Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ήθελα να γράψω ότι αυτο που θεωρώ noobiko ειναι ότι τρίτο item έπρεπε να βάλω defencive item. αλλα δυστυχως είδα ότι εφόσον δεν έχουμε dmg (η ashe ειναι σαν να μην παιζει) να βάλω 3ο item bloodth. μιας και έκανα backdoor.. ηταν ο μόνος τρόπος που μπορούσα να σκεφτώ In game ότι μπορεί να πάρω το game.. να αναφέρω ότι το bot δεν είχε σπασει turret, το mid είχε σπασει το πρωτο turret και εγώ ειχα σπασει το turret του inhibitor στο top. 

 

 

λες "αμα δω το match history παω στοιχημα οτι θα χεις και 0/10 και νικη" θα σου δωσω το nick και αν δεν βαριέσαι κάτσε κάθε βραδυ και για δύο λεπτα chechαρε το history μου. όχι αν δεις 0-10 (που έχω να κάνω απο πριν 30αρισω) αλλά αν δεις double deaths από kills (εκτος απο support φυσικα) ή πάνω απο 10 deaths να έχω θα σου ζητήσω στο forum συγνώμη και θα παραδεχτώ ότι ειμαι noobas και δεν θα ξαναγράψω σε αυτο το topic.

 

ξαναλέω, δεν θεωρώ ότι ειμαι pro και ότι πρεπει να ειμαι diamond ή platinum, αλλα τα Noobika που βλεπω σε αυτό το επίπεδο δεν τα κάνω με καμία δύναμη... 

 

http://imgur.com/yjkySNb

 

Αυτός δεν είσαι; Trkar, Europe West. 5/12/6 20 Hours ago, ακριβώς από κάτω άλλα 2 games με 9-10 deaths και μια Quinn με μέσο όρο deaths/game 9. 

 

20 hours ago.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://imgur.com/yjkySNb

 

Αυτός δεν είσαι; Trkar, Europe West. 5/12/6 20 Hours ago, ακριβώς από κάτω άλλα 2 games με 9-10 deaths και μια Quinn με μέσο όρο deaths/game 9. 

 

20 hours ago.

πως καταλαβες οτι ειναι αυτος?

 

γραψε λαθος εψαξες τα αλλα name μετα το καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά αυτος ειμαι δεν ειναι δύσκολο να βρεθω εφόσον εχω αφήσει τα ονόματα των παικτών που παίζω.

 

μιλαω για ranked έτσι. εδω και δέκα σελίδες από ότι βλέπω μιλάμε για ranked. αρα δεν έχω βγει εκτός θέματος... υπάρχουν πολλά normal που τρολάρω για Α Β λόγους (πχ κάποιος βρίζει μάνες πατεράδες λεει καρκίνους κτλ εκει 0-100 θα κάνω), αλλά που είδες ρε ranked να έχω trollarei, ή κάνει 0-10 κτλ που βάζει στοίχημα ο άλλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και συ κολλησες στο 0/10. Εχεις πεξει game οπου να χανεις το lane, να εισαι κατωτερος του αντιπαλου, γενικα να μην αξιζεις τη νικη αλλα παρολαυτα να σε κουβαλανα και να νικας, ναι η οχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά.... δεν τίθεται θέμα. απλα ποτέ δεν χάνω το lane Πχ με 0-5 που βλέπω... είναι τραγικο να βλεπω τύπους να χανουν στο Lane με 0-5 κ να κάνουν turretdive ffs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και συ κολλησες στο 0/10. Εχεις πεξει game οπου να χανεις το lane, να εισαι κατωτερος του αντιπαλου, γενικα να μην αξιζεις τη νικη αλλα παρολαυτα να σε κουβαλανα και να νικας, ναι η οχι ?

εγώ προσωπικά, ώρες ώρες σε αυτό βασίζομαι :) ειδικά άμα έχει πιει και κάνα ξύδι . τζι τζι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω Cruiserthebruzer και εχει βγαλει το SoTEL στο Λι Σιν.ειχα την εντυπωση πως η λατερνα ειναι καλυτερη για τον συγκεκριμενο .

Η λατερνα για εμενα ειναι για τον πεο.Καλυτερα το sotel ,μεχρι και στην ριβεν το βγαζουν αρκετοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά.... δεν τίθεται θέμα. απλα ποτέ δεν χάνω το lane Πχ με 0-5 που βλέπω... είναι τραγικο να βλεπω τύπους να χανουν στο Lane με 0-5 κ να κάνουν turretdive ffs

 

Θα τρολλάρουν μάλλον και αυτοί όπως και εσύ.

 

Κάνω κακό game και feedάρω=trolling όταν παίζω εγώ, trololo, επίτηδες το έκανα.

Feedάρουν οι άλλοι= ΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ;!; GGQQBB. Matchmaking sucks και είμαι γκαντέμης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μερικα ατομα εχουν πιο πολυ κομπλεξ απ΄οσο φανταζομαστε, επαιζα πριν λιγο με Syndra vs Teemo, Rammus, Fiora.

Παιρνει FB o Teemo και καπακι κανω εγω double, σε αυτον + την Fiora. Τελος παντων o Teemo feedαρε και η Fiora μια απ τα ιδια κανουν surrend στο 15' ωστοσο ο teemo: report fiora afk (δεν ηταν), report rammus noob, omg malph/syndra/riven luckers.

Ληγει το game 1/4 o gay-eemo 2/5 η fiora 7/2 (το ενα ηταν execution). Και στο τελος o teemo syndra you are noob. Η Fiora NOOOB SYNDRA... Αν θελετε εχω και το replay με το game 15' ολο-ολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω Cruiserthebruzer και εχει βγαλει το SoTEL στο Λι Σιν.ειχα την εντυπωση πως η λατερνα ειναι καλυτερη για τον συγκεκριμενο .

 

TBH τα jungle items της s3 αξιζουν ολα , vfm

Οσα nerfs και να φανε 

Personal favorite ,Spirit of the Ancient Golem για τους tanky junglers

No more tenacity boots , παιρνεις mobos

Gank the shit out of em

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τρολλάρουν μάλλον και αυτοί όπως και εσύ.

 

Κάνω κακό game και feedάρω=trolling όταν παίζω εγώ, trololo, επίτηδες το έκανα.

Feedάρουν οι άλλοι= ΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ;!; GGQQBB. Matchmaking sucks και είμαι γκαντέμης!

 

λέω "υπάρχουν πολλά normal που τρολάρω για Α Β λόγους" δεν τρολάρω σε ranked. ακομά και αν βρίζουν εκεί κάνω ignore. άρα δεν ισχύει το ότι τρολαρουν όπως εγω. Tώρα στα Normal ειναι άλλη φάση για μένα, εκεί παιζω πιο χαλαρα για την κάβλα μου. εκει δοκιμάζω blitz jungle, fiddle supp, veigar supp, akali jng. κτλ αν ειμαι premade all aoe, all jump champions, all ad, all ap και ότι μου κατεβει στο κεφάλι αλλα αυτά πάντα στο Normal.... 

 

νομίζω ότι εισαι μεγάλος άνθρωπος και ξέρεις να διαβάζεις αρα δεν καταλαβαίνω πως βγάζεις αυθόρμητα συμπεράσματα. εκτός κ αν μπαίνεις απλα για να την πεις στο αλλο (σε αυτη την περίπτωση σε μένα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθείς να μας πείσεις ότι είσαι ένας παίκτης που ενώ feedάρει συχνά 10+ deaths σε normal games, στα ranked μεταμορφώνεσαι σε παικταρά και πάντα φταίνε οι άλλοι που χάνεις.

 

Δικαίωμα μου να μην σε πιστεύω και να πιστεύω ότι και στα ranked το ίδιο επίπεδο παιξίματος έχεις και ότι αυτά τα deaths που τρως στα νόρμαλ δεν είναι επίτηδες επειδή trollάρεις. Απλά είσαι ακόμα ένας παίκτης από τα εκατομμύρια αυτών που λένε αυτό στον εαυτό τους για να δικαιολογηθούν και όταν χάνουν πάντα τους φταίνε οι άλλοι.

 

Επίσης, ακόμα και στα νόρμαλ, το "τρολλάρω" δεν είναι δικαιολογία.

Ακόμα και έτσι να ήταν, που είμαι 100% σίγουρος ότι ΔΕΝ είναι, χαλάς το παιχνίδι άλλων 9 ατόμων και είναι reportable offense.

 

Και δεν προσπαθώ να στην πω. Όταν βγαίνεις και λες έχω να φάω πάνω από 5 ψόφους από τότε που δεν ήμουν καν 30 lvl, σας προκαλώ να βρείτε game όπου έκανα 10 deaths και αν βρείτε θα σταματήσω να γράφω κτλ., ενώ στο lolking σου ένα σωρό παιχνίδια είναι με αρνητικό kda, ε ο άλλος θα σου απαντήσει. 

 

Στα νόρμαλ feedάρω λόγω trolling, αλλά στα ranked είμαι παικταράς και πάντα χάνω εξαιτίας άλλων...Πραγματικά, δεν πιστεύω ότι υπάρχει άτομο που παίζει πάνω από βδομάδα και θα το πίστευε αυτό αν το άκουγε, αμφιβάλλω αν και εσύ ο ίδιος το πιστεύεις κατά βάθος. Δεν χρειαζόταν καν να δούμε τις επιδόσεις σου στο lolking, αυτό το "πάντα χάνω επειδή πέφτω σε feeders/leavers/afk" αρκεί. Το ΄χουμε πει 100 χιλιάδες φορές, όποιος και να το πει αυτό το πράγμα, όταν το διαβάζει ο άλλος, ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ, δεν λέει "ρε το καημένο το παλικάρι, τι γκαντέμης είναι", αντιθέτως ΠΑΝΤΑ σκέφτεται "για εκεί είσαι αδερφέ και αν δεν αλλάξεις μυαλά δεν θα βελτιωθείς ποτέ".
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λες 

 

 

 

 
Και δεν προσπαθώ να στην πω. Όταν βγαίνεις και λες έχω να φάω πάνω από 5 ψόφους από τότε που δεν ήμουν καν 30 lvl, σας προκαλώ να βρείτε game όπου έκανα 10 deaths και αν βρείτε θα σταματήσω να γράφω κτλ., ενώ στο lolking σου ένα σωρό παιχνίδια είναι με αρνητικό kda, ε ο άλλος θα σου απαντήσει. 
 

 

 

ενώ εχει πει

 


 

 

λες "αμα δω το match history παω στοιχημα οτι θα χεις και 0/10 και νικη" θα σου δωσω το nick και αν δεν βαριέσαι κάτσε κάθε βραδυ και για δύο λεπτα chechαρε το history μου. όχι αν δεις 0-10 (που έχω να κάνω απο πριν 30αρισω) αλλά αν δεις double deaths από kills (εκτος απο support φυσικα) ή πάνω απο 10 deaths να έχω θα σου ζητήσω στο forum συγνώμη και θα παραδεχτώ ότι ειμαι noobas και δεν θα ξαναγράψω σε αυτο το topic.

 

 

 

αρα ξαναλέω νομίζω ότι εισαι μεγάλος άνθρωπος και ξέρεις να διαβάζεις επίσης δες και τα μαθηματικα σου λίγο... δεν γινεται μια τετοια εξίσωση (kda) να γινει ποτέ αρνητική.

Επεξ/σία από hyperionthetitan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...