Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

links στειλε απο το lolking.simple

 

δεν φενεται να καταλαβαινεις τον θεο σου.Παμε ξανα

1)Δεν γκρινιαξα για κανενα mmr.ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΤΡΟΛΛΣ.Απ οτι φενεται μονο ζαχαριελ καταλαβε και ευχαριστω για την απαντηση του.

2)Με τον ezreal ητανε να παω top.ΟΧΙ MID.ΤΟP.οκ?Δεν φενεται να το ειδες αν και το εγραψα 3 φορες.Απλα μην απαντας γιατι κανουμε χαλια το thread με πραγματικα ανουσια πραγματα.

 

Τιποτα μαλλον δεν μπορεις να κανεις.Απλα κοιτα να εισαι ηρεμος εσυ γτ σε παρασερνουν και κανεις χαλια games.Εχω να παιξω κανα μηνα και τα σκεφτομαι τωρα και γελαω.Απλα δεν αξιζει να ασχολεισαι με τετοιους τυπους οπως τα τρολλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τιποτα μαλλον δεν μπορεις να κανεις.Απλα κοιτα να εισαι ηρεμος εσυ γτ σε παρασερνουν και κανεις χαλια games.Εχω να παιξω κανα μηνα και τα σκεφτομαι τωρα και γελαω.Απλα δεν αξιζει να ασχολησαι με τετοιους τυπος οπως τα τρολλ.

καπου διαβασα οτι αμα κανεις ignore καποιον δεν τον συναντας σε μελλοντικο game.Να φανταστω δεν ισχυει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου διαβασα οτι αμα κανεις ignore καποιον δεν τον συναντας σε μελλοντικο game.Να φανταστω δεν ισχυει κατι τετοιο?

Oχι, αμα ισχυε θα ηταν πολυ abusive
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου διαβασα οτι αμα κανεις ignore καποιον δεν τον συναντας σε μελλοντικο game.Να φανταστω δεν ισχυει κατι τετοιο?

Ναι δεν ισχυει.Θα τον ξανα πετυχεις (αν εισαι τοσο γκαντεμης) αλλα δεν θα βλεπεις τι θα γραφει κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν ισχυει.Θα τον ξανα πετυχεις (αν εισαι τοσο γκαντεμης) αλλα δεν θα βλεπεις τι θα γραφει κτλ.

σορυ για τις απανωτες ερωτησεις αλλα θα σου κανω ακομη μια καθως εχεις αυτο που λεμε λογικη και οχι παραφροσυνη :P

Παρατηρω οτι η riot θεωρει ποιο σημαντικο να bannarei εναν παιχτη ο οποιος λεει στο τελος easy gg η το κλασικο pls die(:P)

παρα εναν παιχτη ο οποιος εσκεμμενα κανει κομματια σιγα σιγα το game με καθε ειδους πραξεις οπως feed,troll build.

Ετσι οταν κανω εγω ενα ατομο report για intetional feeding η assisting enemy team αυτο το report πιανει τοπο η οχι?τα περισσοτερα permabans που εχω δει ειναι καθαρα απο trashtalk και τιποτα αλλο.ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ για τις απανωτες ερωτησεις αλλα θα σου κανω ακομη μια καθως εχεις αυτο που λεμε λογικη και οχι παραφροσυνη :P

Παρατηρω οτι η riot θεωρει ποιο σημαντικο να bannarei εναν παιχτη ο οποιος λεει στο τελος easy gg η το κλασικο pls die( :P)

παρα εναν παιχτη ο οποιος εσκεμμενα κανει κομματια σιγα σιγα το game με καθε ειδους πραξεις οπως feed,troll build.

Ετσι οταν κανω εγω ενα ατομο report για intetional feeding η assisting enemy team αυτο το report πιανει τοπο η οχι?τα περισσοτερα permabans που εχω δει ειναι καθαρα απο trashtalk και τιποτα αλλο.ευχαριστω εκ των προτερων

Δεν κανει η Riot ban παιχτες αλλα οι ιδιοι οι παιχτες μεσω του tribunal

 

http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνεις ένα ξερό ριπόρτ, γράψε και μερικά πράγματα, πιάνουν τόπο

Επίσης 9/10 games που θα χάσω θα υπάρχει πάντα κάποιος που θα λέει "report X for feeding" χωρίς αυτός ο Χ όμως να το κάνει intentionally, ακόμη και 0-15 να είναι

Οπότε τα cases στο tribunal είναι ατέλειωτα, όλο και κάποιοι θα ξεφύγουν

Και το μόνο που έχουν για να κρίνουν στο tribunal είναι το build και το chat log...βγάλε νόημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορυ για τις απανωτες ερωτησεις αλλα θα σου κανω ακομη μια καθως εχεις αυτο που λεμε λογικη και οχι παραφροσυνη :P

Παρατηρω οτι η riot θεωρει ποιο σημαντικο να bannarei εναν παιχτη ο οποιος λεει στο τελος easy gg η το κλασικο pls die( :P)

παρα εναν παιχτη ο οποιος εσκεμμενα κανει κομματια σιγα σιγα το game με καθε ειδους πραξεις οπως feed,troll build.

Ετσι οταν κανω εγω ενα ατομο report για intetional feeding η assisting enemy team αυτο το report πιανει τοπο η οχι?τα περισσοτερα permabans που εχω δει ειναι καθαρα απο trashtalk και τιποτα αλλο.ευχαριστω εκ των προτερων

Δεν κανει η Riot ban παιχτες αλλα οι ιδιοι οι παιχτες μεσω του tribunal

 

http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι δεν ισχυει.Θα τον ξανα πετυχεις (αν εισαι τοσο γκαντεμης) αλλα δεν θα βλεπεις τι θα γραφει κτλ.

σορυ για τις απανωτες ερωτησεις αλλα θα σου κανω ακομη μια καθως εχεις αυτο που λεμε λογικη και οχι παραφροσυνη :P

Παρατηρω οτι η riot θεωρει ποιο σημαντικο να bannarei εναν παιχτη ο οποιος λεει στο τελος easy gg η το κλασικο pls die( :P)

παρα εναν παιχτη ο οποιος εσκεμμενα κανει κομματια σιγα σιγα το game με καθε ειδους πραξεις οπως feed,troll build.

Ετσι οταν κανω εγω ενα ατομο report για intetional feeding η assisting enemy team αυτο το report πιανει τοπο η οχι?τα περισσοτερα permabans που εχω δει ειναι καθαρα απο trashtalk και τιποτα αλλο.ευχαριστω εκ των προτερων

Οτι ειπε και ο pa0ki!!Το tribunal καθοριζει τα bans τα οποια αλλες φορες ειναι σωστα και αλλες οχι.Ακομα και με ενα gg που θα πεις αν του φανει του αλλου καπως θα σε κανει report.ειναι περιεργο αλλα εχω ριξει και εγω πολυ μπινελικι σε μερικες περιπτωσης αλλα δεν εχω φαει κανενα ban λογο αυτου.Ενας αλλος φιλος εχει φαει 3 bans επειδη βριζει και τομ προειδοποιησαν για perma στην επομενη.Οταν θες να κανεις report γραφε και κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η riot φταίει που χάνω elo με αυτόν τον τρόπο. Διαφωνείς?



Η riot φταίει που χάνω elo με αυτόν τον τρόπο. Διαφωνείς?

στα 20 games ας πούμε στα 7 θα έχω leaver, μόνο σε μένα τυχαίνει αυτό παιδιά? στους αντιπάλους πολύ σπάνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συζητηση του χαζου

 

Ο αστυνομικος ειναι οργανο

Το μπουζουκι ειναι οργανο

Αρα ο αστυνομικος ειναι μπουζουκι

 

Δεν φταιει καμια Riot που ο αλλος leavαρει γιατι ειναι καθυστερημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ξαναλέω όμως, φταίει που χάνω elo επειδή πάει ο άλλος ο μπάσταρδος afk ας πούμε. Γιατί να χάσω 25 lπ ας πούμε και να χαρίσω τσαμπέ έλο στους αντιπάλους?

Θα έπρεπε ΓΙΑ ΜΕΝΑ όποιος κάνει leave τάδε ΩΡΕΣ BAN, και τα leaves κτλπ να καταγράφονται στο profil του.

Και εγώ που χάνω εξαιτίας του να μην χάσω 25 lp αλλά πολύ λιγότερα. Κάτι γενικά πρέπει να κάνουν με αυτό το θέμα, μπαίνω για να νικήσω και απλά χαρίζω τσάμπα έλο κάθε φορα...



Ε αστο μην μπαινεις τοτε.Αν εισαι στα 2/2 με leavers μην πηγαινεις και εσυ γυρευοντας!

Έχω σκεφτεί πολλές φορές να σταματήσω τα ranked για αυτόν το λόγο και να παίζω μόνο normal, αλλά ρε γαμώ δεν γίνεται θέλω να πάω στο έλο που ανήκω...



Σου ξαναλέω όμως, φταίει που χάνω elo επειδή πάει ο άλλος ο μπάσταρδος afk ας πούμε. Γιατί να χάσω 25 lπ ας πούμε και να χαρίσω τσαμπέ έλο στους αντιπάλους?

Θα έπρεπε ΓΙΑ ΜΕΝΑ όποιος κάνει leave τάδε ΩΡΕΣ BAN, και τα leaves κτλπ να καταγράφονται στο profil του.

Και εγώ που χάνω εξαιτίας του να μην χάσω 25 lp αλλά πολύ λιγότερα. Κάτι γενικά πρέπει να κάνουν με αυτό το θέμα, μπαίνω για να νικήσω και απλά χαρίζω τσάμπα έλο κάθε φορα...



Έχω σκεφτεί πολλές φορές να σταματήσω τα ranked για αυτόν το λόγο και να παίζω μόνο normal, αλλά ρε γαμώ δεν γίνεται θέλω να πάω στο έλο που ανήκω...

Άσε που το mmr έχει καταστραφεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...