Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1

Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δηλωσα και για τα δυο, σορρυ δεν το ξερα οτι δηλωνουμε μονο για ενα αρα δηλωνω μονο για χεκα.. :D

Και να πεις οτι δεν το εγραψα η καψερη..

Οποτε σε εβγαλα απο το blitz.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 26,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Τελικα θα κανω ξεχωριστο post για τα support για να μην βγει τεραστιο   Με αφορμη το ποστ του Haris013 λοιπον ,  τα 6 πραγματα που πρεπει να κανει/γνωριζει καποιος για να παιζει AD απο το perspectiv

Δασκαλε , εχεις γεμισει το thread παπαριες   Καλο το trolling αλλα εχει κ η χαζομαρα τα ορια της . Εδω κ 15 σελιδες γραφεις random αρλουμπες που πας να τα περασεις κ ως φυσιολογικα . Μπαινουν να δια

Say wat who where and when?  Tα βασικα: Ολο το site ειναι διγλωσσο- ελληνικα και αγγλικα. Δευτερον δεν εχω team, αν το ονομα μου αναφερεται ειναι επειδη (ελπιζω) οτι με σεβονται σαν παικτη για τις γ

Δημοσιευμένες Εικόνες

diamond 1.Για να δουμε τι θα δουμε τωρα .Μεχρι στιγμης επερνα πολλα lp ,τωρα θα παιρνω παλι 20 lp ?

Πηγα απο diamond 5 σε 1 σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα.Καμια σχεση με το κολλημα που ειχα φαει στο πλατ 2-1 .

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

fnatic τους βλέπω(και θέλω) στον τελικό, κουβαλάνε μεγάλο momentum

Δήλωσα για το άλογο και γω, δεν τον έχω καν αλλά είναι δυνατός jungler

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλα τσαμπα γραφω....

hristos777, ευχαριστω για την συμμετοχη αλλα ακυρωνεται γιατι το account σου δημιουργηθηκε πριν 7 λεπτα.

Και εχω και εναν τουριστα που δεν εχει ποσταρει ποτε τιποτα.
Ισως επρεπε να μπουν και αλλα rules.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θα αλλαξει σιγουρα το map και θα αλλαξουν και αρκετα περι wards , gold gain κτλ

Κατι παραπανω δεν εχουν πει ακομα και δεν βλεπω κ κατι που να βγαζει ματι οτι θελει αλλαγη

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Για blitz και εγώ .. Καιρός να ξεκινήσω να παίζω και supp :P! Όσον αφορά τους ημιτελικούς : royal club , skt t1. Fnatic , gmb

Sent from my iPhone using Insomnia

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω εστειλα για heca , μπας και μας κατσει κι εχουμε ενα καλο j4 alternate. Blitz τον εχω :P

Προχθες στο gmb vs vul, πως στο καλο καταφεραν να το πεταξουν ετσι οι VUL? Νευριασα ακομα κι εγω σαν spectator :-D

Σημερα ελπιζω σε νικη των fnatic, o Peke ειναι απολαυστικος.

Υπαρχει τροπος να κανουμε spec αυτα τα παιχνιδια μεσα απο το client και οχι μεσω stream? Η τελος παντων καποιος τροπος ωστε αν θελω να κανω spec μονο τον jungler σε ολο το game, να μπορω?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγω εστειλα για heca , μπας και μας κατσει κι εχουμε ενα καλο j4 alternate. Blitz τον εχω :P

Προχθες στο gmb vs vul, πως στο καλο καταφεραν να το πεταξουν ετσι οι VUL? Νευριασα ακομα κι εγω σαν spectator :-D

Σημερα ελπιζω σε νικη των fnatic, o Peke ειναι απολαυστικος.

Υπαρχει τροπος να κανουμε spec αυτα τα παιχνιδια μεσα απο το client και οχι μεσω stream? Η τελος παντων καποιος τροπος ωστε αν θελω να κανω spec μονο τον jungler σε ολο το game, να μπορω?

Nope δεν γινεται

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.