Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτε πηραν τα πανω τους οι fnatic .Ποιο ειναι το ροστερ τους,εχω μεινει πισω

 

Soaz, Cyanide, xPeke, Puszu και yellowstar.

 

 

Στους 4: SKT, Fnatic,  Royal και για GMB - NBS δεν ξερω. Ειτε θα μιλησει η εμπειρια των Gambit η θα φανε new zimbah picks και θα τους λιωσουν,

 

 

Fnatic + lemondogs fan here. Απλά οι Cloud9 όχι απλά κέρδισαν, αλλά έκαναν dominate τα lcs. Δεν ξέρω, και οι fnatic εξαίρετοι στα τελευταία games. Γιατί ποντάρεις στους fnatic?

 

Υ.Γ. με χάλασε που δεν διάλεγαν το "trademark" teleport σε όλα τα παιχνίδια τους πάντως.

 

Υ.Γ.2: το season πότε τελειώνει? Νοέμβριο όπως πέρισυ? (αν θυμάμαι καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Soaz, Cyanide, xPeke, Puszu και yellowstar.

 

 

 

 

Fnatic + lemondogs fan here. Απλά οι Cloud9 όχι απλά κέρδισαν, αλλά έκαναν dominate τα lcs. Δεν ξέρω, και οι fnatic εξαίρετοι στα τελευταία games. Γιατί ποντάρεις στους fnatic?

 

Υ.Γ. με χάλασε που δεν διάλεγαν το "trademark" teleport σε όλα τα παιχνίδια τους πάντως.

 

 

νταξ σε καποια παιχνιδια καναν χαβαλε... π.χ. ο xpeke με τα double roa... σιγουρα κρατανε τακτικες για τα πιο σοβαρα παιχνιδια...

 

στις ποσσες νικες ειναι τα προημετελικα?

 

δεν βλεπω να εχουν τυχη οι γκαμπιτ απεναντι στους κορεατες, μαλλον δεδομενος ο κορεατικος ημιτελικος απο την μια πλευρα.

 

ο κινεζικος εμφυλιος και το fnc vs c9 θα ειναι ενδιαφεροντα παιχνιδια...

 

εγω υποστηριζω fanatic αλλα οι κορεατες ειναι μαλλον τα μεγαλα φαβορι για το τιτλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ σε καποια παιχνιδια καναν χαβαλε... π.χ. ο xpeke με τα double roa... σιγουρα κρατανε τακτικες για τα πιο σοβαρα παιχνιδια...

 

στις ποσσες νικες ειναι τα προημετελικα?

 

δεν βλεπω να εχουν τυχη οι γκαμπιτ απεναντι στους κορεατες, μαλλον δεδομενος ο κορεατικος ημιτελικος απο την μια πλευρα.

 

ο κινεζικος εμφυλιος και το fnc vs c9 θα ειναι ενδιαφεροντα παιχνιδια...

 

εγω υποστηριζω fanatic αλλα οι κορεατες ειναι μαλλον τα μεγαλα φαβορι για το τιτλο...

 

Btw to RoA stackαρει κανονικα και ηταν legit strat στον Ryze

Best out of 3 , παιζουν αυριο το βραδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πέστε τις προβλέψεις και σχόλια σας ρε παιδιά για το παγκόσμιο να ζεστάνει λίγο το θέμα.. .Βαρέθηκα να διαβάζω για trolls, failed promos και elo hell.

 

Σημείωση, το double roa νομίζω το είχε βγάλει σε kassadin o xPeke. Δεν θυμάμαι να έπαιξε ryze ποτέ. (εκτός αν μιλάς γενικά για το build)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κινεζοι και οι κορεατες που δεν παιξαν μεχρι τωρα, ειναι καλυτεροι απο τους omg και skt αντιστοιχα?γιατι απο τα σχολια των παρουσιαστων λεγαν οτι και οι 2 ηταν αουτσαιντερ που κερδισαν στους τελικους των χωρων τους...αν καταλαβα καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi Najin Sword ουσιαστικα αποκλειστηκαν απο τα group stages στo OGN και περασαν μεσα απο το NLB , εχουν κανει αλλαγες αλλα δεν τους πιστευουν τοσο πολυ ως φαβορι . Οι ιδιοι παντως φαινεται να το πιστευουν αρκετα μιας και κουβαλησαν τους Najin Shield ( δευτερη τους ομαδα) για προπονησεις οσο ειναι στην Αμερικη

 

OMG κ Royal ειναι επαναληψη του  τελικου των promotionals , θα ειναι ενδιαφερον παιχνιδι . Oi Royal εχουν απο τα καλυτερα bot lane στα Worlds . Θα ειναι ενδιαφερον παιχνιδι αν μη τι αλλο . Support Annie battle

 

Για τους Gama Bears δεν εχω ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κινεζοι και οι κορεατες που δεν παιξαν μεχρι τωρα, ειναι καλυτεροι απο τους omg και skt αντιστοιχα?γιατι απο τα σχολια των παρουσιαστων λεγαν οτι και οι 2 ηταν αουτσαιντερ που κερδισαν στους τελικους των χωρων τους...αν καταλαβα καλα...

skt ειναι το φαβορη για να το παρει WC ετσι τουλαχιστον ελεγαν πριν αρχισει ειναι η ομαδα που πηρε το summer ogn και μια θεση στα worlds μετα διοργανωθικαν προκριματικα για τις δυο αλλες θεσεις και ποιος θα μπει στα προημιτελικα κατευθειαν (δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αλλα καπως ετσι τα εκαναν)

 

για τους gama bears ειναι αυτοι που νικησαν τους tpa και πηραν την θεση τους στo wc(οχι την τουαλετα)

 

στο lolesports αμα πατατε πανω στις ομαδες κατω κατω εχει το team history που αναφερει πραγματα για το ποιες ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fnatic vs C9 ..

 

Θα παιξει μεγαλο ρολο η εμπειρια.. Οι C9 οχι απλα ειναι απειροι αλλα παιζουν και το πρωτο τους παιχνιδι αυριο καθως προκριθηκαν κατευθειαν στα προημιτελικα..

 

Πιστευω ειναι ενας μεγαλος παραγοντας για το πως αισθανοντε οι παιχτες, εκτος και αν οι τυποι ειναι πραγματικα μεγαθηρια και παρουν 2-0 σερι και φτασουν τελικο και το σηκωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi Najin Sword ουσιαστικα αποκλειστηκαν απο τα group stages στo OGN και περασαν μεσα απο το NLB , εχουν κανει αλλαγες αλλα δεν τους πιστευουν τοσο πολυ ως φαβορι . Οι ιδιοι παντως φαινεται να το πιστευουν αρκετα μιας και κουβαλησαν τους Najin Shield ( δευτερη τους ομαδα) για προπονησεις οσο ειναι στην Αμερικη

 

OMG κ Royal ειναι επαναληψη του  τελικου των promotionals , θα ειναι ενδιαφερον παιχνιδι . Oi Royal εχουν απο τα καλυτερα bot lane στα Worlds . Θα ειναι ενδιαφερον παιχνιδι αν μη τι αλλο . Support Annie battle

 

Για τους Gama Bears δεν εχω ιδεα

 

Για το τωρινό bot τους μιλάς? Δεν έχω ιδέα για αυτό ρωτάω,απλά ξέρω ότι έπαιζε παλιότερα εκεί ο WeiXiao και είπα μήπως εννοούσες αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για το τωρινο τους bot μιλαω με Uzi και Tabe , ο Uzi θεωρεται απο πολλους εξαιρετικο AD κ περιμενω να τον δω

 

Also , giveaway incoming...

 

Soonz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για το τωρινο τους bot μιλαω με Uzi και Tabe , ο Uzi θεωρεται απο πολλους εξαιρετικο AD κ περιμενω να τον δω

 

Also , giveaway incoming...

 

Soonz!

απο που? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Το λοιπον, μου περισσευουν codes για Arcade Hecarim και για Riot Blitzcrank
και σκεφτηκα να τα δωσω στο παρον thread.
 
Το μονο που εχετε να κανετε ειναι, like follow και retweet σε 17 σελιδες στο facebook και στο twitter.
 
Χουμορ, χουμορ..
 
Απλα δηλωστε EΔΩ οσοι θελετε να συμμετασχετε και θα κανω κληρωση 2 ατομα για EUW και 2 ατομα για EUNE.
Εαν υπαρχει κανεις που τους θελει για τους υπολοιπους servers ας το δηλωσει στο form
και θα τους δωσω ξεχωριστα γιατι δεν νομιζω να υπαρχουν πανω απο ενας.
 
Διαλεγετε ενα απο τα δυο skin, αρα τα skins θα πανε σε 4 διαφορετικα ατομα.
 
Ιδανικα θα προτιμουσα να πανε σε ατομα που οντως θελουν το skin ή δεν εχουν τον champion
-γιατι δινει champion και skin- αρα μην ειστε φαταουλες και θελετε το skin και στο δευτερο, τριτο, τεταρτο acoount σας.
 
Τελος δεν θα συμμετασχουν ατομα που κανανε καινουριο account.
Eιμαστε μια μικρη παρεα εδω μεσα που λιγο πολυ γνωριζομαστε 
και δεν εχει νοημα να το παρει ενας "ακυρος" αλλιως θα το εδινα στο reddit.
Οτι μεινει ομως, θα δωθει στο reddit γιατι κανουν κρα για τα pax codes.
(σιγα μαρη giveaway-er)
 
Η κληρωση θα γινει με το random.org
 
PS: Υπαρχει 0,001% πιθανοτητα να μην δουλευουν σε καποιον απο τους servers
αν και το αποκλειω γιατι ο τυπος που μου τα εδωσε ειχε κι'αλλα codes να καθονται.
Απλα ξεκαθαριζω την θεση μου σε περιπτωση που πει οτι ειναι used. 
Καλη τυχη!  :)

*Το giveaway τελειωνει αυριο 23/09 στις 23.59 εκτος εαν ζητηθει περισσοτερος χρονος.

Επεξ/σία από sistah
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...