Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άμα βγάζεις 5000 το μήνα το βγάζεις το 12ωρο για πλάκα (τυχαίο νούμερο, έτσι; δε ξέρω πόσα βγάζει απλά ο ocelote μα φορά είχε πει στο stream ότι βγάζει γύρω στα 3000-4000 το μήνα μόνο από το streaming οπότε ο voy που έχει περισσότερους viewers όταν παίζει υποθέτω θα βγάζει περισσότερα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο βλεπω τον trynda perma ban τι γινεται ωρε? :P

Xτες εβλεπα Voyboy με trynda o τυπος τσακιζε.Παρεπιπτοντως εκλεισε 12ωρο stream,πως το κανει αυτα?? :whistle:

 

Συνηθως δεν το κανει!!Φαινεται οτι το προγραμμα υπνου του θα εχει γινει σκ@τα απο το all star!!!Εχει τυχει να παιζουν και 24ωρο ολοκληρο για να ξανα φτιαξουν το προγραμμα υπνου τους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο βλεπω τον trynda perma ban τι γινεται ωρε? :P

Xτες εβλεπα Voyboy με trynda o τυπος τσακιζε.Παρεπιπτοντως εκλεισε 12ωρο stream,πως το κανει αυτα?? :whistle:

Στο solo queue θα τον βλεπεις αρκετα banned πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Χθες έφερα το account μου από West στον East.Είχα πάει εκεί με φίλους και αυτοί γύρισαν πίσω με αποτέλεσμα να γυρίσω και εγώ.

Έχετε δίκιο που παραπονιέστε για troll/afk/flamers κτλπ.Καμιά σχέση με τον West.Και εκεί είχε αλλά καμιά σχέση με εδώ.

Όσο αφορά το skill level τουλάχιστον στο Silver IV-V που είμαι καμιά σχέση πάλι.Στο West 100 φορές καλύτερα.

Στον East ή θα κάνεις carry εύκολα γιατί θα σε feedάρουν/trollάρουν as hell ή θα χάσεις γιατί οι δικοί σου feedάρουν/trollάρουν περισσότερο.

Επεξ/σία από Ακραίος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Χθες έφερα το account μου από West στον East.Είχα πάει εκεί με φίλους και αυτοί γύρισαν πίσω με αποτέλεσμα να γυρίσω και εγώ.

Έχετε δίκιο που παραπονιέστε για troll/afk/flamers κτλπ.Καμιά σχέση με τον West.Και εκεί είχε αλλά καμιά σχέση με εδώ.

Όσο αφορά το skill level τουλάχιστον στο Silver IV-V που είμαι καμιά σχέση πάλι.Στο West 100 φορές καλύτερα.

Στον East ή θα κάνεις carry εύκολα γιατί θα σε feedάρουν as hell ή θα χάσεις γιατί οι δικοί σου feedάρουν περισσότερο.

Ναι στον West ξερουν ολοι να παιζουν στο Silver 5

Μαμανε και δερνουν και κανεις δεν αξιζει να ειναι εκει που ειναι , απλα οι υπολοιποι 4 σε καθε game ειναι afk

Ξεκολλατε με τις καραμελες που δεν ισχυουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω αυτό που βλέπω μετά την μεταφορά από East σε West και από West σε East ύστερα από πολύ καιρό.

Δεν είπα ούτε ότι στο West ξέρουν όλοι να παίζουν στο silver 5 ούτε ότι δεν μαμάνε και δέρνουν και δεν αξίζουν εκεί που είναι.

Είπα ότι καμιά σχέση ο West με τον East τουλάχιστον στο Silver V-IV που παίζω.

Στον East έχει σχεδόν σε κάθε game ή troll ή afk είτε δικό μου είτε αντίπαλο.

Βέβαια και στον West και σε κάθε σέρβερ θα υπάρχουν troll/afk/flamers κτλπ αλλά καμία σχέση με τον East.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6/6 στα σημερα με Renekton και Nautilus 

Μεχρι που μπαινω σε queue και τυχαινω την Diamond 3 Akali να boostαρει τον Bronze 4 Zilean Support με Eleishas Miracle και RoA στα 40 λεπτα που κανει ult τον εαυτο του στο fight γιατι Zilean MUST LIVE!

 

/Rage off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω αυτό που βλέπω μετά την μεταφορά από East σε West και από West σε East ύστερα από πολύ καιρό.

Δεν είπα ούτε ότι στο West ξέρουν όλοι να παίζουν στο silver 5 ούτε ότι δεν μαμάνε και δέρνουν και δεν αξίζουν εκεί που είναι.

Είπα ότι καμιά σχέση ο West με τον East τουλάχιστον στο Silver V-IV που παίζω.

Στον East έχει σχεδόν σε κάθε game ή troll ή afk είτε δικό μου είτε αντίπαλο.

Βέβαια και στον West και σε κάθε σέρβερ θα υπάρχουν troll/afk/flamers κτλπ αλλά καμία σχέση με τον East.

Ναι ο East ειναι trollomagnet, ενω στον West πανε μονο οσοι δεν trollaroun. Την παλευετε μωρε? Στο μονο πραμα που ειναι καλυτερος ο West ειναι στο challenger tier, γιαυτο και θα κανω transfer οταν παω challenger. Απο κει και περα τα ιδια χαλια ειναι. Ελεος λες και δεν εχει πεξει κανεις μας west :o

 

6/6 στα σημερα με Renekton και Nautilus 

Μεχρι που μπαινω σε queue και τυχαινω την Diamond 3 Akali να boostαρει τον Bronze 4 Zilean Support με Eleishas Miracle και RoA στα 40 λεπτα που κανει ult τον εαυτο του στο fight γιατι Zilean MUST LIVE!

 

/Rage off

Παιξτε zilean mid και αφηστε τις μαλακιες!!! <3 zilean
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw σε ρίχνει κατηγορία όταν κάνεις transfer.Σε βάζει να παίξεις ένα game σαν placement.Εμένα με έριξε από Silver IV σε Silver V ενώ κέρδισα το "placement" match.Έναν φίλο μου από Bronze I promotion σε Bronze III 0 pts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ξερετε απο το loading screen ( στα ranked games ) τι division ειναι ο καθε παικτης; Ή το ψαχνετε στο Lolking για τον καθενα ξεχωριστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...