Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oταν ψαχνεις το reddit/facebook/twitter μερα νυχτα κ εχεις τα rss feed reader στο 1 λεπτο και οταν εχεις βαλει auto refresher καθε 3 sec ολο και κατι βρισκεις

 

Κι εγω τα τσιμπησα both , η μαλλον μου τα τσιμπησε το sistah :D

 

Gl σε οσους παρουν μερος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ευχαριστουμε! Δηλωσα για heca μιας και δεν εχω καθολου τον char. Οσο για το παγκοσμιο πιστευω θα ξεχωρισουν οι SKT1 και οι Fnatic. Ειμαι φαν των gambit αλλα δεν νομιζω να προχωρησουν πολυ θα τα βρουν σκουρα απο τους σχιζοματιδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nice nice, έβαλα για το Arcade Heca. Που τα βρήκες όμως;

Aπο εκει που δεν εβρισκα code για code, ξαφνικα μου περισσεψανε κιολας.

Βρηκα εναν τυπο που ειχε 11 skin codes που δεν ειχε τι να τα κανει και τον ρωτησα εαν

θελει να μου δωσει για τον blitz και μου εδωσε και για τον heca.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο εκει που δεν εβρισκα code για code, ξαφνικα μου περισσεψανε κιολας.

Βρηκα εναν τυπο που ειχε 11 skin codes που δεν ειχε τι να τα κανει και τον ρωτησα εαν

θελει να μου δωσει για τον blitz και μου εδωσε και για τον heca.

 

Μια χαρά :D

 

Όσο για Gambit όσο και αν θέλω να τους δω τελικό δε νομίζω. Δείξανε αρκετές αδυναμίες (especially στο Baron) ενώ από την άλλη οι all time favorite Fnatic πάνε γερά για τελικό αν και θα πρέπει να περάσουν μία εκ των Κινέζικων. Πιστεύω θα περάσουν τους C9 εύκολα αφού οι Fnatic είναι φορμαρισμένοι ενώ οι άλλοι εκτός του ότι είναι νέοι στον χώρο, είναι και τόσο καιρό στον πάγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατησα παραπανω φορες συγνωμη(μιας και δεν μου το εμφανισε)μπερδεψα λιγο τα πολλα ανοιχτα παραθυρα στο insomnia και ξεχαστικα  :-D

fixed  :P . Και περιμενουμε και απο αυριο βραδυ να δουμε την συνεχεια στο παγκοσμιο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...