοιπα....υπομονή!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, κλασσικά λάθη του Lolking

Οντως εχει αρκετα λαθη. Πχ στο match που ειπα πιο πανω Draven vs Draven

στο δικο μου profile δειχνει 55'+ ενω στου αλλου 35'+ (ηταν καμια ωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ. Έβαλαν ξεχωριστό server για Ρωσία.

 

Τι γνώμη έχετε για αυτό? Προσωπικά έχω κουραστεί να βλέπω kurwες και fu polish retard, οπότε ελπίζω να ξεβρωμίσει λίγο το EU east (όσο μπορεί έστω). Από την άλλη οι Ρώσοι είναι πολύς κόσμος και έχω δει αρκετούς καλούς παίκτες, αν και από πλευράς συμπεριφοράς και νοοτροπίας είναι άνετα συγκρίσιμοι με εμάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ. Έβαλαν ξεχωριστό server για Ρωσία.

 

Τι γνώμη έχετε για αυτό? Προσωπικά έχω κουραστεί να βλέπω kurwες και fu polish retard, οπότε ελπίζω να ξεβρωμίσει λίγο το EU east (όσο μπορεί έστω). Από την άλλη οι Ρώσοι είναι πολύς κόσμος και έχω δει αρκετούς καλούς παίκτες, αν και από πλευράς συμπεριφοράς και νοοτροπίας είναι άνετα συγκρίσιμοι με εμάς.

 

Απο τη μία μου αρέσει. Απο την αλλή θα μείνει ο giorgaras99 και ο manasou2001 οπότε μία η άλλη. Τουλάχιστον θα ξέρεις τι σου λένε όταν σπαμάρουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1000 φορές ρωσομπλιέντ παρά georgefPL... κρίμα που δεν υπάρχει ένας 100% Ευρωπαϊκός server να σηκώσει τους πάντες μιας και όταν μένεις σε server με Έλληνες και τσάπερ μιρ που παίζουν από τα net cafe στις free ώρες τους και λένε ότι θα σε βρουν να σε φάνε το λαρύγγι φτάνεις να μην θες να παίξεις

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ. Έβαλαν ξεχωριστό server για Ρωσία.

 

Τι γνώμη έχετε για αυτό? Προσωπικά έχω κουραστεί να βλέπω kurwες και fu polish retard, οπότε ελπίζω να ξεβρωμίσει λίγο το EU east (όσο μπορεί έστω). Από την άλλη οι Ρώσοι είναι πολύς κόσμος και έχω δει αρκετούς καλούς παίκτες, αν και από πλευράς συμπεριφοράς και νοοτροπίας είναι άνετα συγκρίσιμοι με εμάς.

Παιζει να εγινε και λογω του κραξιματος που τρωνε. Το καλο ειναι οτι θα ελαφρυνει ο server μιας και οντως ειναι πολλοι οι ρωσοι, οποτε ισως βελτιωθει το προβλημα που μπαινεις σε ενα match και εχεις 76ping και στο επομενο 101 με lag spikes.

Παντως εχω παιξει με πολυ καλους πολωνους οπως επισης και ρωσους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παίζει ρόλο η εθνικότητα πάιδες. παντού θα βρεις καλούς και κακόυς παίχτες. σε διαφορετικά ποσοστά είναι η αλήθεια. αλλά ίσως έτσι βελτιώσουν και το Load balancing. πχ εμείς εδώ ΝΑ έχουμε όλη την Ασία σχεδόν, καθώς ΚΑΙ Αυστραλία. χώρια που οι σέρβερ είναι Χιούστον TX αν θυμάμαι καλά, και ακόμα και εγώ με οπτική εχω 50-80Ms . οι τύποι από Northwest Territories ~200 Και east coast ~120.

 

δεν γίνεται να τα έχουμε όλα δυστυχώς. κάτι παρόμοιο φαντάζομαι παρατηρείται και EU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαμε ένα Game στον νέο για εμάς 3v3 χάρτη, ο όποιος έχει κάποιες αλλαγές προς το θετικό... Πήραμε την 1η νίκη πανηγυρικά απολαύστε το

http://www.youtube.com/watch?v=3jhM2NAnM08

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλή θα μείνει ο giorgaras99 και ο manasou2001 οπότε μία η άλλη.

 

Κι αυτός εδώ, μην τον ξεχνάς.

 

post-128915-0-01045500-1366218273_thumb.jpg

 

(Επίσης έχω κόψει το clarity στον Cho εδώ και πάρα πολύ καιρό :P )

 

 κρίμα που δεν υπάρχει ένας 100% Ευρωπαϊκός server να σηκώσει τους πάντες μιας και όταν μένεις σε server με Έλληνες και τσάπερ μιρ που παίζουν από τα net cafe στις free ώρες τους και λένε ότι θα σε βρουν να σε φάνε το λαρύγγι φτάνεις να μην θες να παίξεις

 

Πράγματι, προτιμώ να έχω κάποιο lag ή παραπάνω queue παρά το λάκκο με τα κωλοδάχτυλα από πλευρά συμπεριφοράς σε τόσο μεγάλο βαθμό όσο τώρα στον East. Τέλος πάντων, θα δούμε. Ίσως έφτασε η ώρα να ξεσκονίσω τον ξεχασμένο από το Θεό alt μου στο West. Επίσης νομίζω παλιά ήταν ενιαίος server αλλά για τεχνικούς λόγους (crashes, αβυσσαλέο lag, queues στο Θεό κλπ) έγινε ο διαχωρισμός. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι δυνατό να γίνει κάτι τέτοιο σήμερα, αλλά τα πράγματα κινούνται προς την αντίθετη κατεύθυνση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimson, μου αρέσουν παρόμοιες προσπάθειες, αλλά μερικά τιψ

 

1) μην αναλύεται τεχνικούς όρους, γιατί θα καραφλιάσουμε νωρίς.

2) τα λβλ δεν λένε κάτι

3) ΓΑΜΏ ΌΧΙ ΆΛΛΕΣ ΠΑΙΔΙΚΈΣ ΦΩΝΕΣ

 

ο άλλος από πιο χωριό της Θεσσαλίας είναι. έπιασα την προφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να ανεχτώ οτιδήποτε σε αυτό το καρκινοπαίχνιδο. Αλλα τα "επίτηδες" throw πραγματικά δε μπορώ να τα αντέξω. Να κερδίζεις για 15 kills να είσαι 7-0 faceroll και το γαμήδι το kurwa να στουκάρει σε 5 άτομα επειδή δεν του έκαναν αρκετό babysit στο lane και είναι 1-3.

Κατάρες μόνο στα κακομαθημένα δεκάχρονα με τη χτικιάρα τη μάνα που γλύτωσε απο τους ναζί. Καλά τους έκανε ο χίτλερ να κάνουν έναν PL server να μαζευτεί όλη η σαβούρα και να τον κάψουνε προς ανάμνηση.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...