Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μπηκα σε προμο για diamond 5 και με την πρωτη ητα βρε8ικα 84 lp τι εινια αυτα????!!!!!

Απλα σου δειχνει τα lp αν εφευγες τωρα απο το promotion με μια ηττα που θα πηγαινες!!Στα promo οταν χανεις σου αφαιρει lp ωστε αν χασεις το promo να ξερει σε ποσα lp θα σε στειλει.Ημουν promo για gold v και εκανα 3 σερι ηττες και με πεταξε στα 56 lp!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει εδώ και κάνα 3 εβδομάδες έχω συνεχόμενα Lag spikes στο game, ανα 10 δέυτερα ,έχω forthnet έχει παρατηρήσει κανείς κάτι ανάλογο?

Γιεπ!!Γενικα την πινει τωρα τελευταια ο server

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα σου δειχνει τα lp αν εφευγες τωρα απο το promotion με μια ηττα που θα πηγαινες!!Στα promo οταν χανεις σου αφαιρει lp ωστε αν χασεις το promo να ξερει σε ποσα lp θα σε στειλει.Ημουν promo για gold v και εκανα 3 σερι ηττες και με πεταξε στα 56 lp!!

δλδ αμα χασω 3 συνεχομενα θα βρεθω στα 50 και μετα θα μαζευς +5 να πα να γαμι8ει αμα ειναι ετσι

 

68 lp αντε γαμισου ριοτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έφτασες promo πρέπει να έχει φύγει το clamping από το account σου οπότε λογικά μετά θα παίρνεις κανονικά LP, εκτός κι αν αυτές οι 3 ήττες σε ξαναπετάξουν στο clamping zone.

 

Πάντως δεν ξέρω γιατί κάνουμε τόσο QQ για το σύστημα. Άλλωστε είναι το ίδιο για όλους για ανταγωνιζόμαστε μεταξύ μας, όχι με το σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ το clamping μ πηρε 2 εβδομαδες τα 3 κακα game που θα τυχουν θα μ παρουν μια μερα και θα χαλασουν δουλεια 2 εβδομαδων αμα ηταν να ανταγονιζωμαστε μεταξυ μας να κρατουσαν το elo system



τελεια εχασα 3 προμο στην σειρα και πρεπει να αρχισω απο το 0 τι ωραια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεια εχασα 3 προμο στην σειρα και πρεπει να αρχισω απο το 0

Καλυτερα μην παιξεις αλλο (ranked) σημερα. Καπως ετσι κοντευω να καταληξω (παλι) Β3. Ημουν Β1 και επεσα Β2 μπαινω καπακι promos και κανω Η-Ν-Η. Ε, τωρα παιζω την παραμονη μου στο Β2 με ενα κατεστραμμενο ΜΜR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα αλλο στο 5-2 tier που η νικη εχει +20 και αλλο στο 1 που θα αρχισω παλι το clamping

 

Απλα σου δειχνει τα lp αν εφευγες τωρα απο το promotion με μια ηττα που θα πηγαινες!!Στα promo οταν χανεις σου αφαιρει lp ωστε αν χασεις το promo να ξερει σε ποσα lp θα σε στειλει.Ημουν promo για gold v και εκανα 3 σερι ηττες και με πεταξε στα 56 lp!!

ξανα clamping μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε χαιρετισματα στο mmr σου και πες του να ερθει κι απο δω καμια βολτα να το δουμε :P

Αν και για s1 ειναι ψιλονορμαλ το -4, το θεμα ειναι και ποσα παιρνεις ανα νικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε χαιρετισματα στο mmr σου και πες του να ερθει κι απο δω καμια βολτα να το δουμε :P

Αν και για s1 ειναι ψιλονορμαλ το -4, το θεμα ειναι και ποσα παιρνεις ανα νικη.

Mεχρι τα 81 επερνα +19 με +29-30 νικες απο τις ηττες μου,μετα τα 81 μ εδωσε +9 με την νικη!!Μ βγηκε λιγο η παναγια για να το φτιαξω ξανα εκει που ηταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+19 σε 1 tier? WTF?! Ποσο το πουλας το mmr σου? :P

 

Εγω ειμαι με +11 νικες και παιρνω τοσα LP στο s2 οσα εσυ στο s1 και λεω και ευχαριστω . Οταν ημουν s1 στην μια νικη που εκανα μου ειχε δωσει +7, ενω ειχα +16 νικες. Μετα 3 σερι ηττες και welcome back to s2 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει εδώ και κάνα 3 εβδομάδες έχω συνεχόμενα Lag spikes στο game, ανα 10 δέυτερα ,έχω forthnet έχει παρατηρήσει κανείς κάτι ανάλογο?

 

θεμα τυχης αν παιξω κανα νορμαλ παιχνιδι.disconnects ,lag spikes ,μεγαλο ping,οταν δεν εχω κανεννα θεμα με το ιντερνετ μου.

 

+19 σε 1 tier? WTF?! Ποσο το πουλας το mmr σου? :P

 

Εγω ειμαι με +11 νικες και παιρνω τοσα LP στο s2 οσα εσυ στο s1 και λεω και ευχαριστω . Οταν ημουν s1 στην μια νικη που εκανα μου ειχε δωσει +7, ενω ειχα +16 νικες. Μετα 3 σερι ηττες και welcome back to s2 :P

hue εμενα σε diamond 2 μου εδινε +20-22 per game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+19 σε 1 tier? WTF?! Ποσο το πουλας το mmr σου? :P

 

Εγω ειμαι με +11 νικες και παιρνω τοσα LP στο s2 οσα εσυ στο s1 και λεω και ευχαριστω . Οταν ημουν s1 στην μια νικη που εκανα μου ειχε δωσει +7, ενω ειχα +16 νικες. Μετα 3 σερι ηττες και welcome back to s2 :P

Ε ναι +19 γτ για να φτασω τοσες νικες απο ηττες μου βγηκε η παναγια!!Οταν ημουν στο s1 και ημουν ετοιμος να πεσω ημουν γυρω στο +15 νικες απο ηττες και μου εδινε +4!!Ε μεχρι που επεσα s3 και το ξανα εφτιαξα απο εκει και ανεβηκα παλι στο s1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...