Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μιλαω καθαρα για θεμα συμπεριφορας κλαινμαιν.Δεν με ενδιαφερει το παιξιμο του.(που ητανε χαλια btw).Με ενδιαφερει οτι στην ουσια απειλησε στεγνα και χαλασε ολλωνων την ορεξη για παιχνιδι καθως με εβαλε και σε ενα lane οπου δεν εχω ξαναπαιξει matchup και αμα πετυχαινε ενα combo το πουλι θα με εκανε one shot (ασχετα που εφυγε fb με μεγαλη δυσκολια)

 

 

Get over it. Σήμερα (και χθές) έπαιξα σε αυτό το bronze acc duo με φίλο που είναι και αυτός ~plat.(και αυτός με low silv2 acc)

Παρόλο που όταν έπαιζα solo δεν είχα κανένα θέμα, όταν παίξαμε μαζί σε αυτό το tier αυτίστηκε τρομερά και έχανε τα game single handedly. Όχι τόσο με την απόδοση (προφανώς) όσο με την αντίδραση του απέναντι στους άλλους.

"Δεν θέλω να δώσω win σε αυτό το σκουπίδι ρε μλκ" - Τσούπ στουκάρει. Ή μπαίνει στη διαδικασία να τσατάρει με τον άλλον που είναι Coal IV για πράγματα ingame και tiltάρει. Δε μπορεί να καταλάβει οτι by default αν κάποιος είναι εκεί είναι ΚΑΚΟΣ. Δεν έχεις να του πείς και πόσο μάλλον να σου πεί τίποτα. Δεν δέχεται να κάνει ignore και mute και ουσιαστικά γίνεται ένα με τα σκατά και παρόλο που (μηχανικά) μπορεί να τους πάρει 1v5 γίνεται αναποτελεσματικός και χάνει games. H ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ παρεά με κάποια αξιοπρεπή ικανότητα να κάνεις τα ΒΑΣΙΚΑ κερδίζει games down there.

 

Αυτός είναι:

 

4/5 mechanics

1/5 attitude

η οποία καθιστά και το decision making του 0-1/5

http://www.soloqueueelohde.blogspot.ca/2013/05/how-to-assess-your-skill-and-eliminate.html

 

Διαβάστε και το παραπάνω btw μήπως και χτυπήσει κάνα καμπανάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον, εισαι bronze, νομιζεις οτι με νοιαζει εμενα να μαθω πως το πεζεις? Οταν πας με ezreal top / mid και περιμενεις να παρουμε σοβαρα την κλαψα σου για το κακο "team" τι να σχολιασουμε.

 

Χθες μπήκα για ranked και από μαλακία μου πήρα ez ενώ είχαμε ήδη adc

Χαμός στο champ selection, troll noob leave και άλλα ευχάριστα....τελευταία στιγμή ο cho(top) πήρε smite και πήγε jungle

Με το που αρχίζει το game όλοι "report ez trollpicked κ.λπ" και γω να προσπαθώ να τους πω ok έκανα μαλακία αλλά παίξτε το game, δεν τρολλάρω

Είχα καιρό να παίξω ez, είχα ξενερώσει και με την όλη φάση και είπα να τον ντύσω στα μπλε για πρώτη φορά να δω πως είναι

Στο 15λεπτο ήμουν 3/0 απέναντι σε wu kong

Στο 31 ήμουν 5/5 και δίναμε surr γιατί οι υπόλοιποι είχαν feedάρει τον κώλο τους

Taric 1/11, Annie 4/9, Cait με 1ο item scepter και 2ο recurve bow και συνέχιζαν να πρήζουν εμένα που ήμουν ο μόνος που έπαιζε αξιοπρεπώς

Οπότε άσε τις θεωρίες

 

*φταίει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα αμα πιστευεις οτι ο ezreal δεν μπορει να παει top /mid δεν εχεις ιδεα για το παιχνιδι αυτο.Και το αμα εισαι διαμαντενιος V

Yeap, την παραμικρη ιδεα δεν εχω, γιαυτο ειμαι κολλημενος στο wooden V...ελα εσυ με ezreal mid και top

 

Κλαψα?Καλα ποσο κομπλεξ παιζει να εχεις ωστε να εισαι τοσο προκλητικος?Μου λες?Εγω ζητησα συμβουλη στο αρχικο ποστ και τιποτα παραπανω απεναντι σε ορισμενους χαρακτηρες

Ρε φιλαρακο, εχω σιχαθει τυπακια σαν και σενα που ειναι ανιδεοι, pickaroun και παιζουν οτι μαλακια τους κατεβει στο κεφαλι και μετα κλαιγονται οτι φτεει το team τους που χανουνε. Και γω παιζω ap trynda top, αμα χασω, μαντεψε τι φτεει

 

PS1. Btw, ωραιο kdr εχεις, ειναι κατω απο 1 ε?

 

Εδώ σε βρίσκω φάουλ. Παλιά δηλαδή που πήγαινε bruiser στο bot? Ashe mid? Το meta λέει πώς πηγαίνει bruiser top, ap mid/ad assassin, adc + support bot, jungler.

Έτσι είναι το τωρινό meta. Παλιότερα ήταν αλλιώς. Κάποιος το άλλαξε. Πάντα θα αλλάζει αν βρεθεί κάτι καινούργιο και πρωτοποριακό που δουλεύει. Δεν μπορείς να ορίζεις κάτι σαν λάθος βασιζόμενος μόνο στην τωρινή φάση του παιχνιδιού

Βασιζομαι στο οτι ο ezreal mid τα πινει απο οτιδηποτε pickari o αντιπαλος. Στο alt account που εχω platinum ολη μερα ezreal mid παιζω (και με 70% win ratio), παρολαυτα, ειναι αθλιο. Τι συζηταμε τωρα

 

γούσταρα να γράφω σε αυτο το θέμα γιατί ειναι από τα πιο ενεργά για το lol σε ελληνικο site. λέω που θα πάει θα βάλει κανείς κανα βίντεο, κανα guide, θα πει καμια γνωμη για τους low elo να βελτιωθούν κτλ.

Οταν ολη μερα κλαις οτι φτεει το team, και εφοσον πουμε οτι εχεις δικιο, τοτε πως θα σε βοηθησει ενα video και ενα guide να ανεβεις, αφου σου φτεει το team και εσυ εισαι gosu?

 

 

εδω για κάποιους υπάρχουν δύο ειδών gamers a) οι diamond και platinum που ειναι προ και β) όλοι οι υπόλοιποι που ειναι για το πεος και δεν ξέρουν να παιζουν κ άντε πολύ ειναι που τους μιλάμε κιόλας στους κλάψες.

Oχι, υπαρχουν 2 ειδων gamers. Αυτοι που ξερουν οτι δεν παιζουν οπως πρεπει (ap trynda top) και οταν χανουν δεν φταιει το team, και οι ατυχοι που ΜΟΝΟ σε αυτους πεφτουνε leavers και trolls.

 

αν δεις σε κάθε μήνυμα μερικών υπαρχουν δύο φράσεις α) αρα δεν είσαι καλός παίκτης αξίζεις να είσαι Low elo. β) θα έκανες carry σαν κ μενα που 3v5 και 1v5 εχω πάει platinum

Οταν μου πεζεις ezreal top / mid ΔΕΝ δικαιουσαι να εκφερεις αποψη για το team. ΤΕΛΕΙΑ!

 

Χθες μπήκα για ranked και από μαλακία μου πήρα ez ενώ είχαμε ήδη adc

Χαμός στο champ selection, troll noob leave και άλλα ευχάριστα....τελευταία στιγμή ο cho(top) πήρε smite και πήγε jungle

Με το που αρχίζει το game όλοι "report ez trollpicked κ.λπ" και γω να προσπαθώ να τους πω ok έκανα μαλακία αλλά παίξτε το game, δεν τρολλάρω

Είχα καιρό να παίξω ez, είχα ξενερώσει και με την όλη φάση και είπα να τον ντύσω στα μπλε για πρώτη φορά να δω πως είναι

Στο 15λεπτο ήμουν 3/0 απέναντι σε wu kong

Στο 31 ήμουν 5/5 και δίναμε surr γιατί οι υπόλοιποι είχαν feedάρει τον κώλο τους

Taric 1/11, Annie 4/9, Cait με 1ο item scepter και 2ο recurve bow και συνέχιζαν να πρήζουν εμένα που ήμουν ο μόνος που έπαιζε αξιοπρεπώς

Οπότε άσε τις θεωρίες

 

*φταίει

Οσες φορες σου εχει τυχει να πεζεις καλα και να χανεις λογω team αλλες τοσες σου εχει τυχει να πεζεις χαλια και να σου κουβαλαει το team. Ολα τα αλλα ειναι θεωρειες περι ατυχιας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap, την παραμικρη ιδεα δεν εχω, γιαυτο ειμαι κολλημενος στο wooden V...ελα εσυ με ezreal mid και top ειναι καθαρα πλασματικο

 

Ρε φιλαρακο, εχω σιχαθει τυπακια σαν και σενα που ειναι ανιδεοι, pickaroun και παιζουν οτι μαλακια τους κατεβει στο κεφαλι και μετα κλαιγονται οτι φτεει το team τους που χανουνε. Και γω παιζω ap trynda top, αμα χασω, μαντεψε τι φτεει

 

PS1. Btw, ωραιο kdr εχεις, ειναι κατω απο 1 ε?

 

Βασιζομαι στο οτι ο ezreal mid τα πινει απο οτιδηποτε pickari o αντιπαλος. Στο alt account που εχω platinum ολη μερα ezreal mid παιζω (και με 70% win ratio), παρολαυτα, ειναι αθλιο. Τι συζηταμε τωρα

Ειμαι σιγουρος οτι εισαι τρομερος παιχτης και οτι ο dyrus δεν ειναι ουτε ενα red pot στο build σου.

Αλλα ακουσε με να σου πω.Δεν θα μπω καν στην διαδικασια να διαξιφιστω μαζι σου γιατι μου φενεσαι για τρελο scumbag οποτε θα αναφερω ενα δυο πραγματακια

1)Ενας τυπος σαν και εσενα οπου εχει 3 account platinum 16 diamond και εχει αυτην την συμπεριφορα in-game πρεπει πραγματικα να ειναι μισητος απο το cummunity.

2)Σε αντιθεση με εσενα εγω εκανα ποστ το ενα account που εχω.(Ναι γαμωτο ενα)Σωπα ρε τσακαλι θελω να μου πεις πως βρηκες οτι ειναι κατω απο 1

3)Θεωρεις οτι ο ezreal ειναι ''οτι μαλακια μου κατεβει'' για top lane.qq σου

4)Πρεπει να εχεις μεγαλο θεμα με την αυτοεκτιμηση σου καθως εγω δεν μπηκα στην διαδικασια να σε προσβαλω περα απο το πραναφερθεν ''τραχανα'' kai ''scumbag'' παραπανω.

5)Πρεπει να ακονισεις το ξιφος της ευγενειας σου αγορι μου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι εισαι τρομερος παιχτης και οτι ο dyrus δεν ειναι ουτε ενα red pot στο build σου.

Αλλα ακουσε με να σου πω.Δεν θα μπω καν στην διαδικασια να διαξιφιστω μαζι σου γιατι μου φενεσαι για τρελο scumbag οποτε θα αναφερω ενα δυο πραγματακια

Με ειδες καπου να γραφω οτι ειμαι καλος? Με ειδες καπου να γραφω οτι εισαι κακος παιχτης? Sorry φιλε, το να με αποκαλεις scumbag ενω δεν σου εχω μιλησει ασχημα δειχνει πολλα πραμτα.

 

1)Ενας τυπος σαν και εσενα οπου εχει 3 account platinum 16 diamond και εχει αυτην την συμπεριφορα in-game πρεπει πραγματικα να ειναι μισητος απο το cummunity.

Μπα, εχω τεραστιο friendlist και ολοι με αγαπανε. Btw, 2 accounts εχω, 1 platV και 1 diamond 1 (προσχεχως και challenger). Το Community γραφεται με U.

2)Σε αντιθεση με εσενα εγω εκανα ποστ το ενα account που εχω.(Ναι γαμωτο ενα)Σωπα ρε τσακαλι θελω να μου πεις πως βρηκες οτι ειναι κατω απο 1

Με 6 deaths / game ποσο λες να ειναι?

 

3)Θεωρεις οτι ο ezreal ειναι ''οτι μαλακια μου κατεβει'' για top lane.qq σου

Εσυ θεωρεις οτι ειναι καλος. Εισαι wooden V, ειμαι diamond 1. Να σου πω οτι εχεις αδικο η κανει μπαμ?

 

να εχεις μεγαλο θεμα με την αυτοεκτιμηση σου 4)Πρεπει να εχεις μεγαλο θεμα με την αυτοεκτιμηση σου καθως εγω δεν μπηκα στην διαδικασια να σε προσβαλω περα απο το πραναφερθεν ''τραχανα'' kai ''scumbag'' παραπανω.

Ουτε εγω σε προσβαλλα. Ειπα οτι πεζεις οτι βλακεια σου ρθει και κατηγορεις το team σου. Τι ακριβως απο αυτα βρισκεις προσβλητικο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οταν μου πεζεις ezreal top / mid ΔΕΝ δικαιουσαι να εκφερεις αποψη για το team. ΤΕΛΕΙΑ!

 

Οσες φορες σου εχει τυχει να πεζεις καλα και να χανεις λογω team αλλες τοσες σου εχει τυχει να πεζεις χαλια και να σου κουβαλαει το team. Ολα τα αλλα ειναι θεωρειες περι ατυχιας.

 

Τι λες ρε man, πολύ κολλημένος είσαι

Εγώ ό,τι έγραψα δεν το έκανα για να σου πω τι game έχασα εξαιτίας άλλων(στα @@ για την πλάκα μου παίζω) αλλά για να σου δείξω ότι είσαι λάθος και απαξίωσες τον jonako μόνο και μόνο επειδή πήγε top με Ez

Και γω top Ez έπαιξα και ήμουν ο καλύτερος της ομάδας και δεν δικαιούμαι να έχω και άποψη?

Γιατί επειδή δεν ταιριάζει με το meta?

Όταν αλλάξει το meta θα συνεχίσεις με αυτό εσύ?

 

Στα ~90 ranked που έχω ούτε σε 1 έχω νικήσει παίζοντας χάλια

Έχω κάνει άσχημα games πολλά, αλλά όλα χαμένα

Ξέρω δεν το πιστεύεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες ρε man, πολύ κολλημένος είσαι

Εγώ ό,τι έγραψα δεν το έκανα για να σου πω τι game έχασα εξαιτίας άλλων(στα @@ για την πλάκα μου παίζω) αλλά για να σου δείξω ότι είσαι λάθος και απαξίωσες τον jonako μόνο και μόνο επειδή πήγε top με Ez

Και γω top Ez έπαιξα και ήμουν ο καλύτερος της ομάδας και δεν δικαιούμαι να έχω και άποψη?

Γιατί επειδή δεν ταιριάζει με το meta?

Όταν αλλάξει το meta θα συνεχίσεις με αυτό εσύ?

 

Στα ~90 ranked που έχω ούτε σε 1 έχω νικήσει παίζοντας χάλια

Έχω κάνει άσχημα games πολλά, αλλά όλα χαμένα

Ξέρω δεν το πιστεύεις

Οκ, τοτε εισαι super ατυχος και φταινε οι αλλοι.

 

Στο dota 2 thread αντιχτοιχα ειναι ενα τυπακι με το οποιο μολις επαιξα game μαζι. Ειναι απτους πιο χαλια παιχτες που χω δει ποτε στη ζωη μου (ΧΑΛΑΡΑ) και τον κουβαλησα. Ξερεις τι γραφει στο thread τωρα? Οτι ο "αλλος" που χει στο lane μαζι του δεν ηταν καλος. Βλεπεις καποιο patern σε ολο αυτο? ΠΑΝΤΑ στους ασχετους φτεει ο "αλλος"

 

Και γω season 2 βολοδερνα στο 1100-1200 elo. Μαντεψε τι μου εφταιγε και δεν ανεβαινα τοτε...το TEAM. Παντα feeders και leavers ειχα. Μετα καταλαβα οτι με master yi και ad sion δεν ανεβενεις. Αρχισα να παιζω σαν ανθρωπος και εκλεισα το s2 στα 1930. Ολα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ειδες καπου να γραφω οτι ειμαι καλος? Με ειδες καπου να γραφω οτι εισαι κακος παιχτης? Sorry φιλε, το να με αποκαλεις scumbag ενω δεν σου εχω μιλησει ασχημα δειχνει πολλα πραμτα.

 

Μπα, εχω τεραστιο friendlist και ολοι με αγαπανε. Btw, 2 accounts εχω, 1 platV και 1 diamond 1 (προσχεχως και challenger). Το Community γραφεται με U.

Με 6 deaths / game ποσο λες να ειναι?

 

Εσυ θεωρεις οτι ειναι καλος. Εισαι wooden V, ειμαι diamond 1. Να σου πω οτι εχεις αδικο η κανει μπαμ?

 

Ουτε εγω σε προσβαλλα. Ειπα οτι πεζεις οτι βλακεια σου ρθει και κατηγορεις το team σου. Τι ακριβως απο αυτα βρισκεις προσβλητικο?

Επειδη βλεπω οτι εχεις απαντησεις στα παντα και βλεπω οτι η κουβεντα δεν θα μας βγαλει πουθενα αστο.Θα πω κατι τελευταιο γιατι απο μικροτητες δεν γουσταρω να πιανομαι πως το λεμε.

1)Εzreal top δεν πηγαινω τυχαια.Κατι λιγουλακι θα ξερω(οχι φυσικα σαν εσενα βεβαιως βεβαιως.)

2)Το account μου ειναι αυτο στο west καθως εδω και καιρο εχω κανει transfer οποτε ειμαι wooden III για να σε διορθωσω

3)To kda μου ειναι 7.4/5.3/8.8 οποτε θα κανουμε την πολυ απλη διαιρεσουλα 7.4 / 5.3=1.3703703703703703703703703703704

4)Ακομη δεν σε βλεπω να ποσταρεις τα account σου.Αντε αντε να μαθουμε και εμεις οι ''ξυλινοι'' κατι.Αντε plz

5)Οποιαδηποτε στιγμη θελεις ας μπουμε ενα game ρε ''αδερφε''.Ετσι για να δεις πως ειμαι με blue gay person top.Εκτος και αμα εχεις τοση λαμψη απο το diamond που αυτοματα θα νικησουμε το game με το που θα αγορασουμε starting items.

 

Επισης

75e.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω εδώ στο φόρουμ να διαβάσω τίποτε για το λολ καμιά ιδέα κανά καλό βίντεο (όπως πιο πάνω με τον lee στο πρωτάθλημα) κτλπ κ το μόνο που βλέπω εδώ και λίγες μέρες είναι, αυτά που έχω σιχαθεί στο game να τα διαβάζω και στο φόρουμ πλέον.

 

Παιδιά χαλαρώστε και παίξτε. Σοβαρά υποτίθεται ότι παίζουμε για να διασκεδάσουμε και μπαίνω εδώ στο φόρουμ και βλέπω παιδάκια να τσακώνονται και αν τσακώνεστε ακόμα και εδώ σε ένα φόρουμ τότε τι κάνετε μέσα στο game? (ακόμα και δίκιο να έχεις (γενκά μιλάω), σταμάτα το, γιατί στο τέλος χάνεις κ εσύ το δίκιο σου.)

 

Δεν μιλάω προσωπικά για κάποιον και συγνώμη αν έθιξα κανέναν, δεν έχω τέτοιο σκοπό, αλλά πιστέυω ότι το επίπεδο της συζήτησης έχει πέσει πολύ στις τελευταίες σελίδες. Μόνο προσωπικές αντιπαραθέσεις διαβάζω.

 

εδιτ.

 Υ.Γ. αν θες @jonako μια συμβουλή από όσα έχω δει ως τώρα. Αν νομίζεις ότι είσαι καλύτερος από την υπόλοιπη ομάδα σου τότε πάρε ένα champ που μπορεί να κάνει ως ένα βαθμό carry την ομάδα σου. Πχ εγώ πριν διαλέξω χαρακτήρα βλέπω πόσα games έχουν οι συμπαίκτες μου (κυρίως νορμαλ παίζω, draft pick ) και αν έχουν λίγα games διαλέγω κάποιον που μπορεί μόνος του να κάνει πολύ δουλειά. Αν αντίθετα βλέπω συμπαίκτες με πολλά games διαλέγω χαρακτήρες που κάνουν συλλογική δουλεία και βοηθάνε την ομάδα (χωρίς να σημαίνει ότι και μόνοι τους είναι αδύναμοι)

 

Και όταν λέω carry δεν μιλάω για adc αποκλειστικά. Πχ εμένα μου αρέσει το mid και βοηθώ την ομάδα μου, σκοτώνοντας πρώτα το adc ή τον feedαρισμένο στα teamfights, κάνοντας gangs στο lane phase κ.α. Και αν παίξεις εσύ καλά οι άλλοι θα σε ακολουθήσουν. Δίνοντας το σωστό παράδειγμα. αγοράζοντας wards, λέγοντας καμία συμβουλή καμιά καλή κουβέντα κτλπ. Ένα sorry/np lets group and play πολλές φορές βοηθάει. Ακόμα κ αν όλοι σε βρίζουν.

 

(ο client του elophant τα σπάει. Αυτό που έκανα τόσο καιρό χειροκίνητα και δν προλάβαινα να ελέγξω του πάντες τώρα γίνεται αμέσως.

επίσης το lolking στα στατιστικά τα έχει παίξει ή μου φαίνεται. στο account μου κ σε κάποιον φίλων μου βγάζει λάθος στατιστικά)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνω εδώ στο φόρουμ να διαβάσω τίποτε για το λολ καμιά ιδέα κανά καλό βίντεο (όπως πιο πάνω με τον lee στο πρωτάθλημα) κτλπ κ το μόνο που βλέπω εδώ και λίγες μέρες είναι, αυτά που έχω σιχαθεί στο game να τα διαβάζω και στο φόρουμ πλέον.

 

Παιδιά χαλαρώστε και παίξτε. Σοβαρά υποτίθεται ότι παίζουμε για να διασκεδάσουμε και μπαίνω εδώ στο φόρουμ και βλέπω παιδάκια να τσακώνονται και αν τσακώνεστε ακόμα και εδώ σε ένα φόρουμ τότε τι κάνετε μέσα στο game? (ακόμα και δίκιο να έχεις (γενκά μιλάω), σταμάτα το, γιατί στο τέλος χάνεις κ εσύ το δίκιο σου.)

 

Δεν μιλάω προσωπικά για κάποιον και συγνώμη αν έθιξα κανέναν, δεν έχω τέτοιο σκοπό, αλλά πιστέυω ότι το επίπεδο της συζήτησης έχει πέσει πολύ στις τελευταίες σελίδες. Μόνο προσωπικές αντιπαραθέσεις διαβάζω.

 

εδιτ.

 Υ.Γ. αν θες @jonako μια συμβουλή από όσα έχω δει ως τώρα. Αν νομίζεις ότι είσαι καλύτερος από την υπόλοιπη ομάδα σου τότε πάρε ένα champ που μπορεί να κάνει ως ένα βαθμό carry την ομάδα σου. Πχ εγώ πριν διαλέξω χαρακτήρα βλέπω πόσα games έχουν οι συμπαίκτες μου (κυρίως νορμαλ παίζω, draft pick ) και αν έχουν λίγα games διαλέγω κάποιον που μπορεί μόνος του να κάνει πολύ δουλειά. Αν αντίθετα βλέπω συμπαίκτες με πολλά games διαλέγω χαρακτήρες που κάνουν συλλογική δουλεία και βοηθάνε την ομάδα (χωρίς να σημαίνει ότι και μόνοι τους είναι αδύναμοι)

 

Και όταν λέω carry δεν μιλάω για adc αποκλειστικά. Πχ εμένα μου αρέσει το mid και βοηθώ την ομάδα μου, σκοτώνοντας πρώτα το adc ή τον feedαρισμένο στα teamfights, κάνοντας gangs στο lane phase κ.α. Και αν παίξεις εσύ καλά οι άλλοι θα σε ακολουθήσουν. Δίνοντας το σωστό παράδειγμα. αγοράζοντας wards, λέγοντας καμία συμβουλή καμιά καλή κουβέντα κτλπ. Ένα sorry/np lets group and play πολλές φορές βοηθάει. Ακόμα κ αν όλοι σε βρίζουν.

 

(ο client του elophant τα σπάει. Αυτό που έκανα τόσο καιρό χειροκίνητα και δν προλάβαινα να ελέγξω του πάντες τώρα γίνεται αμέσως.

επίσης το lolking στα στατιστικά τα έχει παίξει ή μου φαίνεται. στο account μου κ σε κάποιον φίλων μου βγάζει λάθος στατιστικά)

φιλε μου δεν εχω θεμα στο να νικαω παιχνιδια βρηκα την μυστικη συνταγη μην ανησυχεις :D

 

απλα ηθελα να μαθω πως να αντιμετωπιζω διαφορους τυπους που ανα πασα στιγμη απαιτουνε να αλλαζουνε λανε η να λενε στο champ select:mid or feed.

 

δεν εχω θεμα με τα wins.σιγα σιγα ανεβαινω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο το απολαυστικο Allstars σημερα , παλι μπ@@ελο το κανατε το thread

Τα ιδια πραγματα λεμε ξανα και ξανα

 

Νταξει ο Ren την εχει μεγαλυτερη και ο jonakos μικροτερη και ειναι Wooden HIV και χεστηκε η φοραδα στην ακρη του αλωνιου και η βαρκα εγειρε

Argument settled

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@jonakos ignore, report, (αναρωτιέσαι πότε θα γεμίσει η report list (με έναν φίλο μου που παίζουμε μαζί ανταγωνιζόμαστε ποιος την έχει μεγαλύτερη :D (την report list))) μαθαίνεις 1-2 θέσεις παραπάνω και ζητάς βοήθεια από τους άλλους 3 συμπαίκτες σου. Αν κ αυτοί δεν σκαμπάζουν τότε περίμενε 20λεπτά και προσπάθησε το καλύτερο :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap, την παραμικρη ιδεα δεν εχω, γιαυτο ειμαι κολλημενος στο wooden V...ελα εσυ με ezreal mid και top

 

Ρε φιλαρακο, εχω σιχαθει τυπακια σαν και σενα που ειναι ανιδεοι, pickaroun και παιζουν οτι μαλακια τους κατεβει στο κεφαλι και μετα κλαιγονται οτι φτεει το team τους που χανουνε. Και γω παιζω ap trynda top, αμα χασω, μαντεψε τι φτεει

 

PS1. Btw, ωραιο kdr εχεις, ειναι κατω απο 1 ε?

 

Βασιζομαι στο οτι ο ezreal mid τα πινει απο οτιδηποτε pickari o αντιπαλος. Στο alt account που εχω platinum ολη μερα ezreal mid παιζω (και με 70% win ratio), παρολαυτα, ειναι αθλιο. Τι συζηταμε τωρα

 

Οταν ολη μερα κλαις οτι φτεει το team, και εφοσον πουμε οτι εχεις δικιο, τοτε πως θα σε βοηθησει ενα video και ενα guide να ανεβεις, αφου σου φτεει το team και εσυ εισαι gosu?

 

 

Oχι, υπαρχουν 2 ειδων gamers. Αυτοι που ξερουν οτι δεν παιζουν οπως πρεπει (ap trynda top) και οταν χανουν δεν φταιει το team, και οι ατυχοι που ΜΟΝΟ σε αυτους πεφτουνε leavers και trolls.

 

Οταν μου πεζεις ezreal top / mid ΔΕΝ δικαιουσαι να εκφερεις αποψη για το team. ΤΕΛΕΙΑ!

 

Οσες φορες σου εχει τυχει να πεζεις καλα και να χανεις λογω team αλλες τοσες σου εχει τυχει να πεζεις χαλια και να σου κουβαλαει το team. Ολα τα αλλα ειναι θεωρειες περι ατυχιας.

 

 

αν δεις παραπάνω όταν ξεκίνησα το θέμα είπα ότι δεν είμαι proas ούτε καν για gold δεν ειμαι και εσυ λες ότι θεωρω ότι ειμαι gosu κ μαλακίες.

 

δεν ειμαι κλάψας έβαλα ΜΟΝΟ ενα screenshot από game στο οποίο το carry μου έκανε 1-9 και αρχίσατε τις μαλακίες για το wooden 

 

λες Εσυ θεωρεις οτι ειναι καλος. Εισαι wooden V, ειμαι diamond 1. Να σου πω οτι εχεις αδικο η κανει μπαμ?

 

τρελό επιχείρημα ε?? το ότι εισαι diamond 1 τι σημαίνει ότι έχεις πάντα δίκαιο??

 

και μιας κ την είπες στον άλλο για την ορθογραφία: ΠΑΙΖΕΙΣ ειναι και όχι ΠΕΖΕΙΣ (το εχεις κάνει αρκετές φορές λάθος) επίσης φτΑΙει και όχι φτεει. έλα ενα θεματάκι υπάρχει με το ΑΙ

 

εγώ θα μάθω σιγά σιγα να πΑΙζω εσύ μήπως εκτός από ορθογραφία να αποκτήσεις και τρόπους λέω εγω? μήπως να βγεις απο το Pc και να μάθεις πως συμπεριφέρονται σε ένα άνθρωπο? γιατι και το insomnia ειναι μια μικρή κοινωνία οπότε μάθε να φέρεσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ακομα τσακωνεστε για το ελο και τους μλκες που συναντατε σε καθε παιχνιδι?Ετσι ειναι το game αμα θελετε το αποδεχεστε αν οχι μην το παιζετε,free ειναι και δεν σε αναγκαζει κανενας.

Αλλο θεμα τωρα εμενα προσωπικα στο all stars μου αρεσουν τα games αλλα δεν τα παιρνω και πολυ σοβαρα απο την στιγμη που οι ομαδες ειναι μπασταρδεμενες.Αλλο να παιζεις με τους συμπαιχτες σου και αλλο με ακυρους οσο καλοι και να ειναι.

 Οι Κορεατες παντως πολυ δυνατοι!!!

Τελος θα ηθελα να ρωτησω ποιος στεκεται καλυτερα(στα χαρτια) εναντιων jax στο τοπ?Wukong ή Vlad?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...