Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 Δεν ξερω αν μπορεις μεσω των G15 και των λοιπων παπατζοkeyboard που παιζουν μονα τους

Αυτο που ξερω ειναι οτι υπαρχουν ετοιμα scripts για διαφορους champ η για διαφορα αλλα που κανουν πραγματα με ενα κουμπι

 

Πχ Veigar Combo + DFG με πατημα ενος κουμπιου

 

ΥΓ +29 LP τωρα , με πεταξε στους 91, δεν παλευει λεμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε ρε μαγκες να φευγει εχω βαλει και video αναλυτικα για τα skins http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/pc/158679-league-of-legendseunevideogold-v%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%B1-rare-skins/

υπαρχει περιπτωση λεμε τωρα να το κλαιει κανεις το account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα σταματησει αρκετο καιρο να παιζω λολ και καποια στιγμη ειδα το ανιψακι μου να παιζει τον πανθεον και ξανακολλησα. μου αρεσει ο πανθεον και τον παω αρκετα καλα, αν και δεν μπορω να συγκεντρωθω καθολου στο cs και συνηθων κανω harass τους αντιπαλους

 

 

υπαρχει καποιος λογος για να προτιμησει καποιος blade of the ruined king ή ravenous hydra απο το bloodthirster?

 

 

αυτο ειναι λογικο build για τον πανθεον?

συνηθως ξεκιναω με αρμορ,4 φλασκια και ενα φλασκι μανα

 

brutaliser,bloodthirster,black cleaver,randuins omen,last whisper με τα 3 τελευταια να παιζουν στη σειρα αναλογα τον αντιπαλο

 

τι μποτες προτεινετε? παιρνω συνηθως νιντζα που ειναι καλες για το ξεκινημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα

 

Blade of the Ruined King = Dueling

Hydra = Pushing

Bloodthirst = Καλυτερο οταν βαρας πολλους

 

Boots αναλογα τι εχεις απεναντι , αλλιως CDR για yolo time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το bloodthrister ειναι το καλυτερο dammage item,δινει το περισσοτερο dammage[60+30 stack ,90 ad].Τωρα το θεμα ειναι αν αξιζει να το βγαλεις.Ναι αξιζει οταν εισαι μπροστα στο σκορ και κερδιζεις το lane σου,τωρα οταν ο αλλος σου εχει παρει το lane ,δεν θεωρω οτι αξιζει,καθως θα δυσκολευτεις να το στακαρεις ,για εμενα εκει πηγαινε για ενα burst build -BC-LW-Tiamats,το οποιο θα σε βοηθησει να επιστρεψεις στο παιχνιδι πολυ πιο ευκολα απο το να επερενες ενα bloothrister[πχ πρεπει να περιμενεις για bf sword  το οποιο κοστιζει 1550 gold,οταν το pickaxe κοστιζει 850].

Επισης μπορεις να δοκιμασεις ενα πολυ ωραιο troll build,δοκιμασμενο

Black cleaver-lw,-ionian boots-brutalizer -ga.  παρα πολυ burst  και 40% cdr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρκίνο έχω βγάλει πάλι από χτες με τα καθυστερημένα... παίζει να έχω 10defeat και 2 victory... fffffffuuuuuuuuuuuuuu1!!!1!

Πας κοντρα? :P Σημερα επαιζα με Εζ Solo Bot (γιατι ειχαμε afker απ την αρχη) vs Nunu, Lee. Τελικο score 8/4/5

Mid, ειχαμε fizz (3/6 νομιζω) vs tristana

Top, akali (4/16) nida (4/8) vs noc, graves.

Δε χρειαζεται να πω τι εγινε παρακατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω εχω χασει παιχνιδι με score 19-5... Ο,τι να'ναι..

 

Εχει 3 ημερες που παιζω ezreal, τον αγορασα, και χρησιμοποιω το blue build. Τα παω αρκετα καλα, και πιστευω οτι ειναι καλυτερο σε σχεση με το κλασσικο adc build.

 

Masteries 19-11, με το ξεκινημα εχω 9% lifesteal + doran's blade. Με runes και masteries. Και τρελο utility. Arcane shift καθε λιγα δευτερολεπτα.. Το q γινεται σχεδον καθε 2 δευτερολεπτα, ισως και λιγοτερο. Υστερει σε attack speed ( αν και εχεις το passive ) και σε critical, αλλα εχει αλλα πλεονεκτηματα.. CDR 40%, utility, τρελο Poke, δε μενεις ποτε απο mana. Πολυ γρηγορο cooldown στην ulti.. Λιγοτερο απο 30 sec πολλες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...